Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ins. karamelcim basariyla gecersin bu seneyi.

biz de disardaydik bugün alisveris yaptik, sonra film seyrettik. o yüzden giremedim gün icinde

bugün sabah iyi bi kahvalti ettim, yasak olan bi tek biber kizartmasi vardi kahvaltimda

disarda oldugumuz icin öglen yemedim ama saat 5 de kocaman bir döner yedim.

sonra tulumba tatlisi yedim. benim göbek aldi basini gitti anlayacaginiz yarin kac kilo olucam bilmiyorum.

sakin siz benim gibi yapmayin

Son düzenleme:
yavru kus seni biraz gergin gordumm
nerden anladın şekerim..yeni çıkmıştım ameliyattan..çok mu belli oluyo..
göbüşümü gerdirmiştimdee naniknanik
kiz ne olacak bir defada yuzun gulmesin yani kasma kendini :jeyyar:
anacıım farkettim benim yüz sadece kilo verdiğimde bir tek burda gülüyor.. o yüzden bunda sonra kio vericem zemuszemus
yapma yaa cok yanlsi bir kararaklinialirimsmile

kiz send ehayretsin ha sagligindan onemli mi senhic merak etme bacim ben buralardayimm sen sagligina bak guzel beslenn
bu arada gecmsi olsun diyemedim bacim gecmsi olsunnn
önemli tabiii.. nedirki benim sağlığım..birilrinin ayakkabısından düşen çivi işte :çok üzgünüm: ..o yüzden benim herşeyi ağlığımdan önce düşünmem lazım şekercimm :1ninca:
bizimde Allahımız var be güzelim..elbet kolaylığını sağlayacaktır..sen yeterki azminden fire verme olurmu tatlışım..Allahımm kolaylıklar versin sana olumunekankayizsmile
hmm güzel menü alkisalkisalkis
Evet kızlar sizin gününüz nasıl gecti.benimki yukarda anlattığım gibi berbattı

şu seneyi bi atlatayım hayırlısıyla göbek atıcam vallahızemuszemus
şşttt..beterin beteri var unutma.. o yüzden herşeyine berbat deme aklinialirimsmile bi anlatırsam sana günümü görürsün o zaman sengözlerimebaksanab

ne güzeel bir gün geçirmişsin şekerimm..
yok yok biz senin gibi yapalımm olmasmıı şekerciim vereliniortak

hımm posicim çok güzel bir gün geçirmişsin
bende ne zamandır sinemaya gitmek istiyorum .fırsat bulursam gidicem.hangi filmi izlediniz canım?

bu arada afiyet şeker olsun bebek.kaydirigubbakcemile2 haftaiçi daha dikkatli oluruz :)

Haklısın akrebim.Her an dua ediyorum.Rabbim işimi rasgetir diye .üzerimde çok baskı var.şu işin içinden alnımın akıyla çıkmak istiyorum.Yoksa ailemin yzüne bakamamsenağlama

Beterin beteri var tabi.allah bana sağlık versinde bi şekilde yaparım inş

kaç gündür çok stres yaptım.geceleri uyuyamıyorum.bugün kalbim bi sıkıştı ölüyorum zannettim.5 dakka boyunca kvrandım.kalp krizi geçiriyorum zannettim senağlama

Allahım sağlığımdan olucanm.kızlar bana ne olur dua edinde yapabileyim .senağlama

dualarımız seninle canım

Toksinlerden arınmak için bağırsak temizliği (hint yağı ile)

--------------------------------------------------------------------------------

Kızlar yine Ender saraç IN fazla kilolu olanlara yardımcı olacak bir önerisi de bağırsak temizliğidir
bağısak temizliği,bağırsaklarda birikmiş olan toksinleri etkili bir şekildee boşaltılmasıdır

bayanlar ayda 1 defa çalışmadıkları bir günü seçerek
bu uygulamayı yapmaları ardından da sulu diyet yaparak kilo vermeleri mümkündür diyor.yaz ayında yapılması uygundur(nasıl olsa havalar daha sıcak)

önce yaklaşık 3 çorba kaşığı saf hint yağı(aktardan alabilirsiniz)içilir
iyice acıkana kadar uzun bir süre bir şey yenmez,bol bol su içilir
su ılık olmalı,önceden kaynatılmış ılıtılmış,cam şişede olacak
soğuk ve aşırı sıcak içilmeyecek
çoık çok acıkınca ballı limonlu ılık su ve ya sulandırılmış ayran
daha da acıkınca sebze çorbası ve ya komposto,ya da gazı uçmuş maden suyu

kızlar ben bugün bunu yapıyorum...içtim yağmı az önce..şimdi sıcak suyumu içiyorum

Son düzenleme:

ne güzeel bir gün geçirmişsin şekerimm..
yok yok biz senin gibi yapalımm olmasmıı şekerciim vereliniortak

akrepcim karamelcim tesekkür ederim ama filmi sinemada seyretmedik eve geldigimizde yusuf uyuyakalmisti yatagina yatirdim. o arada esim bilgisayarda film acmis, ben de seyrediyim dedim. oturduk seyreettik film bitince yusuf uyandi sonra dedim kendi kendime ne diye oturup film seyrediyorsam hazir yusuf uyurken alisveriste aldiklarimizi dolaba yerlestirirdim bissürü isim vardi birini yapardim diye pisman oldum.

zaten yusufla sinemaya giremeyizki lmaz:
aslinda benim tez konuma yakin, türklerin basele göcü ile ilgili bir konferans var tarih müzesinde oraya gitmek istiyorum ama yusuf durmaz ki adama bagirip durur. biraz sessizlik olsa kendince konusmaya basliyor ga-da-ba-ne-dedede-babababa...... konusmaciyi degil yusufu dinleriz kaydirigubbakcemile3

bu velet büyüyene kadar bana sosyal hayat yasak lmaz:

karamelcim kolay gelsin canim sana, kasma kendini o kadar stress yapmamaya calis. seni cok iyi anliyorum. ayni seylelri ben de yasadim. ben de hamileyken stress oluyorum diye tezimi sonraya biraktim ama o sonra bir türlü gelmedi :sinifsinif:

bu hafta artı cıkmam benim moralimi bozdu iycene buraya yazasım bile gelmiyor artık inş bu hafta vermeliyim bayram hedefime ulaşmam gerek

bu hafta artı cıkmam benim moralimi bozdu iycene buraya yazasım bile gelmiyor artık inş bu hafta vermeliyim bayram hedefime ulaşmam gerek

bacim hepimiz ayni olduk zaten bu isler boyle yedigimiz zaman buraya giresimiz gelmiyorrr aslinda yedigimiz zaman direk buraya gelip motive olmak lazim yoksa alip basini gidiyor insann hayirlisi bakalim bende hala kendimi toparlayamadimm nasil olacak bilmiyomm
yarin oruc tutuyormuyuz kizlar bana haber verin gerci ben tutacam artik ne yapimm sizide bekliyorummm

günaydın iyi pazarlar

hosgeldin canim

ben gecen persembe arkadasa gittigim icin oruc tutamadim. ama ins. yarin baslicam oruca

iyi pazarlar kızlar?
nasılsınız? akrep,nesli,posi,oztrk,selma
nasıl geçiyor haftasonu
ben yine oturdum ödev arastırıyom
akşam ailecek yemeğe gidecekmişiz.şimdiden korkuyorum kendıme hakim olamıyacam çünkü:sinifsinif:

sağol posicim :kedi:.kendimi kasmamaya özen göstericem.artık.
kimse beni anlamyor ona yanıyorum.kime derdimi anlattıysam sen yaparsın ya bu senin için ne ki amma abarttın diyorlar:) tabı bunu diyenler yüksek lisans yapmayan arkadaslarım:)

canım yusuf olunca tez yazman cok zor olur.ben bile başka hıcbır deerdım olmamasına rağmen cok zorlanıyorum.sosyal hayatım sıfır benımde.sureklı calışıyorum .bide maaş verseler içim yanmayacak :) ama mecburen iş bulmak için çalışacaz

akrebim nasıl hint yağının tadı.gzelse bende deneyim bunu :)

kızlar bide gülmeyin ama bişey sorucam :)
coğumuzun tartısı hassas elektronik tartı.siz tartılırken gnlk kıyafetlerinizle mi tartılıyorsunuz yoksa iç çamasırlarınızla mı :kedi:
baya farkediyor cunku.2 gndür tartılıyorum eşofmanımla tartılınca 400 gr fazla çıkıyorum.o yüzden artık iç çamaşırlarımla tartııyorum :)uyanır uyanmaz

ben sabahlari elbisemle tartiliyorum. her hafta yaksalsik ayni agirliklardaki kiyafetlerle tartilinca birsey farketmiyor önemli olan ne kadar kilo verdigimi ögrenmek yani iki hafta arasindaki fark

saol cnm iyidir dün tiyatroya gittim bugünde evde dizilerle vakşt geçiriyorum sıkıldım senden naber yemeği fazla kaçırma:) afiyet olsun cnm..

cumartesi 9.30 bir dilim kepek ekmeği,peynir,patates kızartması,domates
tiyatroya gittik izlerden bir paket cips yedik 3 kişi bide birertane kek
19.00 1,5 simit,ayran
misafirliğe gitmiştik 2 dilim kek,bir tuzlu kurabiye,bir avuç soslu fıstık ve mısır 4 kupa açık çay:)
yani anlıycanız kızlar düzensizdi:) su yine az tabi

pazar
sabah bir dilim kepek ekmeği,3 tane zeytin,paynir,domates,menemen,bir çatal bal
yaklaşık yarım saat sonra bitki çayı
öğlen:4 tane lokmalık biber dolması
bugün akşam yemeğini erken yedik1 kase çorba,birer kepçe pilav ve patlıcan oturtması
15 dk sonra maden suyu

bendeeeee:teytey:

ay buraya hala kimse uğramamış galiba nerdesiniz millet bende akşamdan sonraki yediklerimi yazım bari
çayın yanında 5-6 adet çubuk kraker,gofret
şimdide şuan bunu yazarken:)nestle müsil bir bardak sütle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…