Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba

oldukça yoğun bi hafta sonu geçirdim gelen giden bitmedi yeğenlerim vardı gecede onlar kaldı bende şimdi herkes gitti kızımıda babası kursa götürdü ev dandini toparlamam lazım ama hiç halim yok çok yoruldum.....
oğlanı uyuttum geçdim pc başına

Megilera sanırım canım hoşgeldin aramıza yeni bir arkadaş yeni bi nefes umarım istediğin kiloya ulaşırsın canım

Tarikim canım herşeyin yoluna girmesine sevindim insan kötü olanı yaşamayınca iyi olanın kıymetini bilmez eminim bu yaşadıklarından hayata dair bi ders almışsındır her yaşadığımızdan aldığımız gibi

Baharcım sorunların ne bilmiyorum ama yaşadığımız sorunlar bizi güçlü kılar hayatım bunu unutma

Singincim paylaşıcak kimsenin olmadığını sölemişsin canım burda sadece diet için değil bence herkonuda birbirimize destek oluyoruz biz herzaman yanındayız canım asla yanlız değilsin unutma hayatım

didicim canım çok çok geçmiş olsun ayrıca o tatlı krizini çok iyi biliyorum geçen akşam bende öle oldum ama sonra şunu düşündüm yemedenmi kötü hissedicem kendimi yoksa yedikden sonramı bakdım yedikden sonra daha kötü olucam vazgeçdim bence bi dene bunu işe yarıyo inan

rano boş yermizi varmı bilmiyorum silviya henüz uğramamış uğrayınca eminim sana dönücekdir hayatım iyi zayıflamalar sanada

Enfurtu canım umarım seninde en kısa zamanda hayatın düzene girer girerde güzel sonuçlarını paylaşırsın bizlerle

arkadaşlar diet adına kötü bi hafta sonu oldu umarım bu hafta telafi edicem yanlız herkes acaip zayıflamışsın diyo çok motive oldum
neyse şimdi gidim evimi toparlim öptüm hepinizi...

Son düzenleme:
didi geçmiş olsun.
sağlık herşeyden önemli.
handemi tik ederim. paylaşacak kimsem yok derken sürekli sızlanan biri olmaktan nefret ederim. ama
son zamanlarda yaşadığım çalkantılar beni sevdiklerim ve paylaşabildiklerim sayesinde ayakta tutuyor.
ruh ve beden sağlığı.
beden zayıflığı ,bünye gücü ,inanç gücü
bugün biraz daha düzenli yedim. silvişimin listesine kesin dönüş yapacağım inşallah.

kızlar dün de bugün de uğrayamadım takıma.eve yeni geldim ve korkunç yogunum.son sayfadaki mesajları bile okumadan yazıyorum şimdi.biraz kendime gelip yorgunluğumu atınca tekrar gelirm mesajlara bakmak için. kusuurma bakmayın

ben de cumadan beri yediklerime dikkat ediyorum
ama yarın herşeye silbaştan başlamaya karar verdim
2 ay öncesine kadar basenlerimden yukarı çıkmayan pantolonuma girdim bugün
hem de rahat rahat
acaip motive oldum
yarından itibaren sıkı diyet başlıyor.....
bu arada silviyacım aç karna 70.5 kg boyum 1,68 yaşım 27
tekrar yazayım dedim sana kolaylık olsun diye
öpüyorum şekerler
herkese ii haftalar diliyorum

:ecrin_bebek:
evet ama dediğim gibi ilk öneirm doktor kontrolü.ikincisi ise dengeli beslenme.eğer herşeyden yiyerek uzun vadede ama kalıcı kilo vermeye söz verirsen şuan ki kilonu ve boyunu tam yazarsan 1 hafta deneme süren olucak eğer paylaşımların düzenli ve takımla uymlu olursa listede yer alarak asil üye olark devam ediceksin. takıma karşı bazı sormlulukların olucak mesela her perşembe günü tartılara kilonu mutlaka bildirmen gerekicek.hergün düzenli girip yazılan mesazjlara cevaplar yazman ayrıca kendinle ilgili yeidkleirni içtiklerini ve yaptığın sporu paylaşman gerekli.eğer ok ben bu işi yürütürüm üstünede derslerime çalışırm diyosan haramıza hoşgeldin şeker a.s.

selam canlar
sanırım hafta sonu diye herkes sermiş benm gibi.malesef pazar kahvaltılarında kaçamak oluyor ne yapalım.ailecenek en uzun kahvaltı pazarları olduğu için tadını çıkara çıkara yapıyoruz.
bende haftaya daha iyi başlamayı düşünüyorum.oğluma amcası gofret getirmiş,e oğlum gofret yemek için çok küçük olduğundan gofretin ziyan olmasına içim razı olmadı.maalesef yedim :eek::eek::eek::çok üzgünüm::çok üzgünüm: yerken çok mutluydum da sonrasında biraz pişman oldum.malum günlerde olduğum içinde canım çok istedi.
singinigm sana katılmamak elde değil canım.benmde buradan ve sizlerden başka paylaşacağım kimsem yok.gurbetteyim ve yalnızım.bence paylaşmalı ve rahatlamalıyız.
bahar ne güzeel demek açlık hissetmiyorsun ha,darısı başıma..ahh ahhh
dididi aramıza hoşgeldin.
handemicim sen muhakkak telafi edersin buna eminim.bak ne güzel belli olmuş dışardanda kilo verdiğin.harikasın.
silviya aman dikakt et kendine.sen bize lazımsın.inşaallah iyicene dinlenmişsindir.

şimdilik hepinize iyi geceler diliyorum.bu hafta kaynanamlarla geçireceğim son hafta olur diye umut ediyorum....

en-fur-tu cum malesef dinlenemnedim.kanepede sızmışım bu saattede yatağa gidiyorum.gözlerim ekranı seçmekte zorlanıyo.mesajlarda yarına kaldı artık.gerçi yarında şehir dışına çıkacaktım ama bu halde gidemiycem sanırım çünki bugün düşüp bide dizmi sakatladım felaket acıyo.

kızlar hepinize selam.
iki gündür yoktum nette.
hemen bir çırpıda okudum yazılanları
yeni arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.
kızlar hafta sonu çok yoğundum çok temizlik yaptım.yememe çok dikkat edemedim.
bu sabahta 1 kk peynir,domates 1 dilim ekmek ve 2 açık tükettim.
kızlar inşallah istedğimiz kilolara ulaşabiliriz.
ben zayıfladıktan sonra hayırlısıyla bir bebek daha istiyorum
kızlar nolur dua edin.

silviyacığım marankinin beden temizliği şöyle işime yaradı. hem az yemeği öğrendim hem de böbreklerimden ve safra kesesinden rahatsızdım. bir sürü kum ve taş döktüm ve beden temizliğinden sonra eski kilomada dönmedim.biraz zor oldu ama dinçleştiğimi hissediyorum.

merhabalar
bu sabah maalesef moralim bozuk kalktım oğluşum hasta gözleri çapaklanmış yapışmış bi göreydiniz.neyseki dr. götürüdm alerjikmiş.bu yüzden az kahvaltı yaptım çayımı bile zor bitiridim.evde hiç meyve falan yok.birazdan pazara inip alacağım.akşamada tavuk var.az yağlı ve sebzeli yapıyorum.pazara gidişimi yürüyüşten sayabilir miyiiiiz:jeyyar::jeyyar::eek:
silviiş çok geçmiş olsun.ne oldu öyle sana.amaan dikkat et bacım.
papatya32 daha önce dikkat etmemiştim canım,urfadan yazıyorsun,bende d.bakırlıyım.inşaallah ideal kilona kavuşup bebişini kucağına alırsın.valla ben ideal kiloma insem en az 1 yıl tadını çıkarmak istiyorum.

merhabalar
bu sabah maalesef moralim bozuk kalktım oğluşum hasta gözleri çapaklanmış yapışmış bi göreydiniz.neyseki dr. götürüdm alerjikmiş.bu yüzden az kahvaltı yaptım çayımı bile zor bitiridim.evde hiç meyve falan yok.birazdan pazara inip alacağım.akşamada tavuk var.az yağlı ve sebzeli yapıyorum.pazara gidişimi yürüyüşten sayabilir miyiiiiz:jeyyar::jeyyar::eek:
papatya32 daha önce dikkat etmemiştim canım,urfadan yazıyorsun,bende d.bakırlıyım.inşaallah ideal kilona kavuşup bebişini kucağına alırsın.valla ben ideal kiloma insem en az 1 yıl tadını çıkarmak istiyorum.
canım geçmiş olsun tez zamanda oğlun iyleşir. valla keşke bende pazara kadar yürüyebilseydim.ben de spor yapmama özürlüyüm bakalım bugün yapmaya başlıycam inş yaparım.

saol sılvişcim ve diğer arkadaslar moral oldu bana bu arada ewımın oralarda fıtness salonunda duzenlı spora basladım.hadı haırlısı sonucları palaşırım

silviya geçmiş olsun canım
aksilikler hep üstüste gelir zaten
ben de bugün saat:06:00 da 2minik dilim kepekli ekmek sandviç
10:00 bir elma
13:30 da bir kase şehriye çorbası yedim
evde aşure var,YEMıCEM,YEMıCEMMMMMMMMMM
akşama eşim toplantıda olacak ben de bisküviyle geçiştiririm heralde

merhaba kızlar ikigündür yazılanları ancak okuyabildim.itiraf edeyim ki 2 gündür ne yiyorum arkında değilim.çok abartmasan bile düzenli olarak yiyemedim ve pek su içemedim. dün nerdeyse bütün günüm CNR da geçti.3 farklı fuarı dolaştım.gerçi Moto Show için gitmiştim ama kuzenin bide iş için dolaşması gerekli olan Havuz malzemeleri ile ilgli olan bi fuar vardı onuda uzn süre dolaştık tabi ordan çıkıpta motoshow un olduğu binaya gçerken yolda ayağım burkuldu ve ben hoop yerde.dizim söküldü ve o halde 2 saat dolaştım tabi bi yandan canım yanarken motorlara çok iyi bakamadım ama yinede harikaydi.insan dokuncukca kalbinin ritmi değişiyo okadar muhteşem oyuncaklar :)

işte bakın ve haksızsam söyleyin

22032009889.jpg

22032009891.jpg

Merhaba kizlar
cok sukur daha iyiyiz .Herkes konusup kurtlarini doktu boylece is tatliya baglandi en azindan hepimiz oyle davraniyoruz.Tabi Singingcimin ve Silviyamin dedigi gibi herkesin icinde biseyler mutlaka kaldi.Singingcim yazdigin seyler beni cok duygulandirdi ve sana da dua ediyorum umarim sende sikintilarindan kurtulursun keske daha fazlasi olsa soyle karsilikli dertlessek insanin oyle ihtiyaci oluyor ki.Aslinda tabi benimde hatam vardi herseyi pat diye soyluyorum ve sonra cok pisman oluyorum .Yaptiklarimi kendime yakistiramiyorum haksizliga gelemiyorum.Kisacasi son yasadigimiz stresli donemle birlikte cok sabirsiz bi tip oldum.Neyse ya ne cok yazdim aslinda bunlari kimseye anlatamadigim icin size boyle uzunca yazdim kusura bakmayin.Bu arada yiyecek istahta kalmadigi icin kacamak falanda yapmiyorum diyete aynen devam yani.Baya kilo verdim galiba ama malesef baskulumuz kafayi yedi tartilamiyorum.Optum hepinizi.Bu arada Clementine sende uzme kendini.Silviyacim anne kiz arasinda olan hersey unutulur merak etme.Handemi sana da tesekkur ederim yazdiklarin icin.Kocaelicim seni ve diger arkadaslarim sizi de cok optum selamlar.

tarikim canım tatlıya bağlanmasına sevindim elbet inceden esintiler olsada havanun herdaim buz gibi olmasından iyidir.

Herkese selam:)
Yeni gelenler de hoşgelmiş gerçi bende yeniyim ama inş hepimiz birlikte istediğimiz kiloya ulaşırız:)

3 gündür ciddi şekilde bademciklerim şişmişti ve bu yüzden bazı öğünleri atlamak zorunda kaldım. Özelliklede dün öğle yemeğinden sonra hiçbir şey yiyemedim çünkü su bile içsem acayip boğazımı acıtıyordu, onun acısı kulağıma filanda vurdu sonra çok kötü oldum kızlar. Bu yüzden 2 gün filan vücudumdan su kaybetmiş olabilirim, ama bugün daha iyiyim ve rahatça yemek yiyebildim.

Gün içinde yediklerime gelince;
saat 13.00 (malesef bu kadar geç uyandım:KK43:: haşlanmış tavuk, salata, 2 dilim tam buğday ekmeği
ara:16.00: bir dilim t.b ekmeği uzerine ince bir kaşar ve 1 armut
akşam 19.00: 1 tabak kabak yemeği, 2 dil. t. b ekmeği, 1 salatalık
bu satırlar yazdıktan sonra da ara öğün olarak 1 portakal yiyecem. yatana kadar acıkırsamda 1-2 salatalık yerim.

Herkese iyi akşamlar:)

didicim çok geçmiş olsun umarım biraz olsun toparlamışsındır.kulağa vurmasıda çok kötü olmuş tahmin edebliyorum az çok neler çektiğini.katı bişeyler olmasada çorba falan içip karnını doyurmaya çalış.doktora görünmeyide ihmal etme.

silvişim öncelikle ilgine çok çok tşk ederim ama beni çok iyi anladığını bir kez daha gördüm.
aslında çarşamba günün akşamı ve diğer devam eden günlerde oldu yaşadıklarım ve inan perşembe akşamı aklıma geldi ogün kilo bildirimi olduğu yani sabahı aç karna tartılmayı kaçırmıştım. ve. yaşadıklarım nedeniyle kendimi yiyeceklere saldırmılş buldum.erfurtu ve seninde dediğin gibi.Tarikim bilemiyorum bende çok isterdim sizlerle karşılıklı oturup konuşabilmeyi.ve bazen daha rahat hissediyor insan kendini burda yazarken paylaşırken.
hepimizin kişiliği ayrı ayrı veyaşadıklarımız farklı ve çözümler ortak olamıyor ama şunuda açıkça görebiliyorumki çözümü ortak olan tek bir payda var yiyerek kilo verilmiyor.
sizleri seviyorum. benim paylaşacak başka kimsem yok

canım benim ya seni o kadar çok seviyorum ki hiç üzülme isterim ama malesef işte hayatta herşey bizim istek ve planlarımız doğrultusunda gerçekleşmiyo inşalalh sana hün veren herşey çabucak geride kalır.sen hep iyi ol singingim Şeniz

mrb kızlar.. görüyorum ki herkesin sorunları var.malesef benimde var. bazen insan yaşadıkları karşısında öyle çaresiz kalıyor ki sadece durup izlemekle yetiniyor. ama sanırım en doğru olan şey hayatı akışına bırakıp, insanları olduğu gibi kabul etmek. mutluluğu ve huzuru istiyorsak sanırım bişylerden fedakarlık yapmak gerekiyor tıpkıı diyetimizde olduğu gibisırnaşık şey o güzelim pastalara çikolatalara hamur işlerine fedakarlık ederek kendimizi düşünerek veda etmiyormuyuz.. ee hayatı da öyle düşünmek gerekiyor.. ay ben çok konuştum galibasırnaşık şey neyse gelelim diyete..
dünde istediğim gibi gitti buseferde acıkmıyorum diye acaba çokmu yiyorum diyorumsırnaşık şey ama yok diyet lisetesine uyuyorum.. sanırım açlık hissetmediğimden diyetin işe yaramayacağını düşünüyorum..
bugün fırsatım olursa yine spor yapacağım.
neyse kızlar kafanızı şişirdim ben kaçar. görüşrüz...Şeniz

baharcım malesef herzaman herkesi olduğu gibi kabullenemiyoruz.yani ben bunun için çok çabalayıp yıprattım bi dönem kendimi ama baktım ki daha çok mutsuz oluyorum.bir türlü kabullenemiyorm bazı şeyleri o zaman bana arkamı dönüp gitmek kalmıştı ama bunu her durmdada yapamayız ki.Allah kimseye kaldıramayacağı yükler vermezmiş inŞallah bizde karşılaşıklarımız şeylere karşı yeterince sabırlı olabliriz..

ben de cumadan beri yediklerime dikkat ediyorum
ama yarın herşeye silbaştan başlamaya karar verdim
2 ay öncesine kadar basenlerimden yukarı çıkmayan pantolonuma girdim bugün
hem de rahat rahat
acaip motive oldum
yarından itibaren sıkı diyet başlıyor.....
bu arada silviyacım aç karna 70.5 kg boyum 1,68 yaşım 27
tekrar yazayım dedim sana kolaylık olsun diye
öpüyorum şekerler
herkese ii haftalar diliyorum

megilaracım kilonu not aldım.pantolonunun olmasınada çok sevindim.böyle şeyler insana gerçekten moral veriyo :)

kızlar hepinize selam.
iki gündür yoktum nette.
hemen bir çırpıda okudum yazılanları
yeni arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.
kızlar hafta sonu çok yoğundum çok temizlik yaptım.yememe çok dikkat edemedim.
bu sabahta 1 kk peynir,domates 1 dilim ekmek ve 2 açık tükettim.
kızlar inşallah istedğimiz kilolara ulaşabiliriz.
ben zayıfladıktan sonra hayırlısıyla bir bebek daha istiyorum
kızlar nolur dua edin.

papatyacım inşalalh en kısa zamanda kilolarından kurtulup hayalini kurduğun bebeğine kavuşursun canım.sana önerim spora biraz daha ağırlık vermen bu süreçte.senin içn daha iyi olacaktır.

silviyacığım marankinin beden temizliği şöyle işime yaradı. hem az yemeği öğrendim hem de böbreklerimden ve safra kesesinden rahatsızdım. bir sürü kum ve taş döktüm ve beden temizliğinden sonra eski kilomada dönmedim.biraz zor oldu ama dinçleştiğimi hissediyorum.

işe yaradığını söylüyosan çok iyi canım.hele dinç hissetmen harika buna sevindim.

merhabalar

en-fur-tu cum ufaklığa çok geçmiş olsun.bazı dıktorlar çay ile pansuman öneriyo sin doktorunuz ne dedi bilmiyorum ama göze çayla pansuman yapmak çok iyi geliyo aklınızda bulunsun.

saol sılvişcim ve diğer arkadaslar moral oldu bana bu arada ewımın oralarda fıtness salonunda duzenlı spora basladım.hadı haırlısı sonucları palaşırım

ayşecim çok seivndim.malesef ben bir süredir fitness salonuna gidemiyorum ama herkese tavsiye ederim doğrusu.sonuçları paylaş tabiki.güzel haberler bekliyorum.

silviya geçmiş olsun canım
aksilikler hep üstüste gelir zaten
ben de bugün saat:06:00 da 2minik dilim kepekli ekmek sandviç
10:00 bir elma
13:30 da bir kase şehriye çorbası yedim
evde aşure var,YEMİCEM,YEMİCEMMMMMMMMMM
akşama eşim toplantıda olacak ben de bisküviyle geçiştiririm heralde

saol canım heralde akşama kadar kendime ancak gelrim :) evde aşure varsa evdekileirn payını ayırdıktan sonra fazlasını konukomşuya dağıt senin aklını karıştırmasın :) ben herhangibişey varken bitene kadr rahatlayamıyorum ta bu yüzden ya dağıtıyorum yada midemdeki yerini alıyo malesef

merhaba,
birkaç yere girip mesaj attım ama :KK43:
doğru adresi bulana kadar kilo kaybediyorum zaten :))

Bende kilo vermek istiyorum, bende yarışmada olmak istiyorum

lütfen bana da cevap verin

teşekkürler

silviya bu motorları türkiyede kullanan var mı?
yani ne bileyim otoban lazım bunlara...bastın mı uçacak...

merhaba
silviyacım canım çok geçmş olsun hayatım ama sen bence çok dikkat et sıcağıyla anlamadın belkide ama allah muafaza ciddi bişey olmaz umarım
yanlız motorlara hasta oldum açıkcası.)))

Meilera yemicem yemicem krizine giirmşin benim geçen akşam girdiğim gibi dedim ya çikolata dolusu bi havuz olsa atlasam içine o derece yani :)))
bencede megileracım yeme yemeeeeee hatta yemiyelimmm

ben bu sabah kendime bir tost yaptım arada 3 light bisküvi bir neskafe
öğlen 2 kaşık makarna pırasa küçük bir parça tavuk ızgara birazdan eşim gelicek barbunya pişirdim sanırım ondan yicem kalkıp salata yapmam lazım ama bugün temizlik yaptım heryerim tutuldu çok kötüyüm kızlar

papatya canım şu beden temizliğini bende yapmak istiyorum ama o lavman olayı beni mahvediyo düşüncesi bile kötü geliyo bana yapabilene ne iyi ama ben mümkün değil yapamam

neyse kızlar koltuğun üzerinde sızmazsam yatmadan yine uğrarım hepinizi öpüyorum şekerler bys

merhabalar

enfurtu hayatım çok çok geçmiş olsun çabuk toparlanır inşallah ufaklık çok iyi bilirim çocuk hasta olunca dünya duruyo resmen anneler için:emir_bebek:
hem kendine hemde bebişine çok çok dikkat et

unutmadan Silviyacım bende resim eklicem ama nasıl ekliyoruz buraya resim yardımcı olurmusun hayatım???

Selam herkese

Hoşgeldin ve geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim:) Yazılanları yeni okudum silviya ve enfertu sizede geçmiş olsun.

Bu hafta diyetimi istediğim gibi sürdüremiyorum, özellikle öğlen kalkıp sabaha doğru yattığım için zorluk çekiyorum ama yarın sabah okula gidiceğimden mecburen uyuyamayacağım, düzene girer diye umuyorum.:1no2:

X