Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

evet canım ya hergün ne yazdığımızı bile paylaşamıyoruz
ben yazıyorum çıkıyorum bakıyorum kimse yazmamış yada bi kişi

bi şekilde kopuk herkes.... ben bile eski istek ve azmimi bulamıyordum... takımla alakalı değil ruh halim böle iki gündür içimde bir sıkıntı ölecem sanki boğuluyorum... kasıklarımda ağrı karnımda şişlik zannedersin yarına regli olacam ama reglim nisanın ilk haftası... ilaçlar bünyemin içine etti resmen....

onu bunu bilmem çocuk isteyen beklemesin valla erkenden kaç tane istiyorsa ard arda yapsın ben pişmanım hemen yapmadığıma... kardeşim yeni evlendi ona da dedim yapacaksan kendini ayarla arka arkaya yap yapacaksan die.. oda evet abla gözüm korktu ne bu böle millet çocuk istiyor olmuyo dedi. ki etrafımda 3-4 kişi böle istiyor ama olmuyor...

haklısın canım son günlerde bende bununla çok karşılaşıyorum
rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah benim kızım 23. ayında
bende 3 yaşına istiyorum inşallah rabbim nasip eder

jujucum senin ağrıların stresden ilaçlarda da de olabilir sanırım allah şifa versin

ilaçlarıma akşam başladım canım. vallaha ne yalan söleyim iyide geldiler. pamuk gibi uyumuşum bu gün.:1rolleyes:

DORACIM ilaçların fayda etmesine sevindim...Birde tatil işi iyi olmuş,seni motive edecek gibi....olumunekankayizsmileEbru Ebru duydun mu...Canım dilerim tatile çıkana kadar istediğin kiloları verirsin....

JUJUM biliyorum çok sıkılmışsındır,ama biraz daha sabır tatlım yakında müjdeli haberi vereceksin bize inşaallah....Şişkinlik ilaçlardandır,bende hormon kullanıyorum,bazen bir günde 1 kilo almış oluyorum...
İKRAcım merhaba canım,menülerin gayet iyi gidiyor,bu hafta güzel kilo vereceksin yine....olumunekankayizsmile

Yaa neden kimse yok,herkes nereye kayboldu.....Bu şekilde motive olamayız ki....:uhm:

inşallah samanyolucum zemuszemus

sabah kfleks
arada kahve
öğlen kepekli makarna bi tabak
arada danette yiyeceğim :kedi:

sevgili arkidişlerim bugün canım sıkan durumlar oldu.
uni deydim.ders arasında bir uygulamalı çizim dersine kayıt yaptırmya gittim.ay gittiğime 1000 pişman oldum.o enstitünün sekreterliği 10.00-12.00 arası acık.bende dersten erken cıktım saat 11.50 sekreterliğin kapısındaydım.bi baktım kapı duvar.bi kız daha vardı,konustuk onunla 10 dakıka kaldı kapanmasına nasıl yapsakta içeri girsek diye,neyse ordan bi görevli geldi,ne istediğimizi sordu.
ben :derse kayıt yaptırmak istiyorum
görevli: ders 2 hafta önce başladın,bu zamana kadar sen neredeydin?kayıtlar doldu.
ben :ben gecen hafta profesörle konuştum,yer oldugunu söyledi ve beni derse kabul etti.
görevli:1.kısım olan dersi 1.semester aldı.
ben : hayır çünkü ben yeni kayıt oldum.ben misafir ögrenciyim.
görevli:sen hangi üniden geliyosun?
ben:viyana üniversitesi
görevli zaman git kendi okulunda oku,burda yeterince ögrenci var.seni kayıt yapmayacagım,git kendi üniversitene
ben: :çok üzgünüm:

öyle moralim bozuldu ki anlatamam.bu dersi bu dönem alamayacagıma mı yanayım,yoksa kadının bana pislik gibi davranmasına mı yanayım,ne yapayım bilemedim.eve dönerken başladım tramvayda aglamaya.
aradım kocişim beni biraz teselli etti.neyseki artık geçti.takmıyorum o kadını,gıcık şey.
o kadının yüzünden ders çalışamadım,moralim bozuldu erkenden eve geldim
öyle işte.
evdede saçma sapan şeylerle uğraştım durdum.
eve gelmeden önce markete gittim.kendime egzotik meyvelerden aldım,
mango,avakado,bi tane daha var fakat türkçesi yok.bide mandalina aldım.
bide cornetto kaymak dondurma.
bugün çok düzensiz beslendim.hiç bişeyi vakitli yemedim.moralim iyice düştü,hemen kendimi toparlamam lazım.

gerçi bakıyorum herkesin bi keyfi kaçmış durumda.bir an önce diyete odaklanmamız lazım.yarın çok yogun bi gün olucak.sabah 8 den akşam 7 ye kadar ders var.öpüyorum canlar sizi opuyorumnanaktan

modacım o karıyı saçından tutup şöle bir iki kıvırmadan gelmeseydin keşke.... nasıl olsa kayıt yapmamış için rapatlardı....

ama imrendim valla üniv... hayatı yaşamadığım için ben böle okuyanlara imreniyorum...

neysem .. kilo bakımından moralim git gide bozuluyor normal beslenmeme rağmen kilo alıyor görünüyorum hala.... karnım şiş sanki üşütmüyümde şişmiş gibi.. kasıklarımda ağrı var hatta tüm karın kısmının alt tarafı içten içe ağrıyor otururken felan hissediyorum... alam ne menem bişimiş bu hormon vucudumun normal geliyimini beklemeden bişileri hızlandırıyorlar ama bu arada olan bana oluyor.........

günaydın arkadaşlar
modocım hakkaten sinir bi durum profesörle görüş bence
öğlenden sonra eşimle alışveriş merkesine gittik
orda bi tavukburger yedim :kedi:
akşamda sadece bi patates haşlama yaımda armutyedim

günaydın kızlar. takıma bende ara ara geliyorum yazan olmadığı için bakıp çıkıyorum. diyetime gelince dikkat tdiyorum. akşam kayınbabam vardı. rahatsızlanmış. yemekleri tuzsuz yiyordu bende ona göre hazırladım.

dün en güzel yenilecek mantıdır tuzsuz olarak diye mantı yaptım. akşama kendim sadece 1 tabak bile değil mantıdan yedim. başka hiç bir çeşitten yemedim.
sabahta çok az bir atıştırma yaptım. 1 saattir spor yapıyorum.
hava çok güzel bir arada yürüyüş yapmayı düşünüyorumm
artık ben kendimi diyyette olarak değilde sağlıklı olarak besleniyorum düşüncesiyle yiyorum. hayatımı bir yola koydum sanki. bu şekil daha mutlu hissediyorum.
yemek için değil yaşamak için yemeliyim düşüncesindeyim. daha öncede bu fikirle kilo vermiştim:lepi::lepi:
her ne kardar takımda rehavet olsada ben kendim için zayıflayacağım diye düşünüyorummm:lepi:

akşam menün gayet hafif olmuş canım.
burgeride öğle yemen isabetli ya onu akşam yeseydinnsengözlerimebaksanab

modacığım gerçekten çok üzücü bir durumla karşılaşmışsın canım......

allah emklerini zayi etmesin. inşallah bir şekilde kabül edilirsin.:Saruboceq:

doracım harikasın
düşüncelrin gayet güzel ve spor yapışın
tahmin ediyorumki bu hafta en fazla
kilo verenimiz sen olucaksın

doracım harikasın
düşüncelrin gayet güzel ve spor yapışın
tahmin ediyorumki bu hafta en fazla
kilo verenimiz sen olucaksın

bak bundan pek umutlu değilim canım. sanki bu hafta benim vucutta sadece verdiğim kiloların yaplanması var. yani vucudum toparlanıyor baris bir incelme hakimmmmmm.
hatta akşam misafirlerim de diyor. sen bu hafta bayağğğ inceldin diye ama tartıda ben bunu göremiyoruyum. galiba sarkıklarım toplanıyorrrdelikafadulden

olsun canım incelde vucudun istediğin şekle girsin
yediklerinede dikkat ettiğin için nasıl olsa kilo vericeksin
diğer haftalarla aynı yediklerim ama
bu hafta sanki bana kilo vermemişim gibi geliyo
sabah tartının yanından kaçtım resmen
yarın tartılıp görmek istiyorum

birde biliyorsunuz ben geçen hafta çok adaptasyon sağlayamamıştım. canım sıkkındı ne bulduysam yediğimi yazmıştım. pazartesiden bugüne çok hızlı bir tenpo yaptımmmm
artık 3 gündede ne verilir bilemiyorum. ama yılmayacağım vermemiş olsamda bu beni asla yıldırmayacak. çünkü ben kendimi seviyorum.opuyorumnanaktan
ayrıca oğlum bu sene okula başlayacak. demesinlerki şu şişko kadın senin ennenmi diyesırnaşık şey:roflol:

olsun tatlım bu hafta vermezsin haftaya yarımda versen kar kardır...
geç olsun güç olmasın. vermedim diye sakın kendini salma oldumu tatlımm:1hug:

olsun tatlım bu hafta vermezsin haftaya yarımda versen kar kardır...
geç olsun güç olmasın. vermedim diye sakın kendini salma oldumu tatlımm:1hug:
yok yok asla salmam mantık aynı kendim için kilo vericem sağlıklı beslenicem
kızımın 3 mayıs doğum günü inşallah ozmana kadar 80 falan olurum ondan sonrada haziranın sonunda da 70 olmak istiyorum tabi ben sadece istiyorum
inşallah olabilirim bu süre eylüle doğruda uzmayabilir bilir
bakalım zman ne göstericek

günaydın kızlar a.s.
2 gündür moral bozukluğu yaşadım,oğlum için yeni doktor arayışı içerisindeydim o yüzden burayı ihmal ettim...
bugün başka bi doktorla randevumuz var...akşama girmeye çalışıcam detaylarıyla anlatırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…