Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tamam kızlar ben yapalım derim akrep ne diyecek bakalım ben mecburen yapmam gerek cünki artıyım

arep cnm ya süper olmuş valla elimden geldiği kadar yapcam çünkü ramazan ve bayyramdan sonra abarttm buraya da katılamadım bliisyosnuzkaydirigubbakcemile5

benim bu hafta yediklerimi hiç yazasım yok kızlar yarın ayran detoksuna başlıyorum kısmetse hiç degilse sabit cıkayım bari ya
selmacim pazartesi ve sali icin kirmizi yaziyorum o zaman. yok ben kurallara uydum dersen silerim. cünkü yediklerini yazmamissin cnaim.

kızlar bu arada perşembe günü oruc tutulacak mı ?
neye karar verildi ?
akrep fikrimizi alacaktı
ben persembe tutuyorum oruc
bu arada posi nerdesin sana bişey sormam lazım:)

canım sabah kahvaltıda börek yesem ceza alırmıyım.
börek yemek yasak mı ?:çok üzgünüm:

canim normalde kahvaltida 2 dilim ekmek hakkimiz var.
yedigin böregin miktari kalori olarak 2 dilim ekmegi gecmezse kahvaltida ekmek yemeden olabilir. ama hem börek hem ekmek yersen olmaz ya da 2 dilim börek de olmaz cünkü börek ekmekten daha kalorili.

sen en iyisi kahvaltida ekmek yeme bir dilim börek ye.

hmmm o yüzden benim boğazım hep kurudu bugüün..demek yeşilçaydanmış
kızlar bu arada perşembe günü oruc tutulacak mı ?
neye karar verildi ?
akrep fikrimizi alacaktı
karamel ben lolo nesli varmı başka tutan
tamam kızlar ben yapalım derim akrep ne diyecek bakalım ben mecburen yapmam gerek cünki artıyım
neden mecburmuşsun bakiim lmaz: ye sen akşamları sonra da mecburum de...hayr şekercimm..hafta sonu yaparsanız yapın ama hafta içi yok..hem sen yaz bakiim şu menülerini
arep cnm ya süper olmuş valla elimden geldiği kadar yapcam çünkü ramazan ve bayyramdan sonra abarttm buraya da katılamadım bliisyosnuzkaydirigubbakcemile5

hadi bakalım hayırlısı canım..,
seninde borcun varsa perşembe oruca başlıypruz..pazartesi perşembe oruç tutucaz canım

bugün
sabah:bir dilim beyaz ekmek,1 haşlama yumurta ,1 zeytin,domates çay
kurumu gidince karışık bitki çayı
öğle bir kepçe nohut,bir kepçe pilav,salata,yarım dilim kepek ekmeği
ara 4 tana bisküvi
akşam iki kase tarhana çorbası,bir kepçe kabak yemeği,salata(sadece limonlu)
yaklaşık iki saat sonra bir avuç çekirdek çayla beraber
1 saat sonrada 1 elma
gün boyunca 1 litre su

minnosprenses, öztürk, arteria ve akrep siz de sali günü yediklerinizi yazin ki listemi düzeltiyim.

benim yeidklerim

kahvaltida 3 cesit peynirden azar azar, bir haslanmis yumurta beyazi, 1 zeytin, salatalik

ögle: bir kase sütlü kornfleks

ara: kahve icine seker de attim, yanina da birkac tane halley yedim :kedi:

aksam: 3 kaksik salata

cayla bir dilim kek.

yürüyüse ciktik, spor kitap var ama ne yazarsam yaziyim bugün kirmizi aldim lmaz:

ben yazdım bilee:)) ay klavvye sinirimi bozdu ama zor bela yazdım sanırım bilgisayarımda nazar var :))

senin kahveyi okuyunca aklıma geldi öğlen yemeğinde sonra bizde türk kahvesiiiiii içtik:)

selam kızlar ben şu an arkadaşımda misafirliklteyim
perşembe günü bende oruç tutucam

bide tam okuyamadım yazdığınız diyete akrtep nne diyo yapabilirmiyiz

kızlar dün oğlum arkadaşlarını biraz özlediğini söyledi aslında sabahçı olmakla iyi yaptım ama arkadaşlarımıda biraz özlüyorum diyo

alışır inşallah oğlum alışana kadar ben rahat nedemicem galiba
,
hala acaba oğlumu dinlemekle iyimi yaptım diye kendime soruyorum

hayırlısı olsun canım alışır zamanla arkadaşlarına merak etmeopuyorumnanaktan

lolocum alisir zamanla, dert etme,

bebişi uyut sende uyu canım biraz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
uyuttum bebisi ama ben uyuyamadim :umursamaz:

selmacim ayran detoksu dedigin sey ysak degil mi? bu hafta kilo verirsin öteki hafta alirsan sonra görürsün :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…