Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

cnm sabahları domates salatalık yesen dah aiyi olmaz mıbilmiyorumkismile
tabiki daha iyi olur canım ama işte herzaman olmuyor maalesef işyerin de yapınca kahvaltıyı..
evde öyle yapıyorum ama

geçmiş olsun canım..
dikkat et canım yorma kendini fazla ..kola gelsin sana

Bence tutun da aşk olsun.. :roflol:
Şaka bi'yana daha az kilo versin artık.. Aramızda kalsın çaktırma he :roflol:

ben de diyorum benim kulaklar neden böyle çınlıyor kaydirigubbakcemile3

:roflol: ksinlikle aranızda kalmıştır.ben görmedim duymadım okumadım:roflol:

merhaba kizlar ancak girebildim,

dün aldigim yeni tarti ayni yerde herseferde 100 gr. farkli cikariyordu beni bugün gititm degistirdim

bu sabah kahvaltidan önceki kilom 65.1 olarak gösterdi yeni tarti. farkli zeminde tartilinca farkli gösteriyo tabi ama ben hep ayni yerde tartilicam ayni ciksin diye

kızlar selam
ben anneme gidiyorum yarında denize gidicem dedimya
hazırlandık oğlumla çıktık yola
eşim aradı yağmur yağcak birazadan hava baya kapalı dedi ( halbuki az önce evden çıkarken güneşliydi hava) neyse gitmeyin isterseniz dönün bu yağmurda gidilmez dedi bende yağmur yağmıyo gidicez dedim
telefonu kapattım
1 dakka sonra oğlum simit sarayının önünden geçerken mısır istedi bende durdum mısır hazırlanırken yağmur yağmaya başladı hemde nasıl ama
simit sarayına girdik oğlumla oturduk orda hava bi soğudu yağmur bi yağdıki hemde ne biçim
eşim aradı yağmur yağıyo hala gidicekmisizi dedi
bende gülerek gitmiyoruz dedim
eşimde paydos etmişti o sıralarda geldi bizi buldu beraber oturduk yağmurun dinmesini bekledik bayada bi ıslanarak alışveriş yapıp eve geldik
yani yüzmüş kadar olduk ailecek

ben bugünüde bitirdim hemen yazayım listemi

sabah standart kahvaltımı yaptım

1 dilim kepek ekmeği,domates salatalık,3 tane zeytin ve biraz peynir

arada tarçınlı süt içtim

öğlen ızgara balık ve salata 1 dilim kepek ekmeği

arada 1 tane şeftali ve 2 tane siya erik

akşamda 3 tane tavuk köftesi domates salatalık ve 1 dilim kepek ekmeği yedim

şimdide gidip 1 saat yürücemkaydirigubbakcemile2

canim gecmis olsun, keske burda da biraz serin olsa yagmur yagsa
burda o kadar sicak ki yusufu 3 defa yikadik, bebe 5 dakkada bir terden su gibi oluyor gerci hastaliginin da etkisi var terlemesinde ama muazzam sicak

bugünkü menüm:

sabah: zeytin, peynir, 1 tane haslanmis yumurta, pekmez, ve cok az bir catal patates kizartmasi (esime yapmistim hepsini yiyemdi ben de kalmasin diye tabakta kalan azicik kizartmayi yedim) :kedi:
2 dilim ekmek yemisimdir heralde. bi de bir bardak sekersiz cay

ara: arada uyuyakalmisim o yüzden yok

öglen: üzüm ve yagsiz haslanmis karnibahar.

ara: alisverise ciktik aksama dogru cok yorulmustuk acliktan ölüyorduk yemek yiyecek tek bi yer vardi kebabci :kedi: orda ispanakli peynirli pide yedim. 1 bardak da ayran.

Aksam: ögleden sonra agir yedigim icin aksam yemegi yok.

Aktivite olarak özel bisey yapmadim bugün spor yapmak gibi olmaz tabiki ama alisveriste yoruldum

simdiye kadar 2 litre su ictim ama gece daha uzun daha su icerim. sositososito

Son düzenleme:
pide hariç gayet güzel olmuş poseidon

yalnız ben bir şey merak ediyorum neden pekmez içiyorsun bebeğin için mi?

pide hariç gayet güzel olmuş poseidon

yalnız ben bir şey merak ediyorum neden pekmez içiyorsun bebeğin için mi?

benim demir oranim düsüktü en son ölctürdügümde, evlenmeden öncede kansizlikla cok ugrastim o yüzden sabahlari pekmez yiyorum, ben vücudun tatli ihtiyacini da ordan kapatmis olurum

Selammm Taattlılarımm !!
Bugün neredeyse hiç giremedimmmm grubumuza eksikliği vardı tabii.. amma velakin saat 12 den 22.30 a kadar alışveş yaptıkk tabi gençlik olunca yanda yemek akla gelmedi alışverişn ortasnda akrabaya gittik ordan tekrar başka bi alşverş merkezine yani bugn bayyaa bi spor yaptımm kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
Şiiimdii
Sabahh
yarım domates
yarım salatalık
1 şekersiz çay
2 küp peynir
Öğle
2 dilim karpuz
Ara
Kola
Akşam
peynirli salatalıklı domatesli sandviç
5 küp saray helvası( ah bi vazgeçebilsem şundann,,neyseki bittiler :kedi: =

biz de bugün hep alisveristeydik desem yalan olmaz,
canim biliyorum ben o saray helvasini yaa süperrrr bisey ben de hamile olmadan önce viyandayken deli gibi yerdim, buraya yeni tasindik ins. buralardaki türk yerlerinde satilmiyordur :Saruboceq:

ben de menüm de yazdigim meyveyi yemedim cünkü mac vardi esim maca takilinca ben de geldim net basina meyve felan rüyasinda görsün o alsanaalsanasmile

arkadaşlar mrb dün katılmıştım aranıza bugün ilk günümdü:)misafir vardı sabah akşam,herşey olmasına rağmen valla dikkat ettim ve az yedim neler olduğunu yazmıyorum çeşit çoktu ama hepsinin tadına birazcık baktım yalan yok:)

kızlar ben bu gün yediklerimi yazim bana iyice kızınki bir daha ipin ucunu kaçırmim

sabah:lor peyniri 1 kibrit kutusu,1 domatez,1 salatalık, maydanoz, dereotu ,roka ,yarım bardak yarım yağlı süt

öğlen:2 biber dolması 2 kaşık yoğurt

ara:1 dilim pasata ,çay

akşam:et sote 5 kaşık,yaklaşık 7,8 tane patatez kızartması

ara:1 porsiyon dondurma

not: evet biliyorum çok fazla yedim bugün bana istediğinizi söyleyebilirsiniz boynum kıldan ince haklısınız çünkü

sabahla öğlen gayet iyiydim,yediğim 2 dolmayıda anneme giderken baya bi yol yürüyeceğim için yakarım annemdede sadece salata ve meyve yerim diyodum ki
taki anneme gitmek için yola çıkana kadar yolda yağmur yağınca simit sarayına girdik oğlumla
oğluma mısır ve sütlaç aldım ben bişey yemedim diyette olduğum için
eşim geldi bana zorla 1 dilim pasta aldı ne kadar yemicem desede çok ısrar etti bende kıramadım
akşamda ipin ucu kaçtı tutana aşk olsun

Taaaattlışşcımm !!! Senn ne yaptıığının zaten farkındasın ve eminim ki bu senin kendi iradenle savaşın ve sen bunları söyleyerek bence o savaşı kazanndınn !! Seviliyosn cnmmm !!:1hug:

Taaaattlışşcımm !!! Senn ne yaptıığının zaten farkındasın ve eminim ki bu senin kendi iradenle savaşın ve sen bunları söyleyerek bence o savaşı kazanndınn !! Seviliyosn cnmmm !!:1hug:

:kedi: evet yediklerim çok fazla oldu biliyorum ama işte ipin ucunu öyle bi kaçırdımki tutana aşk olsun
ayrıca bende hepinizi çoookkk seviyorum olumunekankayizsmile
bu son olsun artık dahada çok dikkat edicem
yarın yeşil elma yicem sadece aradada 1 bardak süt
ve su bukadar
bu günkü hatamı telafi etmeliyim

kaydirigubbakcemile5Slm Benim Adım: Kağan yaşım 10 Kilom 46 45 Arası sositososito Ben Şu Yemekleri
Severim:Makarna Patates Köfte Kıymalı Pide Kıymalı Börek Ben Şu Yemekleri
Sevmematlican kötükedihüsoBezelye Nohut Kereviz Benim Şu Yeteneklerim
Var:Top Oynamak Voleybol Futbol Boks Karete Basket Misket Ben Büyüyünce
Şu mesleği OlacağımİLOT Mesleği hihoyyythihoyyythihoyyyt
Anneme Ev işlerinde bazen yardım ederim.
Anneme bazı pazar işlerinde yardım ederim.sırnaşık şeyşakkıdıdelikafadulden
Grişkenimdir Herşeye Atılırımdır Biraz hoplar zıplar bir bedenim varturkbayragi
birazda hayvanları severim buyrunnnnnnnnn
Yükseklik korkum var birazda olsa.bilmiyorumkismile
Birazda insanları ve bebekleri güldürürüm kaydirigubbakcemile3
Herkeze yardım etmeyi Anneme Babama yardımlaşmayı felan severim:ecrin_bebek:
Ben 10 Çizgi filimlerini severim.
Bazen annemle birlikte omuz omuza oynarız:hooray:
alsanaalsanasmile Bazen birileriyle kavga edebiliyorumalsanaalsanasmile
Dişçiden korkarım annemde öyle :)
Annem beni her zaman koklar sever
Ananem Teyzem eniştem ablam abim yiğenlerimi ve annem babamı severim
İyiliği Sever bir insanım müslümanım okula gidiyorum 5 e geçtim bu sene
Çok iyilik sever biriyim boyum 1.52
sizi seviyorum ablalar teyzeler anneler :) herkeze iyi geceler ve tatlı rüyalar
artık benim tüm özelliğim sevmedim şeyleri biliyorsunuz teşekkürler.
:ecrin_bebek::enbuyukkk:a.s.:1hug::roflol:alkisalkisalkisŞenizturkbayragi-tatlicadiarzu-kötükedihüso

kızalr kusura bakmayın ben buraya çok yazdığım için oğlumda illa bende özelliklerimi yazmak istiyorum dedi bende oğluşumu kıramadaım kendisi yazdı size

OOOYYYYYYYYYY OYYYYYYYY OYYYY ebbruuu senii yerrr amaa yaaaaaaaaaaa !!! delikafadulden Allah bağşlasnn çook tatlııı !!!!!!:CüvCüv:boshayallersmileboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…