Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben sabahlari elbisemle tartiliyorum. her hafta yaksalsik ayni agirliklardaki kiyafetlerle tartilinca birsey farketmiyor önemli olan ne kadar kilo verdigimi ögrenmek yani iki hafta arasindaki fark

evet ama benim sürekli kıyafetlerim değişiyor.her cuma farklı bir eşofman oluyor üstümde yada pijima:)
ben en iyisi iç çamasırla tartılayım.daha mutlu oluyorum az cıkınca :)

saol cnm iyidir dün tiyatroya gittim bugünde evde dizilerle vakşt geçiriyorum sıkıldım senden naber yemeği fazla kaçırma:) afiyet olsun cnm..

ne güzel ya.ben en son 3 sene önce gittim tiyatroya:kedi: cok severim ama pek gidemiyorum:)nasıl beğendin mi oyunu canım :)

canım benim afiyet olsun.maşallah baya kaçamak olmuş:kedi:gerci sana diyorum ama ben coştum bugün sositososito

bendeeeee:teytey:

:kedi::roflol:

karamel cnm naber yemek nasıl geçti?

merhaba canım .yemek süperdi:) ay uzun zaman olmuştu etliekmek yemiyeli:)
yarın oruc tutacam diye bıraz kaçırdım yemeği ama .haftaiçi dikkat edicem artıkın

sen ne yaptın canım.nasıl gectı günün?

bu arada çalışyormusunuz?:kedi:

sabah kalkar kamaz 1 lıtre su ıctım.çok susamışımda :)

kahvaltıda:kasarlı sucuklu minicik bir tost cay

ara:1 elma

sonra ikindin yürüyüşe gittim 1 saat yurudum

gelince 1 tabak yoğurt yedım bide 1 avuc leblebi

akşam 7 de.4 parca,dilim etliekmek 2 bardak yayık ayran

saat 8 de bir maden suyu

saat 9 da 1 kupa çay içtim

yarın oruc tutucam kızlar :)

eğer bişeyi uzun zamnadır yemiyosan hasret giderceksin hakkını verceksin afiyet olsun akrep bunu bi okusa varya:))bende napim günüm fena değildi bugün evdeydim yarına hazırlık vardı gardrobımı topladım hafta içi dağılıyo da biraz evt cnm çalışıyorum özel eğitimm merkezinde..

bende bugun magazalara baktım soyle.hersey ne kadar pahalı.sezon bası dıye mı acaba:)

ve bende dıkkat ettım her yer hırka dolu.bu kız herkes hırka giyecek sanırım kaydirigubbakcemile5

canım aklında kaldıysa git al.:kedi:inş. bitmezde alırsın.

benımde aklım deri montlarda kaldı

çok gzel hasret giderdim :) bazı seyleri yemeyi cok özledim.etliekmekte onlardan bırıydı
ama herzaman yediğimin yarısı yedım:) yınede dikkat etmiş sayılırım :)

yarın iş bası var yani:)bende oldum olası pazartesı günlerini hiç sevmiyorum keske bugün cumartesı olsaydı dıyorum kendı kendıme

diyet yapmayı bıraktımm takımı daaa delikafadulden

günaydin kizlar,

gece sahura kalkamadim o yüzden saban agzim kupkuru uyandim su icmeden duramazdim aksama kadar o yüzden oruc tutamadim bugün de :sinifsinif:

karamelcim sen bugün oruc tutuyor musun?

Akrepcim sen de böyle yazarsan takim alir basini gider. hayirdir yillardir yemedigin aburcubur kilo yapici seylere mi saldirdin yine? bosver kaptansin diye senin kacamak hakkin yok mu yerimseniben yoksa hayirdir baska bir derdin mi var? amaann tek derdimiz kilolarimiz olsun degil mi arkadaslar

kiz dogrusunu yapiyon bendeee oyle yapiyomm zaten oylede olmasi gerekmiss devam et yanii
ben sabahlari elbisemle tartiliyorum. her hafta yaksalsik ayni agirliklardaki kiyafetlerle tartilinca birsey farketmiyor önemli olan ne kadar kilo verdigimi ögrenmek yani iki hafta arasindaki fark
yanlis bu hafta elbissesiz tartil bacimm ben diyetisyenden duydum asil kilon ciplak vede sabah ac karinla olan kilon diyee

kiz bende anam bacim hic sorma saati kapatmis uyuusum sabah kalktimki ooo saat geceli aylar vede yillar olmusss neyse artikin baska seferee
kiz o kesin kacamak yapmistirr hem takimada fazla ugramamis bu hafta akrep =arti kilooo kaydirigubbakcemile3

bu arada benimde bu hafta sonu bir turlu firsatim olmadii buraya gelmeye kizlarrr anam herifin hastaligi hic cekilmiyor evdeydide o evdeyken maillerime bile zar zor bakarimm ben neyseki ise gitmeye basladii bende az nefes aldim gerci bacilar simdi musadenizi isteyip bir iki isim kaldi onlari bitirecemm opuldunuz hepinizz

iyiyiz selmacim mutfagi sildim kahvalti ettik simdi yusufu uyutucam, ben de onunla birlikte biraz kestiriyim diyorum gelirim yine.

cemaat-i 2 takim hepinize iyi diyetler zemuszemus

iyiyiz selmacim mutfagi sildim kahvalti ettik simdi yusufu uyutucam, ben de onunla birlikte biraz kestiriyim diyorum gelirim yine.

kolay gelsin canım bende gece temizledim mutfagım dolabımı sildim buzdolabını temizledim iyi oldu

diyet yapmayı bıraktımm takımı daaa delikafadulden

aman allahım doğrumu duyuyorum
akrebim ne oldu sana .sen bırakırsan bizde bırakırızeyvahedigeldismile

canım kötü bbirsey olmadı demi

evet canım oruc tutuyorum.bende sahura kalkmadım ama dün 9 a dakar ağzım hiç boş kalmadı :kedi:suan sadece susuzluk cekıyorum

anam ruyadamiyimm
ay bu ne guzel bir haberrrrr
sabah sabah icimi serinletti yahu
tebrik ederim bacim verdigin kararin arkasindayim:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:

kiz dogrusunu yapiyon bendeee oyle yapiyomm zaten oylede olmasi gerekmiss devam et yanii

yanlis bu hafta elbissesiz tartil bacimm ben diyetisyenden duydum asil kilon ciplak vede sabah ac karinla olan kilon diyee
[/B]

tamam bacım zaten böylesi de işime geliyor :roflol:

Erkekler kadınlardan daha nazlı oluyor zzaten.çocuk gibi oluyorlar hasta olunca:)

kolay gelsin canım bende gece temizledim mutfagım dolabımı sildim buzdolabını temizledim iyi oldu

hamarat hanımlar ellerinize sağlık:1hug:şakkıdıhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…