Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

üzgünüm kızlar kural kuraldır :1no2:

ama ilk hafta olduğu için uygun bir ceza düşünün..ben ilk fırsatta değerlendiricem..çıkmam lazım şimdi.

akrepcim bence ilk hafta alisma haftasi olmaliydi zaten. ne de olsa alisma haftasi diye ciddiye almayiz belki diye gecen hafta bisey demedim.
gecen hafta icin degil de tüm haftalar icin 2 den fazla kirmizi alanlarin o hafta serbest günü olmasin. cuma cumartesi ve pazar günü de kart alma korkusu olursa biraz toparlariz. baksaniza serbest gün diye 3 gün boyunca önümmüze geleni yedik. 3 gün herseyi yiyip 4 gün yemeyerek nasil saglikli zayiflicaz

selam kızlar

neler oldu bilmiyorum ben yokken takımda hemen geçmişi okuyorum:)

hosgeldin arteria nasilsin? geldigimne göre artik sen de kurallara tabisin.yeni kurallarimizi görmediysen ekliyim buraya

bundan sonra kaçamak günlerimiz var doğru duydunuz...kaçamak günleri..
cuma-cumartesi-pazar günleri akşam 6:00 ya kadar istediğimizi yiyebiliriz..ama kesinlikle 18:00 sonrası bişey yenmicek..

pazartesi sabahı kaçamaklar bitiyor...acaip dikkatli yeme düzeni başlıyor..

düzenimiz:
sabah kral (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,bal yok,reçel yok,tereyağı yok

öğle memur (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,pilav sadece bir kaşık,pilav yada çorba varsa ekmek yok tercih yapılacak,kızartma yok,tatlı yok..

akşam fakir (kaçamaksız)-sadece üç kaşık ve tek çeşit-pilav yok,makarna yok,tatlı yok,çerez yok,ekmek yok,bulgur ve bulgur işleri yok,hamur işleri yok,kızartma yok..

akşam yemek saati en geç saat 20:00 de bitmiş olucak arkadaşlar..20:00 sonrası yemek ve benzeri şeyler yok..erken yatıcaksak bu saat daha erken..yatmadan en az üç saat önce yemek yenmiş olucak..

gün içinde iki bardak süt ve iki kase yoğurt şart...

meyve yemeklerden üç saat sonra...yemekle birlikte yenmicek..sabah kalkarkalkmaz bir porsiyon meyve (kabızlık çekmemek için15-20 dk sonra kahvaltı yapabilirsiniz..

süper spor başlıyor..yürüyüş başlıyor..en az 30 dk yürüyüş.en az yarım saat aerobik veya benzeri hareket mesela ev temizliği ama büyük çapta olanı..veee olmazsa olmazımız hepimizin göbüşü var günde en az 50 mekik..

3 litre su ve bitki çayları ..gün içinde birkaç çeşit bitki çaylarından içiyoruz ve yazıyoruz..

kilo almaca yok yani cuma kilo bildiriminde artı kiloyla geleni yakarım buna ben de dahil
ve zaten bundan sonra kilo alanlar tüm takımlara yazıcak..
(ben açgözlü,pis boğazlı,koca göbekli iradesiz buyüzdende istediğim kıyafetleri giyemeyen bir şişkoyum.kilo olacağını bildiğim halde yedim ve .... kadar kilo aldım..bu hafta 2.takımın yüzkarasıyım..) dicek..

dolayısı ile bu saydığım kaçamak günlerinde yediğimiz kaçamaklar için üzülmeye gerek yok..stres yok yani...

veee şok diyet yok(bu özellikle ben ve benim gibi düşünenler için bu aralar aklımdan çıkmıyor çünkü.geçici sevinçlere kapımıaz kapalı olsun..sonrası fazlasıyla hüsran çünkü

kitap arkadaşlar..kitap okiicaz..okuduğumuz kitabı burda paylaşalım..en azından aklımız yiyeceklerden uzak kalır...süper faydası olur emin olun..yazılın kütüphaneye..yada ayda bir kitap alın..vardır mutlaka etrafımıza okuyabileceğimiz kitap.midemizle birlikte ruhumuzu da doyurmak önemli (en güzeli namaz ve kur'an tabii).bbu denge hem kilo almamızı önler hem çocuklarımıza çevremize güzel örnek olur..yani kitap okumak da kurallardan..gün içinde 5 dk da olsa kitap şart..öğün ve sporlarımızı yazarken kitap okumayı da dk olarak yazıcaz arkadaşlar..

bunlar kesinlikle takım kuralıdır arkadaşlar.. iste yapıcam..uyanlar uymayanlar listesi...
uymayanlar kırmızı alır o gün için..hafta içinde üç kere kırmızı alan arkadaşla yollarımızı ayırırız arkadaşlar..

pazartesi start veriyoruz.. hepimize hayırlı olsun

kızlar nasılısnız?
4 kırmızı alanlar atılıyormuymuş cidden
ne olacak şimdi bilmiyorumkismile

iyyiz canım sem nasılsın baksana atolmışım takımdan cok moralim bozuldu gıcık oldum kendime zaten artıda cıktım bu gün ne yapacagımı şaşırdım fisfisfissenağlamasenağlamasenağlama

Allahım ben bugün cok kötü bii menüyle karnımı doyurdum
akrebin yazdıklarından sonra korkmaya başladım şimdibilmiyorumkismile

sabah cok erken kalktım hemen üstümü giyip cıktım sadece su ıcebildim.midem bulandığı için bişey yıyemedım
sabah 10 da kursta tenefüs arası 1 adet puaça ve 1 bardak cay ıctım:kedi: baska yiyecek bisey bulamadım kantinde

öğlen 1.30 da kurstakılerle dönerciye gidildi utancımdan rejim yaptığımı söyleyemedim:1no2:
ekmek arası döner yedım ve ayran ıctım:çok üzgünüm:
akşam 1 kase corba 3 yemek kasığı kıymalı patates 1 su bardağı yoğurt yedim

ara lar malesef yok

2.5 litre su ıctım sımdılık ama yatana kadar 3.5 olacak inş.

bırazdan yeşil cay içmeye calışacam

spor olarakta kursa giderken otobüse bınmedım kursa kadar hızlı hızlı yürüdüm 20 dkka.bunu spordan sayarmısınız bılmıyorum.
yatmadan mekik cekmeyı dusunuyorum

kitap olarakta ÖRGÜT GELİŞTİRME kitabını okudum az önce ödev konum

iyyiz canım sem nasılsın baksana atolmışım takımdan cok moralim bozuldu gıcık oldum kendime zaten artıda cıktım bu gün ne yapacagımı şaşırdım fisfisfissenağlamasenağlamasenağlama

bende ıyıyım selma ablacım ama yorgunluktan ölüyorum

atılmamışsınızdır ya ilk hafta dıye affeder akrep.atılmak yerine baska ceza verir kesin :1no2:

bende ıyıyım selma ablacım ama yorgunluktan ölüyorum

atılmamışsınızdır ya ilk hafta dıye affeder akrep.atılmak yerine baska ceza verir kesin :1no2:

zaten moralim bozuk depresyona girdim ya atılmışsam diye sıkıntı yaptım kendime :umursamaz::umursamaz::umursamaz:

herkeze iyi akşamlar

yediklerimi yazim

sabah biraz domates salatalık 2 çatal peynir 1 haşlanmış yumurta

öğlen gene aynı şeyler

akşam biraz hoşaf içtim

ve 1 dilim denge ekmeği

meyve yiyemdim hiç vaktim olmadı bu gün

kızlar oğlumu sabahçı yaptım inşallah pişman olmaz
sabah erkenden başlıcak inşallah ilk günü iyi geçer

iyi akşamlar lolo nasılsın?

inş.oğlun yeni sınıfında daha mutlu olur

lolocum denge ekmeği ne ?İlk defa duydum da ben :kedi:

unonun denge layt ekmeği canım

akrep bunu önermişti bana bende hep bu ekmekten tüketiyorum

unonun denge layt ekmeği canım

akrep bunu önermişti bana bende hep bu ekmekten tüketiyorum

hımm bende bulursam deneyim .ilk defa duydum ismini :)

kepekli ekmek yiyorum ama oda kansızlık yapıyormuş

yeni kurallar güzelmiş:)

hadi bakalım herkese tekrar merhabaa

hoşgeldin sefa getirdin arteria a.s.:1hug:

atilmadin canim, akrep mesajinda uygun ceza düsünelim demis. bu atilmadik anlamina geliyor,

kimse atılmadıysa tam gaz devam edelim:)

yalnız bnm önümüzdki günlerde oruç tutmam lazım sonra akrepin verdiği diyete başlıcam

kızlar
bu gün oğlumun yeni sınıfında ilk günü

öğretmen biraz suratsız ama çocuklarla iyi anlaştı zaten çocukların çoğuda tanıyomuş oğlumu iyi anlaşıcağa benziyolar

öğretmen bi tuhaf
söylenerek geldi
ondan habersiz sınıfına yeni öğrenci gönderilmesine kızdı heralde
neyse alışır umarım oğlumuda sever inşallah zamanla

beni sevmesi önemli değil
zaten 5. sınıf oldu gerekmedikçe öğretmenle konuşmam bile toplantıdan toplantıya anca
çocuklara sordum öğretmeniniz nasıl diye iyi dediler bazen bağırıyomuş ama genelde iyiymiş
anlatımı falanda iyi dediler matamatiğin üzerine çok duruyomuş

hayırlısı olsun ne diyim inşallah oğlum pişman olmaz geri dönüşü yok çünkü

kızlar nasılısnız?
4 kırmızı alanlar atılıyormuymuş cidden
ne olacak şimdi bilmiyorumkismile
evettt ebn atılmış oluyorum zamannsenağlama
benımde moralım bozuldu selma yaa dedım ben atılma olmasında
herkes ınatla dıyete devam etsın eger atılırsak psıkolojım bozulur benımde
yıne kılo alırım ben yaa hooofff cokk kotu bır ceza verebılırız bende
meselaa bır hafta boyunca hergun 2 saat yuruyuss hemm faydalı hemde zor bır
ceza bence
zaten moralim bozuk depresyona girdim ya atılmışsam diye sıkıntı yaptım kendime :umursamaz::umursamaz::umursamaz:

uzulme selmacım bızde yenı topıcmı acsak ne yapsak 2.takımdan
atılanlar takımı
olarak yarısmaya devammı etsek ne etsekk off saka bıyana halımız harap sekerımmsenağlama

buarada dun hastalagım ıyıce azıttı kızlar eve gıttım saat 5 te bır yattımm ,
bıdaha 8 de uyandım yesıl cay ıctım lımon ıctımm bogazım sısmıss
yaa bıde hapsırıyorumm halsızıdım yanı dungece evdede ınternet yoktu
gıremedım oyuzden dun yedıklerımı yazıyım
sabah 1 dılım ekmek. 1 kk peynır 3 zeytın 2 catal pekmez yesılcay
ara: yesıl cay
öglen 3 kofte 3 kasık pılav
ara yesılcay
aksam 1 kase gendımelı yogurt corbası
ondan sonra ılaclardan mıdem bulandı bır paket cubuk kreker
yedım ara ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…