Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyide farmasi 36 beden degillki kendi de 60-69 kilo arasindakiler topiginde sürekli paylasimda bulunuyor, o da zayiflamaya calisiyor yani. Makeup cum o saka agizli demistir onu sen de ciddi anladin galiba. kilolarimizla dalga gecmesi icin kendinin zayif olmasi gerek.

günaydin kizlar,

bu gece iyi uyudum benim ki bu gece sadece 1 kere kalkti

Selma cim gecmis olsun, beline dikkat et canim

slm kizlar gunaydin hepinize
bugun buralarda olamiyacagim affiniza siginarak esim biraz rahatsiz icerde yatiyorr birazdan kalkar azicik onunla ilgileneyimm

bu arada kizalr takimdan kimse su yukarda olan konusmalari alintilayip yorum yapmasin rica ederim boyle polemiklere sizde girmeyinn hatta verdigi linki tiklamayin bile olurmu
opuldunuz herkeze slm ederimmm

gunaydın kızlar bugun okadar yogunumkı aksamde bı gırdım
cıktım yorgunluktan cevap bıle yazmadım okduudm gectım
nebılım. neyse yarın oglen kocıss ızın almıs gıresuna gıdıyoruz
pazartesı gelıcegız bu arada ben nete gırıp sızle konusamam
haberınız olsun sekerler yenı gelın nette oynuyor demesınler::roflol:
neysem yarın sabah kıl bıldırımı yaparım ama zaten kılo almıs
mınnos olucagım
ıcın cokta merak la beklemeyın derım bensenağlama

kizlar ben de bugün arkadasa gidicem yusuf icin farkli bir ortam sart cok sikiliyor evde disarda da hava cok soguk bend e arkadasa gidicem. evi coookkk uzak ama yola cikicaz mecbur

kizlar ben de bugün arkadasa gidicem yusuf icin farkli bir ortam sart cok sikiliyor evde disarda da hava cok soguk bend e arkadasa gidicem. evi coookkk uzak ama yola cikicaz mecbur

git gitmesinede misafirlikte fazla kaçırmayalım lütfen yiyceklerdenlmaz: bende genelde öyle olyorda:1rolleyes:

şuşum sen uyumuşun zatiii..burası 2. takım huuuu :roflol: :roflol: :roflol:

noluyo yahuuu :1shok: :1shok:
evet katılıyorum canım..ben hiç tıklamıyorum bile

güle gülee:a015:

nihayet elektirikler geldi ama heran yine gidebilir kızlar burası bir felaket ger yeri sel basmış okullar tatil cok kötü ortalık

bu arada günaydın bu gün kesin kararlıyım az yiyecegim kahvaltımı yaptım güzel oldu

evet canım bel fıtıgı ne yapsam gecmez şimdi ilac içtim kas gevşetiçi oturuyorum yatınca daha beteer oluyor
geçmiş olsun canım
nihayet elektirikler geldi ama heran yine gidebilir kızlar burası bir felaket ger yeri sel basmış okullar tatil cok kötü ortalık

ayy ciddimisin sen..iyiki tatil olmuş..çocuklar zarar görmesin
burası da sıcak oldu yine..ama hafiften bulanmaya başladı gibi hava..keşke yağsa burda da

Gnaydın kızlar daha doğrusu iyi öğlenler :)
dünkü yasadığım maceralı gnden sonra bugünm gzel gectı.kurstan geldım şimdi.karnımda iştahımda cok ac
kendime zor engel oluyorum

offf bugun cokk canım sııkkınn yaptıgım hıcbısey
dogru olmuyor oyleee aptal gıbı nette gezıyorum sımdıde
dosyalarım gerı geldı duzeltılıcek hoofff

minnoşum niye sıkıyorsun canını
gercı benımde senden bı farkım yok ama
burhan gibi (avrupa yakasındakı) AMANNN PIP diyelim tm sorunlarımıza

offf sıkıldımm ıste herseyden yaa benn zaten 34 beden olmak ıstemıyrumkı
40 bedende olsa yeterr bana yaaa offf yaa dıyetı bıle beceremıyorum
dıyet yaparken kılo alann tekk şişko patates benımdır herhaldee
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bu arada ben kendime engel olamıyorum ya bugn.srekli kendimi mutfakta buluyorum
bir sürü şey yedim
spor yapmak içimden gelmiyor
yarın kilo almış cıkarsam yakarım kendimiklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…