Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar a.s.
tam bugün müsaitim buradayım dicektim,şimdi telefon çaldı misafir gelecekmiş...
hemen mutfağa gidiyorum...öğleden sonra gelecekler,saat 2-3 gibi..
hı bu arada 2. liğimiz kutlu olsun,hepinizi tebrik ederim a.s.
bu sabah 73.9 çıktım :) 73 ü gördüm yani :)
dün kuaföre gittim kaş bıyık meselesinden :) kuaför Ablam yüzün kaşık kadar kalmış dedi :)))
önceden 5 kg verdimmi milletin gözünün içine bakardım farkedilcekmi diye...bu sefer tam tersi hiç kg vermiş gibi hissetmiyorum ama herkes beni şaşırtıyor :)

günaydın leylacım

sen spola sıkılaşıyorsun canım. aslında en güzeli o. kilon az olup da vıcık vıcık yağ olsa daha kötü. senin yağ hücrelerin kasa dönüşüyor. kas da daha sıkı ve daha ağır aklinialirimsmile

gunaydin cnmm. Tbrk ederim insallah yakin zmnlar icerisinde 6li rakamlari da gorursun :lepi:
neguzel. demek ki eskiden sudan veriyormussun cnm, simdi yaglar gidiyor. :dance:

ayy inşalah bizde o kiloları görebiliriz tebrik ediyorum valla kaydirigubbakcemile2
spor yaptığın için sıkılaşıyo vucudun canım göze görülür farklar olur

saol cnm :)
genelde spor yaparmisin cnm? birden bire en zorunu secmissin de :dance: ben azdan coka dogru gitmeyi dusunuyorum hihoyyyt
yüryüş agırlıklı yapmaya çalışıyorum canm

ne güzel keşke benide farketselerrrrrrrrrrrrrrrr

günaydın ebrucum

tam wcye gitmek üzere kapatıyordum. seni gördüm.

az sonra gelirim yine

hoşgeldin
bende seni görünce yazayım dedim
artık misafir gelcek demek istemişyorum ama misafirlerim gelcek kalan işlerimi de halledeyim ben yemek falan yapmam laızm öpüyorum sizi
birnciliğin için ayrıca tebrik edeirm zemuszemus

sabah: 3 brdk ilik su ictim, sonra kahvalti yapmadan 15 dakka cok hareketli dans ettium. kolbasti bile oynadim sonra leslie ile 10 dk yurudum .sonra da youtubeden arap dansi buldum hareketler ogretiolar, 10 dk da onu yaptim. toplmda etti 35 dk
sonra kalhvaltimi yapdim: 1 domates, 1 salatalik, yarim kibrit kutusu kdr beyaz peynir, yarim dilim siyah ekmek
ara: 2 tam ceviz, 1 portakal
oglen: 2 brdk ilik su, 1 kucuk kase corba, yarim dilim siyah ekmek, 3 kasik pilav.
ara: 1 fncn adacayi, yarim brdk yogurt(az sekerli), 3 tam ceviz, 5 kara kuru uzum, 4 kasik pilav

kimsecikler yok yine
sabah 2dilim lıgth ekmek azda lıgth peynir bitanede küçük çeri domates
arada kahve
öğlen haşlanmış tavuk
arada elma

o zaman benim sporu yaşam tarzı haline getirmem lazım,hiç bırakmamalıyım...zaten yaşlılığımızda rahat etmek içinde sürekli spor yapmalıyız...

gunaydin cnmm. Tbrk ederim insallah yakin zmnlar icerisinde 6li rakamlari da gorursun :lepi:
neguzel. demek ki eskiden sudan veriyormussun cnm, simdi yaglar gidiyor. :dance:

demekki öyleymiş:jeyyar: daha doğru ilerliyorum galiba:jeyyar:tekrar kilo almamam lazımmmm:1no2:

ayy inşalah bizde o kiloları görebiliriz tebrik ediyorum valla kaydirigubbakcemile2
spor yaptığın için sıkılaşıyo vucudun canım göze görülür farklar olur

kötü tarafı sporu bıraktıktan sonrasıbenneyaptımkionun için dediğim gibi yaşam tarzımız olmalıkaydirigubbakcemile2

ne güzel keşke benide farketselerrrrrrrrrrrrrrrr

canım bi gayret 70 li rakamları görmeye başlasan çok farkediliryerimseniben

kahvaltım;1 dilim ekmek,1 dilim peynir,1 çay kaşığı çokokrem,4 çatal yumurta,5 zeytin...
misafirlerle birlikte 2 poğaça,1 dilim kek...
közlenmiş kırmızı biberle patlıcan salatası yapmıştım,zeytinyağlı sarmısaklı...akşam yemeği olarak ondan yicem 3-4 yk...1 dilimde ekmek...

artık kimseye rejimdeyim demek,rejimdemisin dedirtmek istemiyorum onun için 1-2 bişeyde olsa yiyiyorum misafirlerle birlikte...

slm kızlar. bende ikinciliğimiz teprik ediyorum.
moralim çok bozuk o yüzden de kendimi resmen yemeğe verdim

aslında inanınnn hiç açlık çekmiyorum ama yinede içimde hırçınca bir yeme isteği var. ben moralim bozulunca yerim bilen bilirrr:gitme:
hatta duruken başlıyorum ağlamaya.
çocuklarda sende bişi var diyo.
sonra hızımı alamadım attım kendimi tek başına yürüyüşe.
aslında var tabiki bir sebebi.
sonra eve geldim yine başladım ağlamaya:gitme: onlarda çevreme dolanmıya başlayıncada gülmeye başlıyorum. iki denklem arasındayım yaniiikaydirigubbakcemile3:gitme:

yediklerime gelince
sabah çok geç satte istemeden klasik kahvaltı
arada 1 armut
öğlene dışarda 1 simit 1 ayran
tekrar eve geldim
oğlumun cipsinedn attım ağzıma(10 taneden fazlaca)
1 tanede eti turta miniklerden bolcada şekersiz çayy
ama hiç acıkmadan yiyorum yani sanki bir hınçım varmış gibi:gitme:

leylacığım artık bende dedirtmek istemiyorum canım tıpkı senin gibi ama bugün istisnaaaaa.
ama artık söz ağzıma birşey atmayacağım. aslında içimde çok derin pişmanlıkta var. ama sıkıntıdan başka bir çare bulamadım yemekten başkaaa:gitme:

aslında sabahtan öğleye kadar netteydim hatta kk da ama buraya yazmaya birtürlü elim varmadı. bende başka topiklere takıldım.
birazda sizden çekindim açıkcası.....:kedi:

Son düzenleme:
Doracım benimde canım sıkıldığı zaman yemeğe sarılırım,özellikle abur cuburakafamçokkarıştı
özeline girmek istemem ya da daha önce yazdınmı bilmiyorum ama mühim bişeye sıkılmamışsındır inşallahyerimseniben:teselli:

leylacığım aslında özel değil canım. belki ben abartıyorum ama yinede haklı olduğumuda düşünüyorum.
yarın nişanımız var. yakın akrabamızın oğlu
1 aydır yaklaşık hazırlıklar yapıyoruz......
ve benim eşim dün ne yaptı
iş için şehir dışına çıktı
sözde bu akşam uçakla dönüş yapacaktı
ama sabah arıyor ve yetiştiremedim ve seni kardeşim alacak diyor

bu sene içinde bu 3. oldu. aynı durum yani ve ben hep başkalarıyla katılmak zorunda kalıyorum
az önce telde tartıştık ve ne yapabilirim diyor bana. ben isteyerekmi yapıyorum sana kastimmi var diyor
işte bende buna sinirlendim yaniii

şu an 1 çaydanlık şekersiz çayı bitirmiş bulunmaktayım:içelim:. allahtanki alkolik değilim sarhoş olmuştummm Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

canımcım dediğin gibi fazla takılcak bişey değil bu yerimseniben
Allah sağlık sıhhat versinde sonra eşinlede tebrik etmeye gidersiniz...iş yani bu..
üstüste gelmesi seni biraz üzmüş haklı olarak ama her işte bir hayır vardır diyelim yerimseniben

aynen işte bende bu duygulardayım canımmm. orası öyle ama işte yinede çok bozuldummm.
kendimi garip gibi hissediyorum birde 3. olunca.
hayırlısı olsun haklısın tatlım. teşekkür ederimm benimle ilgilendiğin içinnn:1hug::1hug:
şimdi biraz daha iyiyimm.
aslında bende kuaföre gidecektim kaş aldırmaya ma onu bile canım isteyipte gitmedimmafoldumben
eğer mecburi olmasa yarın bile gidesim yok ama çocuk hem akraba hem işcimiz oluyor

Oyy ebruşum ne de güzel liste yapmışsın.Acilen toparlanmam gerek haklısın yaf 2 haftadır
kendime gelemedim belki 3 olmuştur.Sinir oluyorum kendime.Bugün hatta eczanenin birine girip şu8 bitkisel ilaçlardan sordum.Neyle verdin 5 kiloyu dedi.Bişey kullanmadımm diyince ayvayı yedik buna bişi satamam demiştir.Almıcam ürünü zaten iradem o kadar kırılmadı şimdi kırık daha önce nasıl yaptıysam yine yaparım.Di mi kızlaraklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…