''2007 Kadınlar Kulübü Enleri'' Yarışma Duyurusu

Yora yora kafa kalmadı..Bir sürü sayfa arasında boğulup kaldım..(Dilim dışarda yazıyorum.)

beyaz toprakcım orada bahsedilen yazım dili yanı yazarken turkceyı katledıyor mu katletmıyormu.. imlalar kelımeler fılan noktalı harflerın kullanımı yapıcam degılde yapacağım gibisinden yazmak anladınmı canım :uhm: mesela ben malesef kı pek turkcemıze yarasır sekılde yazmıyorum kotu bır alıskanlık olmus ama barcman, kuzum, talin bu uyeler mesela guzel yazıyorlar kafamçokkarıştı umarım anlatabılmısımdırrr a.s.

Şeniz opuyorum seniiiiiiiiiii :1hug:

hııı onuda anladım güzelimde onlarla kaçımız uğraşıyozki çabuk yazmak için birbirimize laf yetiştircez diye bazen cümlenin tamamını bile yazmıyoz harflerin yarısı var yarısı yok:roflol:

Yora yora kafa kalmadı..Bir sürü sayfa arasında boğulup kaldım..(Dilim dışarda yazıyorum.)

Allah iyiliğini versin ya :roflol:bende senle aynı durumdayım bide hastayım takip edicem diye bakıyorum ama edemiyorum gibi bişey :bbo:

Aldım aldım kuzu kapama..Hem aldım,hem çözdüm dellenme sen:)Ya ben ne yapayım,mutfakta,aynada hatta tv de bile nick görmeye başladım..Yaktım kendimi yaktım..

Şulem yazık sana yaa bi yardımcı neyin olsada sana yardım etse olmazmı ?
Yani nacizhane fikrim :eek::eek:

berşule ablacım benim burdan bi msjım silidnmifisfisfisyoksa ben yazdım sanıodum da yazmamışmıyım anlayamdım:bbo:Bi açıklama getirtiverirmisnz acaba hamiş hanımŞeniz

berşule ablacım benim burdan bi msjım silidnmifisfisfisyoksa ben yazdım sanıodum da yazmamışmıyım anlayamdım:bbo:Bi açıklama getirtiverirmisnz acaba hamiş hanımŞeniz

Dün kendi mesajlarımda dahil bazı mesajları sildim tatlım:)Fazla mesajla kalabalık olup,topicin sadeliği gitmesin diye..Bazıları ise konu dışı mesajdı o yüzden sildim:)

HEPSİNE KİŞİ GELMEDİ AKLIMA
BAZILARINA DA BİR KAÇ KİŞİ YAZDIM GÖNDERDİM
UMARIM SORUN OLMAZ
KOLAY GELSİNa.s.

evet güzel fikirmis ben yeni katildim kendimi sevdirmek zaman alacaksenağlama

Berşulem bende enlerimi gönderdim umarım eline geçmiştir caney öpüyom seni en kocamanından..yarışmadaki herkese bol şans diliyorum..:enbuyukkk::nazar:a.s.

ben hemde dunn yolladımmm :1closedeyes: bersule ablam duzeltcek benimkinii hertarafa kendımı yazmısım da :roflol:

en gıcık , huysuz sivri dilli üye kuzum üstüne gül koklamam ben
being_funny.gif

kizlar kolay gelsin bakalim birseyler yazmaya calisalim fikrin güzel bersulecigim bebesinle beraber iyi ugrasiyorsun, ikinizide kolaylik versin Allah

şimdi tekrar katogorileri gözden geçirdimde bazıları aynı içerikte eli maşalı ve sinirli gibi yanıtlar aynı olacağından benzerleri cevaplamayacağım ben bu problemde olmaz sanırımşakkıdı

berşule sen özeldenmi göndercen katagorileri yoksa bizmi yazıpı yollicaz ne ydi yavvvvvv anlama kıtlığım tuttu gene

Önceki sayfalarda kategoriler var arkadaşım..

Sen onların karşısına adaylarını yazıcan ve özelden Berşule ye postalıycan.ok?

cemos cum forumun gerıdekı sayfalarında yazıyor kategorıler 4-5 sayfa oncesınde son guncellenmıs halı var yanlıs hatırlamıyorsam a.s.

Önceki sayfalarda kategoriler var arkadaşım..

Sen onların karşısına adaylarını yazıcan ve özelden Berşule ye postalıycan.ok?

deniz gunes meleeeği de cevaplamis bak :asigim: deniz gunes ben diger avatarina alismistim ya bunla tanıyamadım seni yabancılık cektim kafamçokkarıştı

*KATEGORİLER*

En becerikli kk örgücüsü?
En çok çalışan kk üyesi?
En muhalefet kk üyesi?
En duygusal kk üyesi?
En paylaşımcı kk üyesi?
En güzel yorum yapan kk üyesi?
En komik kk üyesi?
En canayakın,dostane kk üyesi?
En ilgi çekici kk topici?
En asabi kk üyesi?
En tanışmak istenilen kk üyesi?
En vazgeçilmez kk ablası?
En beğenilen radyo proğramı yapan kk üyesi?
En dobra,delikanlı kk üyesi?
En yaramaz kk üyesi?
En şair ruhlu kk üyesi?
En eli maşalı kk modu?
En Türkçeyi güzel kullanan kk üyesi?
En kibar,nazik kk üyesi?
En her konuya vakıf,yazmadan duramayan kk üyesi?
En ilginç nickli kk üyesi?
En olmazsa olmaz kk üyesi?
En yardımsever kk üyesi?
En ısınamadığınız kk üyesi?
En ciddi kk üyesi?
En kendini beğenmiş,övüngeç kk üyesi?
En teknoloji düşkünü kk üyesi?
En hoş imzaya sahip kk üyesi?
En güzel nicke sahip kk üyesi?
En farklı,güzel avatara sahip kk üyesi?

Kategoriler....................................................

X