Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

jujucum hakkında hayırlısı olsun canım

herkese merhabalar
dün akşam bi tabak çorba az salata
bitane danette yedim

sabahda 2dilim ekmek az diyet peynir
küçük çeri domates ve çay

saat kaç oldi ne gelen ne giden................

ben doktora gidiyorum öğleden sonra yokum.. aşılama yapıp yapmayacağına karar verecek şartlar uygunsa cumaya aşılama yapar bakalım ....

yarın görüşürüz kızlar

inşallah herşey istediğin gibi olur canım. hayırlı haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruzzzdelikafadulden

günaydın kızlar.....
bu sabah geç kaldım.
daha yeni eve geldim. boynum için dr ye gittim
doktora giden ilaçsız gelmez misali 1 çanta ilaç kremle dönüş yaptım. ama hiç kullanasım yok. sevmiyorum ya ilaç kullanmayı. bu kez benim kiler bekçi dikilecekmiş başıma.
bir sürüde yine eğzersiz hareketleri verdiler....
sanki ötekileri yapıyordumda:eek:lmaz:
zor zahmet başlıyacam artık. eşim çok kızıyor bu konuda.

sabah klasik kahvaltı yaptım ama çok azyemiştim. gelincede çayla fasulye kavurması ve 2 kaşık yoğurt yedim. menülerime yoğurt ve süt eklemem gerekmiş....ohaoldumsmile

herkese merhaba
sabah 7 kalkış kahvaltı
bir bardak portaklal suyu içtim
çocuklara ortalık topla okula git sonra yürüyüş bir saat
eve gel kahve iç kızlarla öğlen oldu
öğlen de cocuklara makarna yaptım bende pondan yedim bir küçük tabaak
bu kadar yediklerim
şimdi yemek yapmaya geccem kardeşim gelcek
ayrıca cok giremiyorum biliyorum sabah ta girmek istedim bakım varmış giremedim
zümrütüanka işinide bir sorcam diyoum kalıyor
zamnım yok zmanım bana yetmiyo valla
sonracııma
karabiberim hoşgeldin canım
jujummm kendini yiice sıkıntıya soktun bir tanemsin sakın sıkma canını bak göreceksin gülen yüzle hatırlayacaksın bu yazıdklaırnı sakın sıkmayın canınızı yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sonra doracım üşütmüş mü geçmişler olsun canm kar atıştırıypomuş ankarada tabi dikkat et kendine
sonraaaa
samanyolum canm
hayatın insana ne zamn ne getirecegi belli deigl maaaleseffffffff
allahım ya sorumsuzluklarını dava etcen asıl

]

ya gitmeseydinn nolacaktııı ne salaklar yaa
Sorma canım,zaten biranda o kadar parayı ödeyemezdim ki.Ama güvenim sarsıldı,demekki öylesine yazıyorlar faturaları...:kızgın:
saat kaç oldi ne gelen ne giden................

ben doktora gidiyorum öğleden sonra yokum.. aşılama yapıp yapmayacağına karar verecek şartlar uygunsa cumaya aşılama yapar bakalım ....

yarın görüşürüz kızlar
Hadi Jujum iyi haberler getir bize...opuyorumnanaktan
günaydın kızlar.....
bu sabah geç kaldım.
doktora giden ilaçsız gelmez misali 1 çanta ilaç kremle dönüş yaptım. ama hiç kullanasım yok. sevmiyorum ya ilaç kullanmayı. bu kez benim kiler bekçi dikilecekmiş

sabah klasik kahvaltı yaptım ama çok azyemiştim. gelincede çayla fasulye kavurması ve 2 kaşık yoğurt yedim. menülerime yoğurt ve süt eklemem gerekmiş....ohaoldumsmile

DORACIm sağlık ihmale gelmez,ileride daha kötü işler açarsın başına..İlaç ve egzersizlerini ihmal etme:eek:lmaz:Geçmiş olsun canım dikkat et kendine...kaydirigubbakcemile5
EBRUCUM da yine yoğun bugün anlaşılan...Menülerde iyi gidiyor,bu hafta da kilo verecek gibisin...Dora ya duyurulur...:roflol:

slmmmmm.kimseler de yok gene. benim de derslerim var. cok calismam lazimm coooook
hemen bugun yediklerimi yazip cikayim:
sabah: 2 brdk ilik su, bi lokma ekmek, 2 sm kadar peynir, 2 ceviz, 2 kuru uzum
ara: bi dilim peynirli boregin 1/3 kdri
oglen: 3 tane bizim buralara ozel pogaca gibi birsey(nevruz zamanlarinda yapiliyor), 1 porsiyon kuku(yesilliklerden yapiliyor, mesela ispanak, yesil sogan ve maydanoz kucuk dogranio sonra yumurta eklenio 3-4 tane, bi guzel cirpilio ve tavaya yag dokup kizartiyoruz, tadi super:) ), 3 kasik yogurt, yarim dilim siyah ekmek
aksam: 3 dilim firinda patates, avuc kdr firinda tavuk, yarim dilim siyah ekmek
arada: 2 fincan form cayi iccem, bi de meyva ya da yogurt yerim o kdr

Bu arada bugun cok yedim bir az , cunki burda bayram, Nevruzdan once 4 sali kutlanio ve bugun sonuncu sali en cok kutlanani. bi suru fallar bakilio, her kes guzel yemekler pisirdi, her kes bahcesinde ates kurup uzerinden atlio, kapilara cocuklar cuval atio ve her kes onun icini bayram tatlilariyla, kuru yemisle doldurmak zorunda. bos donen cuval olmuo. iste bi suru adetler var burda boyle. Biliorum Trde pek kutlanmaz Nevruz. ama Nevruzunuz kutlu olsun arklarrr:)
gerci asil bayram 20si ve 21i. neyse ben cikayim. opdum hepinizi kocamaaannn opuyorumnanaktan

herkese merhaba
sabah 7 kalkış kahvaltı
bir bardak portaklal suyu içtim
çocuklara ortalık topla okula git sonra yürüyüş bir saat
eve gel kahve iç kızlarla öğlen oldu
öğlen de cocuklara makarna yaptım bende pondan yedim bir küçük tabaak
bu kadar yediklerim
şimdi yemek yapmaya geccem kardeşim gelcek
ayrıca cok giremiyorum biliyorum sabah ta girmek istedim bakım varmış giremedim
zümrütüanka işinide bir sorcam diyoum kalıyor
zamnım yok zmanım bana yetmiyo valla
sonracııma
karabiberim hoşgeldin canım
jujummm kendini yiice sıkıntıya soktun bir tanemsin sakın sıkma canını bak göreceksin gülen yüzle hatırlayacaksın bu yazıdklaırnı sakın sıkmayın canınızı yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sonra doracım üşütmüş mü geçmişler olsun canm kar atıştırıypomuş ankarada tabi dikkat et kendine
sonraaaa
samanyolum canm
hayatın insana ne zamn ne getirecegi belli deigl maaaleseffffffff
allahım ya sorumsuzluklarını dava etcen asıl
hoşbulduk canım
tesekkur ederim cnm seninki de ole :lepi: sempatiksalakcinni

seninkii kadar olamaz kesinn seninkinee bayıldımm resmen

günaydın
bir rehavet bir rehavet bizim takımdaaaaaaaa
hoşgeldin tekrar yaesemn iyiki boşverdin herşeyi kendimizi kasa kasa hasta etcez iyice
hu nerelerdesiniz
ben oğluşları okula götürdüm başım agrıyor :KK43: gece gec yatıp sabah erkenden kalkmaktan nefret ediyorum
kahvaltım bir dilim ekemk peynrili yumurta bu kadar sularımı içtim
hadi dökülün gari

günaydın arkadaşlar

dün akşam az çorba 6 adet köfte yağsız
bitane danette yedim :kedi:

içimden bi ses bu hafta kilo veremiyeceğimi soylüyo boshayallersmile

jujucum hakkında hayırlısı olsun canım

inşallah herşey istediğin gibi olur canım. hayırlı haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruzzzdelikafadulden

günaydın kızlar.....
bu sabah geç kaldım.
doktora giden ilaçsız gelmez misali 1 çanta ilaç kremle dönüş yaptım. ama hiç kullanasım yok. sevmiyorum ya ilaç kullanmayı. bu kez benim kiler bekçi dikilecekmiş başıma.
bir sürüde yine eğzersiz hareketleri verdiler....
sanki ötekileri yapıyordumda:eek:lmaz:
zor zahmet başlıyacam artık. eşim çok kızıyor bu konuda.

]

Hadi Jujum iyi haberler getir bize...opuyorumnanaktan

:

sağolun kızlar.................. gittim doktora ilaç fayda etmiş yani yumurta gelişimimi çok beğendi... aşılama die gittim ama kadın gene kandırdı beni bu ay da normal şartları deneyelim olmazsa önümüzdeki ay aşılama yaparız ben illa normal şartlarda olsun istiyorum felan dedi... neysem şimdide bir iğne verdi devlet ödemiyo aldım mecbur 83 tl ye bu sabah 9 da oldum 36 saat sanra ilişki dedi... alam ya elime takvimi yaptı verdi şu şu şu günlerde başlıcaksın felan 36 saatide hesapladı perşembe akşam 9 milat olucak felan... :kedi:neysem iğnemi oldum geldim bu iğnede yumurtayı çatlatıyormuymuş ne öle bişi işte....

doracımmmmmmm yok öle ilaç içmem felan içiceksin paşa paşa ....alsanaalsanasmile

ya kıslar ne yedim ne içtim yazmıyorum kusuruma bakmayın hiç yazasım yok ama aşırılık yapmıyorum normal besleniyorum ... yanlız tartım hiç öle sölemiyo... acayip moralim bozuldu normal yediğim halde tartım 0,40 fazla gösterdi beni bugün... ilaç ödem felan mı yaptı dicem ama .. ne bilim bir şekilde hormon alıyorum işte...

sağolun kızlar.................. gittim doktora ilaç fayda etmiş yani yumurta gelişimimi çok beğendi... aşılama die gittim ama kadın gene kandırdı beni bu ay da normal şartları deneyelim olmazsa önümüzdeki ay aşılama yaparız ben illa normal şartlarda olsun istiyorum felan dedi... neysem şimdide bir iğne verdi devlet ödemiyo aldım mecbur 83 tl ye bu sabah 9 da oldum 36 saat sanra ilişki dedi... alam ya elime takvimi yaptı verdi şu şu şu günlerde başlıcaksın felan 36 saatide hesapladı perşembe akşam 9 milat olucak felan... :kedi:neysem iğnemi oldum geldim bu iğnede yumurtayı çatlatıyormuymuş ne öle bişi işte....

doracımmmmmmm yok öle ilaç içmem felan içiceksin paşa paşa ....alsanaalsanasmile

hadi bakalım size tam iasbetli atışlar dilerizsırnaşık şeysırnaşık şey

ilaçlarıma akşam başladım canım. vallaha ne yalan söleyim iyide geldiler. pamuk gibi uyumuşum bu gün.:1rolleyes:

günaydııınnn kızlarrrrrrrrr:sm_cool:
bu gün çok coşkuluyum.
sabah bir uyandım evin içi tamamen güneşşşş.
hemde capcanlıydıdelikafadulden
hemen yatağımdan fırladım. 1 bardak ılık su içtim hazır kahvaltı sofrasına çöktüm. 1 kaşarlı tost yedim ama kepek ekmek arasıydı
milleti gönderdim. 1 saat eğzersiz ve sporumu yaptım. yaza kadar incelmem gerek çünkü eşim erken rezervasyon yaptırdı. tatil için.sempatiksalakcinni
vermem gereken 6 kilo var. hemde bu 7.8 de olabilir. ama önce azla yetineyim diyorummm:eek:

ebrum hastane felan derken hep aklımda sormayı unutuyorum... ne oldu senin tedavi?????:Saruboceq:

jujum yok canım benim tedavi falan başımın agrısından kurtulamadım hele cumartesi günü koptum resen bende ilacı bıraktım ama bugünde agrıyor gece cok gec yatıyorum sabahta erken ondan mı oldu noldu anlamadım gitti
canım rabbim gönlüne göre vercek az sabret oldumub ir tanem

ama ebrum öle kafana göre kesmek olmaz git doktora böle yan etkisi var de değiştirir muhtemeelen... tedaviyi tam yapmadığın sürece sağlıklı sonuç alamazsın....

Bılmıyorum ıkracım ama hıÇ hoŞ deĞıl... Ne Şevk kalıyor ne bıŞı.... ın cın top oynuyor....

X