Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ben geldiiiim

evet kızlar kötü kötü bir hafta sonu hasta ben ve hasta çocuklardan ve hatta bozulup giden ve günlerce gelmiyen bir pc den sonra işte yine burdayım

dedim belkim beni dikalifiye etmişlerdir ama çok şükür sanırım hala yerim boş

çok şükür iyileştim ama şimdi kızım hasta gerçi odas atlatttı sayılır

pc bozuldu gitti net yoktu evde bişeyler bişeyler

diet adına kötü ötesi günler geçirdim azıcık eriyen göbeğim yine çıktı bakıyo bana melum melum

ama dedim kendime Selma kalk ( bu arada adım selma)kendine gel yap bişeyler dietisyenimin listesini buldum bugün ona başladım

şuan oğlum uyuyo kızım tv seyrediyo öğleden sonra kayın valideme gidicem akşama kadar ordayım kesin anlatıcak daha çok şey var ama çıkmam gerekiyo

hepinizi tek tek çok özledim görüşürüz akşama gelirim kızlar inşallah hoşçakalın

hoşgeldin handemi :1hug: aklımız sende kalmışdı şükür ki iyisin şuan

günaydın hatunlar nasılsınız? ben çok iyiyim , 19 mayıs eğlencelerine dün kaldığım yerden devam ettim ve yine müthiş eğlendim :))
megilara cığım bende boy 1,55 anlayacağın bodur bir piliçim:)) ondan tombul duruyorum , senin boy kaç? bu arada akşamda galeta yedim deseydin çok gülecektim sana :))

benim dünki yediklerim;
sabah: klasik kahvaltı
ara:5-6 adet kuru üzüm
öğlen: 6 adet kara lahana sarması
1 tas yoğurtlu semizotu salatası
ara: 1 avuç erik
akşam:1 tas şehriye çorbası
ara : dondurma

dondurmayı kafaya koyduğum için akşam yemeğinde çorba içtim sadece :)) gün içerisinde 2,5 lt su içtim,bolbol yeşilçay+biberiye tükettim .regl sancılarına biberiye çok iyi geliyor

herkese kolaylıklar dilerim
şeker bir bodur piliçsin sen anladığım kadarıyla,sana şenpiliç demek istiyorum:))))))
bu arada en son yediğin dondurma ara değil de son olmuş bence:))))
Ben geldiiiim

evet kızlar kötü kötü bir hafta sonu hasta ben ve hasta çocuklardan ve hatta bozulup giden ve günlerce gelmiyen bir pc den sonra işte yine burdayım

dedim belkim beni dikalifiye etmişlerdir ama çok şükür sanırım hala yerim boş

çok şükür iyileştim ama şimdi kızım hasta gerçi odas atlatttı sayılır

pc bozuldu gitti net yoktu evde bişeyler bişeyler

diet adına kötü ötesi günler geçirdim azıcık eriyen göbeğim yine çıktı bakıyo bana melum melum

ama dedim kendime Selma kalk ( bu arada adım selma)kendine gel yap bişeyler dietisyenimin listesini buldum bugün ona başladım

şuan oğlum uyuyo kızım tv seyrediyo öğleden sonra kayın valideme gidicem akşama kadar ordayım kesin anlatıcak daha çok şey var ama çıkmam gerekiyo

hepinizi tek tek çok özledim görüşürüz akşama gelirim kızlar inşallah hoşçakalın
canım hoşgeldin
walla merak ettik seni
iyi olmana sevindim
kilo vermeye devam

selamlar kızlar.
megilara yaprak galeta nedir acaba ben hiç duymamıştım?yediklkerinde gayet iyi gözüküyor.
moooncum seninde sondaki dondurman olmasaymış iyimişte ama ne edeceksin yemişin benm gibi...:))) biberiye demek sancıya iyi geliyor.bende pek sancı olmazda ama kardeşim resmen perişan oluyor.
handemicim hoşgeldin.yavaş yavaş atlatıyorsun sıkıntılarını.pc hastalık falan.yeni diyet lisyesine başladın demek.hadi hayırlısı.bu arada lastikle nasıl gidiyor pilates.bende lastik yok eminim sen daha çok yağ yakıyorsundur.
bende bugün sabah 35 dk. kadar pilatesimi yaptım.öğleden sonrada yürüyüşüme gideceğim.akşama yemek yapıyorum bakalım ben çok az yiyeceğim.porsiyonlarımı 1 aydır iyicene düşürmüştüm ama biraz daha düşüreceğim artık.
silviş sen tabiiki çok yoğunsun yetişememn normal.bak megilara ne güzel ilgileniyorsun aslında silvişin yardımcısı olabilirsin canım.

şimdilik hepinize mutlu huzurlu günler.bol bol su için emi.....

en-fur-tu cum ben de geçen migrosta gördüm ilk defa,galetanın yassı olanı
anlatamadım dimi,foto ekliim en iyisi

bak senin yüzünden tok oldugum halde yedim bir tane,hazır foto çekerken:))))
biberiye olayına gelince,çok faydalı oldugunu ben de duymuştum,hatta migrene de çok iyi geliyor.
tohum gibi ben de aldım ama ne yiyebildim ne içebildim,tadı kokusu hoşuma gitmedi
zaten ne kadar zararlı şey var hepsi çok lezzetli
ne kadar faydalı şey varsa lezzet yok:KK43:((

kızlar hani şu bol su içme mevzusu var ya
geçen birinden dinledim,çok su içmek yani abartarak zararı varmış,vücudumuzdaki mineralleri atıyormuşuz
yani 40 kg biriyle 80 kg birinin içeceği su miktarı birbirinden farklı olmalı
40kg biri için 3 lt su çok olabilir ama 70 kg biri için normal olabilir.Bilmem anlatabildim mi
:uhm:

kızlar bana bikaçgün müsade.malesef takımla ilgilenecek zaman bulamıyorum.sizi terk ettiğimi düşünmeyin.üstelik bi yandan analiz için küçük bi açıklama gerek onunla bile ilgilenemedim.günlerdir paylaşım alannıda takip edemedim bize yönelik herhangi bi mesaj veya uyarı varmı bilmeiyorum doğrusu.sizn mesajlarınız bikaçgün erteliyce mama en kısa zamnda analiz işini haletmem gerek.bilgi vereyim deidm yoksa kaptan kaçtı sanmayın.yüksek müsadeleninizle.. a.s.

tekrara merhabalar
megilara resim çekmen iyi olmuşta canım,yiyipte suçu neden bana atıyorsun arkadaşım...bahane arıyormuşsun bence ha ne dersin:))))şu tat olayına gelince sana katılıyorum.kekik ne jkadar yararlı örneğin ama tadı iğğğrenç.soğanıda bu yüzden içemiyorum ama başlayacağım hatta birazdan gidip yapayım.
silvişim kolay gelsin.anladığım kadarıyla bayağıda yoruluyorsun.aman dikkat et kendine.takım kaptanı olmkata hiç kolay değil ha.valla bayağı bi zaman ayırmak gerekiyor.
bende oğluşumla 1,5 saat yürümüşüm.sonrada parka götürdüm onu.kuşların peşlinden koştırup durdu.o şimdi yatarken bende yemeğimi yaptımda.az biraz bakayım dedim sayfamıza.
akşam yine uğrarım şu anda kimsecikler yok...

handemi hoşgeldin ,senin çoşkuna kavuşmak güzel olacak.o gerçek bir teklifti her zaman açıktır.
megicim neden ing öğretmenliğini sevmediğini, merak ettim ben 18 yıl çok severek yaptım ve şimdi öğrencilerimle çok güzel diologlarım var. buda mutlu ediyor.tabi evlelik nedeniyle mesleğimi bırakıp
sonrada evlat sahibi olabilmekte hayatımdaki en güzel dönüm noktaları dersem biraz çelişkili olur. ancaktercihlerimizdir geleciğimizi bicimlendiren.yeme alışkamlıklarımız gibi. bütün hamur işleri ve 3 beyaz gibi uzak durmamız gereken.
hamilelikte 23 kg.oldukça zor verilecek bir kilo ama yaşın senin için kilo vermede avantaj.

enfurti ben soğan suyunu hiç içemedim ki oldukça gayretliyimdir. kolay gelsin.
yalnız bir şey dikkatımi çekti. seninde eşin zayıf galiba benimkigibi ve senin için çeldirici unsur oluşturuyor.
ben eşimden destek alma olayını gerçekleştiremedim.eleştiri var ama en azından benim sevdiğim şeyleri bulundurmamaya ve almamaya gayret göstermek yok. yani yalnız bir savaşvı olmak durumundayım hem nefsime ,hem çeldiricilere karşı.ucundan bakmak kafi olmalı bizm için

merhaba 2.takımdaki arkadaşlar silvia beni davet etti ben de davete icabet ettim.diyete cumartesi başladım inşallah birlikte zayıflarız.iddialıyım.

tekrara merhabalar
megilara resim çekmen iyi olmuşta canım,yiyipte suçu neden bana atıyorsun arkadaşım...bahane arıyormuşsun bence ha ne dersin:)))) bende oğluşumla 1,5 saat yürümüşüm.sonrada parka götürdüm onu.kuşların peşlinden koştırup durdu.o şimdi yatarken bende yemeğimi yaptımda.az biraz bakayım dedim sayfamıza.
akşam yine uğrarım şu anda kimsecikler yok...
şekerim haklısın walla,bahane arıyordum zaten:)))bişeyi bitirene kadar yemek adetimdir,
orada durdukça dürter beni,ama şuan daha az dürtüyor:))

megicim neden ing öğretmenliğini sevmediğini, merak ettim ben 18 yıl çok severek yaptım ve şimdi öğrencilerimle çok güzel diologlarım var. buda mutlu ediyor.tabi evlelik nedeniyle mesleğimi bırakıp
sonrada evlat sahibi olabilmekte hayatımdaki en güzel dönüm noktaları dersem biraz çelişkili olur. ancaktercihlerimizdir geleciğimizi bicimlendiren.yeme alışkamlıklarımız gibi. bütün hamur işleri ve 3 beyaz gibi uzak durmamız gereken.
hamilelikte 23 kg.oldukça zor verilecek bir kilo ama yaşın senin için kilo vermede avantaj.
singing'cim(ablacım demek istiyorum çünkü18 yıl öğretmenlik yaptıgına göre saygıdeğer bir meslektaşım ve ablamsın)
bu arada adını merak ettim:))
şimdiiii ben ingilizceyi değil de öğretmenliği sevmiyorum,nedenine gelince:
çok sabırsız bir insanım,çok fazla çocuk sevmem,tahammülsüzüm(sen anlamışsındır ablam)
ve üni. öğrendiğim hiçbişiyi uygulayamıyorum malesef imkan yetersizliklerinden,tv yok,projektör yok,cd çalar yok....

merhaba 2.takımdaki arkadaşlar silvia beni davet etti ben de davete icabet ettim.diyete cumartesi başladım inşallah birlikte zayıflarız.iddialıyım.

hoş geldin sefa getirdin canım,hayırlı olsun

merhaba janlarım benim nası gidiyo iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

Enfurtucum hayatım pilates olayı aynı hızla devam ediyo illaki lastıkle müthiş yağ yakımı oluyo ama hayatım şu muz çorapları varya onlarla yapıyo bi çok arkadaşım bi dene istersen hiç yoktan iyidir bence....

Megilaracım canım dediğin gibi kilo vermeye devam
değişk geldi banada bu yaprak galeta eminim yemesi diğerinden daha zevklidir
ayrıca su olayına değinmene sevindim onu bende duymuştum ya aslında işte herşeyi dozunda yapmak gerek ama işte o dozuda bilmek gerek

Singingcim dediğim gibi teklifin beni çok duygulandırdı tekrar teşekkür ediyorum

Reyhan hayatım hoşgeldin umarım istediğin kiloya ulaşırsın hergün uğramayı ihmal etme hayatım bilgilerinden mahrum etme bizi

Singing evet o soğan suyunu bende yapamadım Enfurtu hadi bakalım umarım işe yarar eş olayına gelince benim eşimde kilolu yani boyu uzun çok göbekli biri değil ama yapılı etrafımdakilere göre ben gayet iyim eşimin yanınada yakışıyorum ama işte bence öle değil eşim bana yardımcı olur ama işte evde çocuk olunca diet konusunda şunu almim bunu almim eve olmuyo herşeyi bulunduruyosun mesela nutella ben dayanamam nutellaya ama bulundurmak zorunda kalıyorum çünkü kızım seviyo işte böle oluncada diet yapmak çok daha zor oluyo
Allah hepimizin yardımcısı olsun

Megilera o bişey bitirene kadar yeme olayı bendede var ay nolcak bizim halimiz yaaaaa:KK43:(((

merhaba kızlar.Megilara ve handemi teşekkür ederim.Hoş bulduk.sabahleyinbir dilim ekmek bir dilim peynir 3 zeytin ve domates salatalık yedim.Benim için tam zayıflama mevsimi.Çünkü yaz meyve ve sebzelerini çok severim.bu sebze ve meyveler aynı zamanda kalorisi düşük besinler.Kış mevsimi insan vücudunun hareketinin az olduğu mevsi.insan yazın daha hareketli oluyor.tabii önemli olan bunu fırsata dönüştürmek.

merhaba hatunlar nasılsınız? hoşgeldin reyhan,ben ayşegül , umarım sağlıklı bir şekilde hedefimize hep beraber ulaşacağız .
megilara yaa o galetanın üstündekiler susam mı öyleyse çok fena yaa sen yememeye çalış bence birde biberiye tohum gibi değil çam ağacı yaprakları gibi bişey tadıda yok doğru dürüst zaten ben yeşil çay veya tarçın katıyorum hoş oluyor
enfurtu cuğum valla uzun zamandır tatlı yemediğim için dondurma öyle güzel geldiki bana hala tadı damağımda valla :))

dün samsunda 19 mayıs etkinlikleri müthişdi arkadaşlar hele türk yıldızlarının gösterisi dudak uçuklattı valla sesi bile coşturdu

dünki yediklerim ;
sabah:klasik kahvaltı çavdar ekmekli
öğlen: 2 çatal makarna
1 tabak yeşillik salatası
ara:5 adet fındık
akşam:1 tas tel şehriye çorbası
1 avuç çekirdek+fıstık

2,5 lt ye yakın su içtim, spor yapamadım ama konserde 3,5 saat boyunca tepindim :))

merhaba hatunlar nasılsınız? hoşgeldin reyhan,ben ayşegül , umarım sağlıklı bir şekilde hedefimize hep beraber ulaşacağız .
megilara yaa o galetanın üstündekiler susam mı öyleyse çok fena yaa sen yememeye çalış bence birde biberiye tohum gibi değil çam ağacı yaprakları gibi bişey tadıda yok doğru dürüst zaten ben yeşil çay veya tarçın katıyorum hoş oluyor
enfurtu cuğum valla uzun zamandır tatlı yemediğim için dondurma öyle güzel geldiki bana hala tadı damağımda valla :))

dün samsunda 19 mayıs etkinlikleri müthişdi arkadaşlar hele türk yıldızlarının gösterisi dudak uçuklattı valla sesi bile coşturdu

dünki yediklerim ;
sabah:klasik kahvaltı çavdar ekmekli
öğlen: 2 çatal makarna
1 tabak yeşillik salatası
ara:5 adet fındık
akşam:1 tas tel şehriye çorbası
1 avuç çekirdek+fıstık

2,5 lt ye yakın su içtim, spor yapamadım ama konserde 3,5 saat boyunca tepindim :))

canım bu 19 mayıs etkinlikleri sana yaradı walla,bayaa tepindin:)))))
yediklerin de gayet güzel bence de çekirdeğe takıldım ben de:KK43:(
galetanın üstündekiler susam :eek: kepeklisi de vardı ama:))

merhaba kızlar.Megilara ve handemi teşekkür ederim.Hoş bulduk.sabahleyinbir dilim ekmek bir dilim peynir 3 zeytin ve domates salatalık yedim.Benim için tam zayıflama mevsimi.Çünkü yaz meyve ve sebzelerini çok severim.bu sebze ve meyveler aynı zamanda kalorisi düşük besinler.Kış mevsimi insan vücudunun hareketinin az olduğu mevsi.insan yazın daha hareketli oluyor.tabii önemli olan bunu fırsata dönüştürmek.

günaydın tatlım,ben esra
canım benim evet çok haklısın,yazın kilo vermek daha kolay olacak inşallah bizim için
bu arada sen de kendinden bahseder misin biraz?kilo alma hikayenden falan
bizimkileri merak edersen geçmiş sayfalara bakabilirsin
öpüyorum şeker

canım bu 19 mayıs etkinlikleri sana yaradı walla,bayaa tepindin:)))))
yediklerin de gayet güzel bence de çekirdeğe takıldım ben de:KK43:(
galetanın üstündekiler susam :eek: kepeklisi de vardı ama:))

evet şekerim çok iyi geldi bu tepinmeler bana hem bedenen hende manen rahat hissediyorum kendimi yerimseniben bu hafta regl dönemim olduğu için tartıda farketmeyebilirim yarın ama haftaya kesin kilo vermiş olacağım.bende reyhan gibi yaz meyve ve sebzelerini çok sevdiğim için bolbol tüketirim ve daha kilo veririm diye düşünüyorum.yaa megilaracığım arkadaşlar koca poşet çerezi bitirdi bende kendimi bir avuçla oyaladım akşam yemeğide de bir çorba içmiştim zaten olsun o kadarcık yawww :eek:

X