Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

baslatma kirmizindan posi sus artik ya kirmizi gormek istemiyorum ver ya ver banada ver hemde en guzelinden olsunn

napiyim neslihancim ben emir kuluydum elciye zeval olmaz lmaz:, hepinizden fazla ben alisamadim bu kurallara, mübarek her günüm kirmiziydi mafoldumben

aman neyse kalkti bu yük de üstümden oh bee zemuszemus

neler oluyor bize ya neyse yarın kesin karar verdim az yiyecegim yarındamn itibaren yazarım kızlar mahfoldum ben

iyi akşamlar kızlar

bende bugn nasıl yediklerimi yazıcam akrep ve posi beni öldürecek diye düşüyordum:kedi:
korkarakta olsa girdim ve nasıl rahatladım anlatamamzemuszemus

herkes benim gibi olmuş bugün :)

neyse bugn nasıl bir gün gecirdim anlamadım zaten

sabah baş ağrısıyla uyandım.kendime gelemedim yataktan cıkmadım 12 ye kadar:kedi:
kalktım en sonunda aynaya bi baktım olamaz o da nesi kötükedihüso

yanağımda ıkı tane kocaman sıvılce cıkmıştı bende gecsın dıye evde bı merhem var kurutucu etkısı olan onu bolca srüyordum 4 gndür.yanağım okadar kurumuş ki, kıpkırmızı kabuk bağlamıiş kocaman :çok üzgünüm::a015:

sınır oldum.o kadar komık görnyordum kı .palyonço gibi yanağımda kocaman kırmızı bir kabuk :çok üzgünüm:
neyse dedim rezil olucam ama bunada sukur
sacım cok yağlanmış banyo yapayım hem kendime gelirim dedim:kedi:
tam banyoya gırıcem dıdıt dıdıt msj gedi :)

okudum .sok oldum.msj da CANIM NERDESİN 10 DAKKADIR DURAKTA SENİ BEKLİYORUZ YOLDAMISIN: yazıyordu
o an hatırladım kı ben bugün doğum yapan arkadasıma gıdecektım
tüm organizasyonu ben hazıradım .ve unuttum
bu salak karamel hafızasına cok güvenen ben ne hikmetse unuttum gezmeye gideciğimi:çok üzgünüm::a015:

nasıl giyindim nasıl evden cıktım bılemedım.elim ayağım birbirine girdi .yüzümde kocaamn yara sacım basım berbat cıktım yola.hemen arkadası aradım ama arayamadım cunku teefonum aramaya kapanmış
hey ya rabbim.koşa koşa turkcel bayısıne gıttım.baktım avea bayısı olmuş.
neyse dedım bu seferde elim boş.bi dkkana girdim.
hemen bi bebek kıyafetı aldım.ama ne sectım nasıl sectım anlamadım

ordan cıktım koşa koşa carsıya .bu arada aclıktan ölüyorum.1 bardak su bile ıcmedim sabah.

durağa geldim kızlar yok.5 dakka boyunca onları aradım
buldum neysekı.tabı baya azar işittim
nası unutursun diye :kedi:
arkadasında evi uzak.bu arada otobste baygınlık gecırecem.açlıktan susuzluktan koşusturmaktan elim ayağım tıtrıyo basım dönuyor :1no2:

cok şkür vardık arkadasa.
tabı okadar acım kı tabağıma saldırdım.ne varsa yedim:çok üzgünüm:
yerken aklıma Posi geiyor tabıkı :) şimdi kesin 10 tane kırmızı alırım dıyorum ama hıc engel de olamıyorum kendime

:):kedi::ecrin_bebek:

cok güzel bi gnün ardından eve dönme zamanı geldi.hava da karardı

cıktık yola motorsıkletlı bı genc genc dediğim 27-28 ysında biri peşime takıldı arkadsla
havada kararmış[
yürüdğümz yol ıpıssız
korkudan öldk.
adamı kovuyorum fılan umrunda değil
abaza herif
imdat dıye bağıraccam dedim
tam ağzımı actım kactı

tabı benım el ayk tıtrıyo
ödelk bi insanım:kedi:
heryerde ıssız korkudan kendindem gectım.arkadasta zaten dilini yuttu
konusamıyor.o da cok korkttu

ve sonuc olarak evıme geldım.Allahım cok şkür
bugünüde atlattım ama suan yorgunluktan öluyorum
:bbo:mafoldumben
biraz uzun yazdım kızlar kusura bakmayın
:kedi: [/B][/COLOR]

Son düzenleme:

napiyim neslihancim ben emir kuluydum elciye zeval olmaz lmaz:, hepinizden fazla ben alisamadim bu kurallara, mübarek her günüm kirmiziydi mafoldumben

aman neyse kalkti bu yük de üstümden oh bee zemuszemus

ay benimde üzerimden bi yük kalktıkı sormayın.rahatadım valla.oh beeekaydirigubbakcemile3

canım minnoşum coğul ifade kullan
cunku benden de bi halt olmaz.bugn pastalara panter gibi atladım

bencede keşke bu hafta kim daha fazla kilo alacak diye yarıs yapsaymışız
ben gn yediğim pastalarla kesın kılo almışımdır :kedi:

ee kurallar ciğnenmek içindir diye boşa dememişler kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

cok güzel kura ç,iğneriz biz.bu konuda üstümüze yok:kedi:

çarşamba
artık saatle yazcam kızlar sanırım daha mantıklı..
8.45 bir dilim ekmek,bir kaşık menemen,1 zeytin,yarım yağlı peynir,bir bardak açık çay
9.30 bir kupa açık çay,arkadaşlar simit almış bir lokma aldım
13.00 bir kase çorba,bir kepçe taze fasulye,bir kepçe pilav,iki yemek kaşığı salata
14.00 nescafa 3ü1 arada
16.00 karışık bitki çayı+limonlu
19.00 bir kase çorba,bir kepçe kabak yemeği,bir diim kepek ekmeği,salata sadece limonlu
21.00 iki bardak çay,5 bisküvi
22.00 bir mandalina
gün boyu 1 bardak su((((((içemiyorum ya ben su
şimdi kalkınca da kitabımı okuycam bu iyi oldu ya bitirmem gereken bi kitap vardı kaç dk okuduğumu yarın yazarım:))

selam canım iyyim sen nasılsın benim bu gün müthiş belim agrıyor cok canım acıyor ilaclarımı içtim ama hiç fayda yok şu ana kadar ya

çok geçmiş olsun selma ablacım
niye belin ağrıyor bel fıtığı falan mı ablacım
bel ağrısıda cok fena ya.benimde bazen ağrır.özellıkle adet döneminde.ağrısından kıvranırım
masaj ıyı gelır aslında bele.masaj yaptır selma abla eşine falan iyi gelir belkı

evet canım bel fıtıgı ne yapsam gecmez şimdi ilac içtim kas gevşetiçi oturuyorum yatınca daha beteer oluyor

bır bı daha senı benım topıklerımde gormım ıkı ben patates cuvalıyım ama sende beyınsızsın okudugunu bıle anlamıyosun bıda oku yazılanıı bak hala takıpdesın sanırım sen sanal .... dansın cunku her topıkde nedense onlıne kısımda senı gordugumude hatırlıyorum hadı cıcım gece gece germe benııı canım sıkma topıgımın tadını kacrımaya nıyetlıysen hıc cabalama bu topık sen harıc herkesın

hadı yatagında ıyı huzursuzluklarr neydıı 36 beden eheheh mankenler aklıma geldı way bana cumhurıyet ılanı soyleyebılırmısın yok ya sen karıstırısın sımdıı google dayıma bakıp gelırsın yada sana quantumdanmı bahsetmelı yok cıcım devrelerını yakmımm

yaglarını erıtırken beynınde erımıs ve sımdı bu patates cuvalı hakaretını butun kılolu arkadaslara ıletelım ha hadı hodrı meydan baklaım beyınmı dıycekler beyınsızlıkmıı
canımı sıkma bıdaha

kızlar merhaba

yukarıda paylasımı malesef sızınle paylasmak ıstemezdım ama patates cuuvalamı olmak ısterdınız yoksa 36 beden beyınsız olmayımı

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti/394517-alo-kacamak-yapabilirim-ihbar-hattii-23.html

bu lınke gelıp kılolarımıza bu sekılde hakert eden arkadasa cvp verımısınz tesekkur ederım

evet canım bel fıtıgı ne yapsam gecmez şimdi ilac içtim kas gevşetiçi oturuyorum yatınca daha beteer oluyor

annemdede var malesef.
bazen dayanıyor ağlıyor acısından
şimdi amelyatsız tedavı cıkmıs be fıtığı ıcın
hıc doktora gıttın mı ablacım

annemdede var malesef.
bazen dayanıyor ağlıyor acısından
şimdi amelyatsız tedavı cıkmıs be fıtığı ıcın
hıc doktora gıttın mı ablacım

gittim canım ama ameliyat dedi bilmiyorum onunda takrarlama riskide varmış ameliyat sonunda annenede gecmiş olsun bel agrısı cok zor

bu üsteki yazı ney ya ben hiç birşey anlaöadım ne oluyor karemel sen biliyormusun canım

gittim canım ama ameliyat dedi bilmiyorum onunda takrarlama riskide varmış ameliyat sonunda annenede gecmiş olsun bel agrısı cok zor

cok sağol selma abla
doktor annemede ameliyat dedı ama annem olmam dıye ınat ettı.arada ağrıyor cunku ameliyat olacak kadar ciddi değil.doktor sırf bıcak parası ıcın ameliyata alacaktı annemiklava:

kızlar slmlar sizlere yazmadan gitmek istemedim sabah fırsat bulamam 8 olmadan evden çıkcaz ama koşturmacadan giremem sanırım haftaya cumaya da yokum ben bir şekilde iletirim kilomu kendinizi sakın salmayın bakın bayrama çok az kaldı biraz da olsa zayıflamak çok iyi olacak 6l rakamları bir görebilsem belki 6 sene oldu 6ları görmeyeli neyse uykum geldi ben yatıyorum 7de kalkcam daha oturuyorum arabada uyumak istemiyorum iyi geceler tatlı rüyalar rüyanızda beni görüyorsunuzdur umarım:roflol:görüşmek üzere hoşçakalııııııııııınbuyrunnnnnnnnnhadi ben kaçar ; istanbul yolcusu kalmasıııııııııın:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…