Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Kızlar ben iyileştim siz hasta oluyorsunuz:KK43:( dikkat edin hasta kimseyi öpmeyin yakın arkadaşınız bile olsa. Şimdi ben iyileştim ama beni koca kız bu demeyip şapur şupur öpen annecimle babacımın burunları kızarmaya başladı:)

Megilera özellikle adet dönemlerinde tatlı krizimi bir türlü önliyemiyorum. Çikolataya ölüp biten çikolatalı herşeyi severek yiyebilen bir bünyem var ne yazık ki. Eğer canın cok çekiyosa ara öğün yerine sütlü bir tatlı yada vanılyalı dondurmayı diyetisyenler veriyor diye duymuştum.

yediklerime gelince:
sabah 07.00: 3 dil tam buğday ekmeği, beyaz peynir, 1 çay kaşığı reçel
ara 10.00: 3 kuru kayısı
öğle 12.00: 1 kepek ekmekli peynirli sandvic, ayran
ara 15.00: 4 kuru kayısı
akşam 18.00: sosis sote, 2 dil tam buğ. ek, salatalık

herkese iyi akşamlar:)

yaa kızlar tatlı krizine girince napıyorsunuz?
dün çok fena oldum ben yaaaa,ama YEMEDıM...

valla bende bilmiyorum. dün bende krizdeydim o yüzden çikolatalı bisküvileri götürdümsırnaşık şey
ama biryerde okumuştum eğer canınız çok tatlı çekiyorsa ağzınıza 1 tane olips şeker atın hep kalorisi düşük hemde tatlı krizine bir önlemmiş. ben bugün denedim çünkü yine kriz tuttu beni 1 şeker yedim çikolata krizinden eser kalamdı. sende böyle yapabilirsin canım.
birde dişini fırçalamak iyi geliyormuş. eğer canın çok tatlı çekerse kalk hemen naneli bir diş macunu ile dişini fırçala buda iyi bir yöntem ama malesef gün içinde her zaman olamıyor o yüzden evde iken denemende bir sakınca yok..

mrn arkadaşlar. bugün diyet fena gitmedi idare etmeyi başardım olips şekerle:)
sabah 2 dilim ekmek 1 dilim peynir salatalık domates yedim.
arada : 1 salatalık.
öğle: 1 kase çorba, 1 dilim ekmek ve bir parça et yedim
arada 2 adet olips şeker yedim tatlı krizine önlem:)
akşam ise 6 kaşık tavuklu pilav ve cacık yedim
gece birşey yemeyeceğim
şimdilik böyle kızlar. elimden geldiğince hareketli olamaya çalışıyorum ama dersler çok yoğun olduğu için spora vakit ayıramıyorum. inş. bu hafta kilo vermeyi başarırım.

selam kızlar ben geldim,şu hasta ve yaşlı halimden ne zamn kurturlucam bilmiyorum, bugün yine çok halsiz hissediyorum.sabah 1. gurpla yaptım kahvlatımı ama akşama kadar bişey yiyecek fırsatım olmadı eve geldim kapuska verdı 2 koca tabak yedim 1 dl ekmekle.midme şişmiş vaziyette...

merhabalaaar
naber cicişler

dün diet adına berbat bi gündü ama gece telafi etmeye çalıştım gece saat 01.30 da tv 8 de baktım ebrucumun pilates programının tekrarı var hazır herkes uyumuşken ortam bana kalmışken 40 dk pilates yaptım
tabi sabah dururumuyum o hızla sabahda 40 dk yaptım.1. grupla başladım bugün diete kahvaltı klasik 2 dilim ekmek biraz peynir ve 3 zeytin yedim arada bir meyve yedim öğlene ne yerim bilmem yanlız acaip uykum var...malum gece geç yatınca böle oldu

Silviyacım canım çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelirsin

Tarikim hadi bakalım inşallah istediğin şekilde fit olarak geliceksin buralara ve Silviyanın dediği süper olurdu istanbul kızlarının buluşması

neyse kızlar şimdi çıkıyorum azıcık işim var sonra oğlum uyuyorken bende biraz uzanıcam öpüyorum hepinizi.....

saol handemicim antibiyotik olayını hiç sevmem ama bu sene olayı ikilemiş vaziyetteyim evel Allah ilaçlarla düzelicem.. bu arada merka etti msen istnabulun neresindesin?

yaa kızlar tatlı krizine girince napıyorsunuz?
dün çok fena oldum ben yaaaa,ama YEMEDİM...

canım baharın önerileri çok güzel zaten nene ve yeşil elmanın iştahı azalttığı söyleniyo tatlı krizine girmemenin tek yolu öğn atlamamak yani aralarda meyve süt bişeyler yemek 2-3 saat te bir ufacık bişeylerde olsa atıştırmak ama tutuncada naneli sakız şeker gibi öneirler güzel olmuş yada küçük bi parça bitter çikolata dahada omadı sütlü tatlılardan yersin napalım :)

fıstıklar benden şimdilik bukadar görüşmek üzere a.s.

selam aynı dertten muzdarip arkadaşlarımm.
tatlı krizine değinmişsiniz ,olips tavsiyesinde bulunmuşsunuz bende deneyecem.şu anda regli dönemimdeyim,dün akşam nasıl canım tatlı istedi bi bilseniz.arkadaş çaya çağırdı.o çağırınca ben bişey yapmadım.bisküvili pudingli pasta yapmış.2 dilim yadim.yerken neden aklıma diyet gelmiyor.halbuki 1 diliminde 2 diliminde tadı aynı.niye yiyon....
bu sabahta kalktım nasıl hastayım kırılıyorum.boğazm şiş,neyseki nane,limonla biraz daha iyileştim.canım bişe istemiyor.ama maalesef akşam börek vardı.2 dilim yedim.öğlende haşlanmış patates yedim.yarın tartılma günümüz bakalım kaç olmuşuz.
herkese mutlu huzurlu günler dilerim.hastalara acil şifa dertlilerede deva....

merhaba hasta olan arkadaşlarım hepinize geçmiş olsun

Silviyacım antibiyotik nekadar sevmesekde almak zorunda kalıyoruz bazen maalesef
canım ben anadolu yakasındayım Ümraniyede
şimdi bende seni merak ettim sen nerdesin hayatım

ah o çikolata krizleri yokmu mahvetti beni ama iradeliyiz kızlar yesekde abartmicaz yanlız bu olips olayını sevdim denicem Baharcım....

vücudumun heryeri ağrıyo yaklaşık 15 gün sonra yeniden pilatese başladım kalçalarımdan oturamıyorum resmen bide hem gece hem sabah yapınca fazla yüklendim sanırım ama olsun yarın yine yapıcam bakalım

şimdilik bukadar kızlar öptüm hepinizi.....

en-fur-tu cümlemize acil şifalar canım :) hepimiz birbirmizden beter olduk

handemicim bende istnabulun diğer ucundayım.gerçi bizm buraları pek istnabuldan saymıyolar ama nihayetinde il sınırları dahilindeyiz :) bize şimdi ergenekon davaları ile meşhur olduk :) vel hasıl -ı kelam silivrideyim :)

2. TAKIM **97. ETAP**

Kocaeli (59.1///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (67.0///%)
EN-FUR-TU (73.9///%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(80.0///%)
dididi(56.0///%)
megilera(70.5///%)

2. TAKIM TOPLAM KıLO (////)

Kizlar selam bugunu de iyi atlattim ama bu aksam midem kaziniyor.Offf sabretmem lazim bu sabahta yuruyus yaptim.Iyi gidiyor sayilir iste bakalim.Hepinizi optum selamlar....

selam kızlar dün nete bakamadım bile iş yerinde baya yoğunduk.sabah tartıya çıktım kızlar sadece 200 gr gitmiş ne kadar üzüldüm bilemezsiniz.ne zaman zayıflıycam ben ya kendimi o kadar kötü hissediyorum ki bu bahar yorgunluğu da cabası eve gidiyorum bir yorgun hissediyorum. kolumu kaldıracak halim kalmıyo. bulaşıkları bile iki gündür kocam yıkıyor. geceleri hiç uyutmuyor ikzler o kadar huzursuzumki.
kızlar hepinize geçmiş olsun hepinize ayrı ayrı yazmayı isterim ama işyerinde çok yoğun oluyorum.çok sık yazamazsam kusura bakmayın.
dünden beri yediklerimi yazayım
dün sabah 1 dilim ekmek ve peynir
öğle mercimek çorba 2 et köfte 2 kaşıkta patates yanında yedim
akşam 2 kaşık pilav ve çeyrek lahmacun yedim.
bu aralar abartıyorum değilmi neyse kızlar hepinizi öpüyorum

2. TAKIM **97. ETAP**

Kocaeli (59.1///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (67.0/66.2//%)
EN-FUR-TU (73.9///%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(80.0///%)
dididi(56.0///%)
megilera(70.5///%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (////)

lütfen gerisini sen hallet silviyacığım. bu hafta 800 grm vermişim. hiç fena değil dimi:dance:
umarım hepiniz güzel sonuçlar alırsınız kızlar:nazar:

2. TAKIM **97. ETAP**

Kocaeli (59.1///% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (69.7/69.7/0.0/0.0%)
bahar_0186 (67.0/66.2//%)
EN-FUR-TU (73.9///%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(80.0///%)
dididi(56.0///%)
megilera(70.5///%)

2. TAKIM TOPLAM KıLO (////)

papatyacım öle deme bence 200 gr hiçde kötü değil bak ben hiç vermedim ama çok sıkıntılı bir hafta geçirdim

umarım haftaya daha iyi oluruz

Baharcım çok güzel kilo vermişsin tebrik ederim hayatım

2. TAKIM **97. ETAP**

Kocaeli (59.1/59.5/-0.4/-0.68% )
singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
bahar_0186 (67.0/66.2/0.8/1.19%)
EN-FUR-TU (73.9///%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(80.0///%)
dididi(56.0///%)
megilera(70.5///%)

2. TAKIM **97. ETAP**

singing kettle (72///% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
EN-FUR-TU (73.9///%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(80.0///%)
dididi(56.0///%)
megilera(70.5///%)

kızlar neden herkes bu listeyi kopyalayıp yazıyor anlamadım ben kafamçokkarıştı

papatyacım üzülme hiç yoktan iyidir.yavaş yavaş ta olsa yeterki ver .

baharcım tamam ben hallederim zaten en sonuda kontorl ediyorum hepsini

megilara banlanmış onu görünce şeşırıdm nedne acaba!tamda ne güzel kaynaşıyoduk :KK43:

silviş ne yaptı: çok hasta canı hiçbişey yemek istmeiyo sabah biraz yoğurtla nesfit karıştırp yedi akşamda kapuskanın son kaln kısmını bide 1 kase çorba hüpletti şidmide vurup kafayı yatacak mirmirmirmir çok hasta çoook görürşüz kızlar hoşçakalın

Silviya gecmis olsun canim ya cabucak iyilesirsin ins.Bende bu sabah 40 dk falan yurudum kahvalti da 1,5 kk peynir 1 tane domates 7 tane zeytin (cok seviyorum zeytini biraz abarti ama),5 kucuk elma dilimi firinda patates ve 1 tane cok cok kucuk parca sucuk dilim.Aslinda kahvalti biraz cok gibi oluyor ama diger ogunlerde hic taviz vermiyorum o yuzden kahvaltida da kasmiyorum acikcasi.Bide protein almak icinde peyniri biraz fazla yiyorum.Gerci bu aksam yemege davetliyiz ama yakin bi arkadasim oldugu icin durumu kurtarabilirim ins.Opuyorum hepinizi selamlar.Hii bide yarin bizim tarti eserde calisirsa kilomu size yazarim............

2. TAKIM **97. ETAP**

singing kettle (72/72/0/0% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
EN-FUR-TU (73.9///%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(80.0///%)
dididi(56.0///%)
megilera(70.5///%)

günaydın kızlar dün tartılmayı unuttum çünkü tartı kaynanamların odasında kalmış.şimdide bekliyorumodadan çıkmalarını hemen tartılıp yazıyorum.

2. TAKIM **97. ETAP**

singing kettle (72/72/0/0% )
clementine212 (57.3///%)
çiçek (63.5///%)
EN-FUR-TU (73.9/73.0/0.9/1.21%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(80.0///%)
dididi(56.0///%)
megilera(70.5///%)

[/QUOTE]

allah allah sonucu görünce çok şaşırdım.gerçi geçen hafta regl dönemime girmek üzereydim.ondan oldu sanırım.güne iyi bşladım ooohhh

X