2007 ağustos anneleri sesiniz çıkmıyor......

meraba arkadaşlar hiç bişey yazmaz oldunuz.arda sırada bakıyorum.oğlumun alttan iki dişi birden çıktı.şimdiçok güzel emekliyo.artık her yerden tutunarak ayağay kalkıyo.sabahları erkenden uyanıyo ve yatğının içinde ayağa kalkıp yatağıı sallıyo.bizi de uyandırıyo.onun günden güne değişimini görmek beni çok mutlu ediyo.sanırım dişlerden olsa gerek iştahında bir düzensizlik var.önceden severek yediği çorbaları mamaları yemiyor.kasabada oturuyoruz.oğluma pireler dadandı.bacakları boydan boya kabarıklar içinde onlarla uğrasıyorum.sizn bebişler ne alemde bazı arkadaşların sanırım şimdi yavaş yavaş yürüyordurlar. .yarın götüreyimde oğlumun kilosunu boyunu ölçtüreyim

enim oğluşumda 27 ağustos doğumlu sadece 2 dişi var,ama çok hareketli emekliyor tutunarak her yere gidiyor aykta desteksiz durabiliyor...ben nerdeysem hep arkamda..hala emzirmeye devam ediyorum özelikle geceleri zaten yanımda yatıyor devamlı meme istiyor..aç olduğundan değil sırf zevk için emiyor..artık biberola inek sütüde vermeye başladım

canım ben de yaklasık 2 haftadır günde 1 defa inek sütü veriyordum.ancak nette gezerken okuduklarımdan sonra kararsız kaldım.tekrar bıraktım.devam mamsına başladım.6.aydan sonra anne sütü veremedim.zaten 1 yaşına doldurmaya az kaldı biraz daha baklaeyeyim diye düşündüm.

Merhaba arkadaşlar benim oğlum da 28 ağustos ta doğdu 4 dişimiz var. çok hizli emekliyoruz ama ayakta durma ya da tutunarak kalkma konusunda biraz tembeliz. Bir de çok sinirliyiz son günlerde herşeye bağiriyor. Anne diyoruz ve dünyalar benim oluyor.

Bir de sorum olacak arkadaşlar bildircin yumurtasinin çok faydali olduğunu duydum acaba versemmi yoksa belli bir dönemden sonrami verilmeli bir sorum daha ceviz yedirsem bir zarari olurmu acaba zeka gelişimi için neler yedirmek gerekir bilgilerinizi paylaşirsanir sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…