Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ceydacım hoşbulduk cnm çok cana yakın bir arkadaşa benziyrsun kanım ısındı sana :)inşallah bu kilolardan kurtulacağız arkadaşım:)

süpersiniz kızlarrrrrrr
tebrik ederim vallla sayfalarıda doldurmuşsunuz
çizelgeler yapılmış
ceydacım renk kattın sagol canm cm
pembecikim bile daha bir azimlendi bak snei görünceeee
ikracım tamma canm ses etme :) ben etcem sana ses :)

rica ederim canım... sizler de harikasınız gerçektenn.

kabuk tarçın güzelmiş ebrumm senin şerefine içtim bi kupa kaydirigubbakcemile3

bu arada bugün karnım acıkmadı ne hikmetse bilmiyorumkismile ama saat çok geç olmadan son öğünümü de yiyeyim bari.. 1 tabak mercimek çorbası içsem fena olmaz sonra bayılmıyım gece gece :roflol:

kızlar bu arada çavdar ekmeği tercih eden varsa -benim gibi- normalde uno alıyordum ama bugün bim'de gördüm ekmecik markasına ait.. fiyatı 1.5 tl aldım uno yok diye sabah kahvaltıda tadına bakacağım.. bilginize yerimseniben

kızlar bugün giremediiimmm :KK43: bizim pc de win 7 yüklü olduğu için bazı programlar çok zor çalışıyodu... xp ye geri döndük :) sonra dvd rw bozulmuş o yüzden yenisini alıp taktırdım...hep dışarıdaydım...
ne yediğimi hatırlamıyorum desem :S
yarım saat önce çok acıktığımı farkettim,1 kase yeşil mercimek yemeği yedim...şimdi bi kaç program kurmam lazım pc ye...
yeni arkadaşlar hoş geldiniz a.s.

kızlarrr akşam ki menümdee çorba ve türlü light ekmek vardı evet ebrulum valla banada bi heves geldi artık hiç abur cubur yemiyorumm:KK70::lepi:

ooooooo süper ya :)
afiyetle olsun ceydacım hemide benim şerefime ha :)
bende senin şerefine yeşilimi yudumluyorum ikindide kaçırdım ben az akşam yemek yemedim :)
az da hopğlayıp zıpladım mı tamamdır bu iş
leyloşum kolay gelsin canm
bende 7 yi sevemedim gitti bir türlü allahtan geri xp ye döndük anlamaıdm ya onun için sevmedim aradıgımı aradıgım yerde bulamıyom ki:)
ay ceyda soluk gibi oldun valla aynı performansı hep beklerim ona göreeeeee :))))))
doracım olmadımıki pc
asi gelmedi dimi bugün

kızlar bugün giremediiimmm :KK43: bizim pc de win 7 yüklü olduğu için bazı programlar çok zor çalışıyodu... xp ye geri döndük :) sonra dvd rw bozulmuş o yüzden yenisini alıp taktırdım...hep dışarıdaydım...
ne yediğimi hatırlamıyorum desem :S
yarım saat önce çok acıktığımı farkettim,1 kase yeşil mercimek yemeği yedim...şimdi bi kaç program kurmam lazım pc ye...
yeni arkadaşlar hoş geldiniz a.s.

hoşbulduk..

kolay gelsin yerimseniben

kızlarrr akşam ki menümdee çorba ve türlü light ekmek vardı evet ebrulum valla banada bi heves geldi artık hiç abur cubur yemiyorumm:KK70::lepi:

canm cmm valla banada geldi o azim bakalım kırılmaz inşlalah
aburcubur yeme tabi
birde canm akşamları ekmegi çaıkrtsan lıght bile olsa yemesen sadece yemek tüketsen bak gör daha hızlı vereceksin kilolarınıopuyorumnanaktan

ooooooo süper ya :)
afiyetle olsun ceydacım hemide benim şerefime ha :)
bende senin şerefine yeşilimi yudumluyorum ikindide kaçırdım ben az akşam yemek yemedim :)
az da hopğlayıp zıpladım mı tamamdır bu iş
leyloşum kolay gelsin canm
bende 7 yi sevemedim gitti bir türlü allahtan geri xp ye döndük anlamaıdm ya onun için sevmedim aradıgımı aradıgım yerde bulamıyom ki:)
ay ceyda soluk gibi oldun valla aynı performansı hep beklerim ona göreeeeee :))))))
doracım olmadımıki pc
asi gelmedi dimi bugün

afiyet olsun tatlım.. cokacimcoook

1 kase çorba içtim..dayanamayıp 2-3 çatal da ıspanaktan aldım :kedi: sabahki menümü düşünmeye başladım şimdiden kaydirigubbakcemile3 1 yumurta ile içinde tuzsuz peynir olan omlet yapsam iyidir heralde yerimseniben

kızlar herkese iyi akşamlar diliyorum.. kendinize iyi bakın a.s.

bu arada az kendimi tanıtayım bende sana yaşım olmuş 30 ne zman gecmiş bunca vakit bende anlayamadım henüz :))))))
iki tene oğluşum var biri 11 biri 8 yaşında :)
okulları ödevleri dersleri işleri ütüleri temzilikleri yemekleri bulaşıkları çamaşırları vs vs vs derkennnnnnnnn gecip gidiyor günler ev hanımlıgı zor iş :)))))))
işte böyle şeker zamn gectikçe daha iyi tanırsın :)

canm cmm valla banada geldi o azim bakalım kırılmaz inşlalah
aburcubur yeme tabi
birde canm akşamları ekmegi çaıkrtsan lıght bile olsa yemesen sadece yemek tüketsen bak gör daha hızlı vereceksin kilolarınıopuyorumnanaktan

Tamam ebrulum o zaman bir tek sabahları yerim light ekmeği:)sözünü dinlemem lazım senin:)ohaoldumsmile

Tamam ebrulum o zaman bir tek sabahları yerim light ekmeği:)sözünü dinlemem lazım senin:)ohaoldumsmile

öğlende ye bir dilim
aama akşam yeme oldumu canm sagol sözümü dinle
bende birilerinin sözünü dinlesem cok iyi olcak kanımcaaaaaakaydirigubbakcemile :roflol:

:a015:Ahhhh ebrucum ahh seninle her şeyimiz uyuyo çocuk sayımız yaşları amaaa bir de seninle yaşımız tutsaydı ah ahhh şuanhihoyyyt 30 yaşında olmak için neler vermezdim ahhh hem ben -tatlicadiarzu-30 yaşında 60 lı kilolarda idim üzerinden bir asır geçmiş ahhh
bu arada az kendimi tanıtayım bende sana yaşım olmuş 30 ne zman gecmiş bunca vakit bende anlayamadım henüz :))))))
okulları ödevleri dersleri işleri ütüleri temzilikleri yemekleri bulaşıkları çamaşırları vs vs vs derkennnnnnnnn gecip gidiyor günler ev hanımlıgı zor iş :)))))))

iyi geceler .....bilmiyorumkismilebu gün pc yine gitti ve ben giremedim. çok özür dilerim kızlar. diyetimide biraz saptırdım:kedi::kedi: yarın yeniden bre bismillah diyeceğim. öptümmmŞeniz

Allah evlatlarını bağışlasın canım...

valla öyle ev hanımlığı zor iş..bi de bende daha çocuk yok bilmiyorumkismile

Şeniz
iyi geceler .....bilmiyorumkismilebu gün pc yine gitti ve ben giremedim. çok özür dilerim kızlar. diyetimide biraz saptırdım:kedi::kedi: yarın yeniden bre bismillah diyeceğim. öptümmmŞeniz

sana da iyi geceler arkadaşım.. yarın hep birlikte bi Bismillah deriz inş. :eek:

X