Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben bir yığın yazmıştım .oğlum geldi bir yere bastı hepsi gitti.
silvişim ve enfurti geçmiş olsun
herkese sağlıklı kilo vermeler...

mrb arkadaşlar..kusura bakmayın yazılanları okumadan yazıp çıkacağım.. çünkü çok yorgunum.
bugün 1 grupla diyete başladım. arada 2 bisküvi yedim. öğle salata 1 dilim ekmek, 1 parça tavuk ve patates yedim
akşam ise 1 köfte kadar et ve haşlanmış patates yedim. arada bir portakal.. spor yapamadım ama baya koşuşturmaca yaşadım. hepinizi öpüyorum iyi geceler......

silviya bu motorları türkiyede kullanan var mı?
yani ne bileyim otoban lazım bunlara...bastın mı uçacak...

var canım var merak etme hatta fuarda yığınla doluydu kulananlar.üstelik asıl fuar dışardaydı diyebilirm yüzlerce motosikletli vardı motolralrda öyle böyle değil arabadan pahalı :)

merhaba
silviyacım canım çok geçmş olsun hayatım ama sen bence çok dikkat et sıcağıyla anlamadın belkide ama allah muafaza ciddi bişey olmaz umarım
yanlız motorlara hasta oldum açıkcası.)))

saol canım ama ciddi bişey değil ufak bi sıyrık sadece acıyo daha kabuk tutamadı.

unutmadan Silviyacım bende resim eklicem ama nasıl ekliyoruz buraya resim yardımcı olurmusun hayatım???

resim eklemek için ilk önce resmi internete upload etmen gerek daha sonra ordan aldığın linki şu yazı yazdığımız yerin üzerindeki sarı zarf gibi bi işaret var üzerinde dağ resmi olan işte ona basıp çıkan pencereye yapıştırıcaksın sonra tamama basıcaksın mesajı göder dediğnde resim görünecek onu yapamam çok uzun iş dersen resmi eklenti olarak ekleyebilirsin onuda yapmak için gelişmiş cevap kısmına girdiğinde sayfayı aşağı indirirsen diğer seçenekler arasında eklenti ekle diye bir kısm var orayı tıkla sonrada gözat tan resmi bilgisayarından bulup seç sonrada yanındaki yükle buyonuna bas.çok zor bişey değil. takıldığın biyer olursa yine yaz ben yardım etmeye çalışırım.

resmi eklenti olarak eklersen sonuç sayfa sonundaki şekilde olacak ve ancak üstüne tıklayarak görürlebilecek

Selam herkese

Hoşgeldin ve geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim:) Yazılanları yeni okudum silviya ve enfertu sizede geçmiş olsun.

saol canım

ben bir yığın yazmıştım .oğlum geldi bir yere bastı hepsi gitti.
silvişim ve enfurti geçmiş olsun
herkese sağlıklı kilo vermeler...

bazende database error oluyo seninki son error olmuş canım :)

mrb arkadaşlar..kusura bakmayın yazılanları okumadan yazıp çıkacağım.. çünkü çok yorgunum.
bugün 1 grupla diyete başladım. arada 2 bisküvi yedim. öğle salata 1 dilim ekmek, 1 parça tavuk ve patates yedim
akşam ise 1 köfte kadar et ve haşlanmış patates yedim. arada bir portakal.. spor yapamadım ama baya koşuşturmaca yaşadım. hepinizi öpüyorum iyi geceler......

baharcım sorucam kaç keredir ama unutyorum senin yaşın kaç sanırm lisede okuyosun kaçıncı sınıftasın?

Eklentiler

• $22032009892.jpg
    $22032009892.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 44
selam arkadaşlar hemen dünden beri yediklerimi yazayım
dün öğlen 4 kaşık barbunya ve 1 dilim ekmek
akşam 3-4 kaşık pilav ve 4 kaşıkta brokali yedim .
bu sabah çok az beyaz ekmek 1 kk büyüklüğünde peynir ve domates 2şekersiz açık çay tükettim
görüşürüz hepinizi öpüyorum.

baharcım sorucam kaç keredir ama unutyorum senin yaşın kaç sanırm lisede okuyosun kaçıncı sınıftasın?

yaşım 21 canım. lisede okumuyorum. ünv öğrencisiyim.. çukurova ünv iktisat bölümü 3 sınıf öğrencisiyim.
aslında bende sizleri tanımak istiyorum yaşlarınız kaç ne işle uğraşıyorsunuz merak ediyorum.

mrb arkadaşlar. bugün ne yediğimi ve neler yapacağımı yazıp çıkacağım.
sabah: 2 dilim ekmek 5 zeytin, 1 dilim peynir, domates, salatalık ve bir bardak şekersiz çay içtim.
sonra ne yiyeceğimi bilmiyorum. okuldan sonra belki yürüyüşe çıkarım.
görüşmek üzere kızlar..

merhaba
kızlar bugün kendimi hiç iyi hissetmiyorum moral bende sıfır düzenli yemedimde bugün sadece 40 dk yürüyüş yaptım
nefes alamıyorum resmen bugün hiç bişey canım istemiyo sonra yine uğrarım canlarım öpüyorum hepinizi.....

meraba kızlar
sabah saat 6da kepek ekmeğine çok az yağlı tost
10 da 1 elma
13:30 1 kase çorba
15:00 eti form
yedim
akşama Allah büyük...

fıstıklar ben sanırm fena hasta oluyorum.bugün yine istanbuldaydım eve gelir gelmez doktora gittim ilaç yazdırdım.başım ağrıyo burnum akıyo sürekli hapşırıyorum.birazdan vurp kafayı yatıcam.sabah karmak karışık bi kahvlatı yaptım öğlede 1 simitle meyvesuyu şimdide çorba içip yatcam.

yaşım 21 canım. lisede okumuyorum. ünv öğrencisiyim.. çukurova ünv iktisat bölümü 3 sınıf öğrencisiyim.
aslında bende sizleri tanımak istiyorum yaşlarınız kaç ne işle uğraşıyorsunuz merak ediyorum.

canım meslek öğrenci eğitim durmu lise yazdığı için lisede okuyosun die düşndüm.bizim çiçeğimiz vardı ama kayıp oda çukuravada ama matematik bölümünde.ben lise mezunuyum ve çalışmıyorum yaş 24,3 :) öle kendimi sosyel aktivitelere vurdum yaşayıp gidiyorum :)

merhaba
kızlar bugün kendimi hiç iyi hissetmiyorum moral bende sıfır düzenli yemedimde bugün sadece 40 dk yürüyüş yaptım
nefes alamıyorum resmen bugün hiç bişey canım istemiyo sonra yine uğrarım canlarım öpüyorum hepinizi.....

handemicm hayırdır yine ne oldu canım?benimde pek iştahım yok ama ben hastayım ondan yoksa başka durumlarda acaip iştahlı oluyorum ..

neyse kızlar benne şidilik bukadar .öpmüyorum bu sefer sizede bulaşmasın :) hoşçakalın..

fıstıklar ben sanırm fena hasta oluyorum.bugün yine istanbuldaydım eve gelir gelmez doktora gittim ilaç yazdırdım.başım ağrıyo burnum akıyo sürekli hapşırıyorum.birazdan vurp kafayı yatıcam.sabah karmak karışık bi kahvlatı yaptım öğlede 1 simitle meyvesuyu şimdide çorba içtim

canım meslek öğrenci eğitim durmu lise yazdığı için lisede okuyosun die düşndüm.bizim çiçeğimiz vardı ama kayıp oda çukuravada ama matematik bölümünde.ben lise mezunuyum ve çalışmıyorum yaş 24,3 :) öle kendimi sosyel aktivitelere vurdum yaşayıp gidiyorum.

çok geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin..

aramızda yaş farkı yokmuş:) aslında bende sosyal aktivitelere katılmak istiyorum ama zaman bulamıyorum yinede arada kaçamaklar oluyor.
galiba yanlışlıkla lise yapmışım öyle kalmış düzeltirim ama.

:eek:slm kızlar. bugün diyet pek iyi gitmedi malesef. handemim gibi benimde moralim sıfırdı o yüzden biraz zorlandım bugün.
öğle: 3 tuzlu bisküvi ile geçiştirdim ama acısı fena çıktı. akşam üstü acıktığım için 1 paket hanımeller bisküvi ile çay içtim:çok üzgünüm: ama bisküvinin üçte birini arkadaş ile paylaştım ama biliyorum çok kötü oldu.
akşam salata 1 küçük kase çorba ve 2 köfte kadar tavuk ve 1 ilim ekmek yedim
arada ise 1 portakal. durum böyle kızlar çok üzgünüm dikkatli olmaya çalıştıkça kendime hakim olamıyorum. bugün tatlı krizine girdim resmen o yüzden bisküvileri götürdüm:eek:
neyse kızlar benim derse oturmam gerekiyor öptüm hepinizi iyi gecelerŞeniz

Selam kizlar bugun bir ilke basladim kalan son 2 haftada daha fazla kio verebilmek icin sabah 30 dk disarda yurudum .Diyete devam baya belli oldu verdigim ama hala gobis ve kollarim oldugu icin biraz daha yolum var .En son 58 kg oldugumu biliyorum .Simdiki hedefim en azindan 55 kg yada 56 kg olarak Turkiye ye donmek ins.Desteklerinizi ve dualarinizi bekliyorum.Singingcim umarim daha iyisindir.Silviyacim ve Handemi size de cok gecmis olsun aman dikkat edin.Baharcim dert etme bazi gunler hepimizin iyi gitmiyo.Kocaeli sen nerelerdesin senin gibi keske bende hedefime ulassam.Diger arkadaslarim sizleri de coook cok optum selamlar.

baharcım ve tarikim isağolun.
bahar acaba regl dönemin mi yaklaşıyo yoksa stresten mi krizlere girdin?ama çok fazla takma ara sıra olur.aşıır baskılamaya gerek yok bünyeyi.canımız çekince yiycez ama azck ucundan.mesela 1/3 yerine 2/3 paylaşsaymışsın daha iyi olurmuş :)

tarikim senin için çok sevindim umarım gelene kadar çözülecek bu mevzu.türkiyede sanırm izmire geleceksin zaten baharada girdik ordada havalar iyce ısnmıştır dimi?tam olarak nekadar süre kalacaksınız peki?

Silviyacim nasipse 4 ay kalicaz.Ama bi kismini Izmir de geri kalanini da Istanbul ve Bolu da geciricem(esimin memleketi yani).Bakarsin gorusuruz Istanbul da nasip.Bende hic kacamak yapmiyorum desem yeridir ama bu aksam kucuk 1 avuc cekirdek yedim vardir kalorisi galiba dimi/Neyse oo kadarda olsun takmiycam kafama.Bide yarin ve sonrasi gun yemege davetliyiz buradan ayriliyoruz diye artik nasil kurtulucam millete laf anlatcam onu dusunuyorum ooof hic canim istemiyo ama milletin israri cildirtiyo:KK66:)))Ya cok istiyorum kizlar gitmeden soyle fit olmayi dua edin olur mu/Selamlar hepinize.Byeeee

Merhaba Kızlar, yetiştirmem gereken bir sürü işim var malesef..Bu sebeple internete vakit ayıramıyorum zaten eve çok geç geliyorum. Bu yüzden ilk defa Ptesiye kadar izin istiyorum Silvişcim. Kilo bildirimimi yapacağım tabiki...Yazdıklarınızıda okuyamadım vakitsizlikten:KK43:(( Hepinizi öpüyorum..

tarikim kısmet sen istanbula geldiğinde söylersin belki istabul kızları toplanıp tanışırız nedersin?

kocaelicim tamam canım.işlerinde kolaylıklar sana.takıma gözkulak olmaya çalışırım.e yokluğunu hissedicez tabiki öpüyorum kocaman.

baharcım ve tarikim isağolun.
bahar acaba regl dönemin mi yaklaşıyo yoksa stresten mi krizlere girdin?ama çok fazla takma ara sıra olur.aşıır baskılamaya gerek yok bünyeyi.canımız çekince yiycez ama azck ucundan.mesela 1/3 yerine 2/3 paylaşsaymışsın daha iyi olurmuş :)

ya regl yeni oldum. sanırım stresten ve açlıktan gözüm döndüsırnaşık şey
ya genelde yarısını paylaşırdım ama aç oldum için üçte birini verdim::roflol:
neyse bir daha olmaz inş. öğün atlamamaya çalışacağım.

merhabalaaar
naber cicişler

dün diet adına berbat bi gündü ama gece telafi etmeye çalıştım gece saat 01.30 da tv 8 de baktım ebrucumun pilates programının tekrarı var hazır herkes uyumuşken ortam bana kalmışken 40 dk pilates yaptım
tabi sabah dururumuyum o hızla sabahda 40 dk yaptım.1. grupla başladım bugün diete kahvaltı klasik 2 dilim ekmek biraz peynir ve 3 zeytin yedim arada bir meyve yedim öğlene ne yerim bilmem yanlız acaip uykum var...malum gece geç yatınca böle oldu

Silviyacım canım çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelirsin

Tarikim hadi bakalım inşallah istediğin şekilde fit olarak geliceksin buralara ve Silviyanın dediği süper olurdu istanbul kızlarının buluşması

neyse kızlar şimdi çıkıyorum azıcık işim var sonra oğlum uyuyorken bende biraz uzanıcam öpüyorum hepinizi.....

yaa kızlar tatlı krizine girince napıyorsunuz?
dün çok fena oldum ben yaaaa,ama YEMEDıM...

X