Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

sabah: 3 brdk ilik su ictim, sonra kahvalti yapmadan 15 dakka cok hareketli dans ettium. kolbasti bile oynadim sonra leslie ile 2 mile yurudum , o da etti 10 dk. sonra da youtubeden arap dansi buldum hareketler ogretiolar, 10 dk da onu yaptim. toplmda etti 35 dk :dance:
sonra kalhvaltimi yapdim: 1 domates, 1 salatalik, yarim kibrit kutusu kdr beyaz peynir, yaim dilim siyah ekmek

soz verdim mart sonuna kdr 66.5 olcam en az ve kacamak yapmicam :lepi:

aferin toncum sabahki menünde hareketlerinde
gayet güzel hep boyle ilerle kaçamak yapma

Son düzenleme:

cnmcim muz diger meyvelere nazaran en cok kalorisi olan. onun yerine 2 tane portakal, ya da 2 tane mandalina yiyebilirsin. bilgine :lepi:

selam kızlar

ikinciliğimiz kutlu olsun :hooray:
benim de takım birinciliğim tabii aklinialirimsmile
siz bir de beni regl olunca görün :kedi: dün akşam 1 kupa, bu sabah da 1 kupa civanperçemi içtim. gelsin artık dimi guclubacismile

dün akşam alışveriş merkezine gittik yine. oğlum tutturdu hamburgerle patates isterim diye sempatiksalakcinni hadi dedik alalım. giderken de pet shoptaki hayvanlara takıldı. eşime dedim sen git sipariş ver biz geliriz. bana alma sakın yemem dedim eyvahedigeldismile sonra eşimin yanına giderken de içimden bir ses inşallah bana da almıştır diyor. suçlu o olacak ya sempatiksalakcinni almamıştı :gitme: ve ben yine kazasız belasız bir akşam geçirmiş oldum kaydirigubbakcemile2

şu an kendimi iyi hissediyorum. zayıflıyor olmak çok güzel bir duygu. bazen de 2 hafta 3 hafta tamam ama 3-4 ay nasıl dayanıcam, ne kadar sabredebilicem diye düşünmeden edemiyorum :1ninca:

mesela yarın yeğenimin doğum günü var. ne kadar yemicem diye kendimi programlasam da onların tadına bakmadan içim rahat etmicek alsanaalsanasmile yarımşar yerim belki ohaoldumsmile

ikraacım ve tontoncum günaydın

ikracım süper gidiyorsun sen de

ton ton sen de iki iyi bir kötü kaydirigubbakcemile3

bu arada leslie ile yürüyüşü bende yapıyorum. hızlandırılmış 3 mil olanı. 3 mil 45 dakika sürüyor. her mil geçişinde ekranda yazıyor. 1 mil yaklaşık 15 dakika sürüyor. seninki hangisi. 2 mil 10 dakika. yanlışlık mı var acaba :uhm:

1ciligini kutlarim cnm alkisalkisalkis zemuszemus
bence tatlarina bak. ama 2 cataldan 2 kasikdan fazla kacirmamaya dikkat et. ben hep yalnizca tadina bakicam diorum 1 catal yicem diorumama tadini alinca birakamiyorum. sen ayni hatayi yapma bitanem lmaz:

asicim nasılsın facedeki yorumun için teşekkür ederim tatlım seni burada görünce hemen yazayım dedim:)

ben de muzun karbonhidrat oranı yüksek diye biliyorum ve pek tercih etmiyorum şutarafagitti

cnmcim muz diger meyvelere nazaran en cok kalorisi olan. onun yerine 2 tane portakal, ya da 2 tane mandalina yiyebilirsin. bilgine :lepi:

canım muzun kalorisi 100 ama orta boy muz
elma 60 portakal 50 mandalina 30
yani iki elma yesem yada iki portakal muzla eşit olucak
ama ben küçük muz yerim oda en fazla 60 kalori
saol canım yinede

asicim nasılsın facedeki yorumun için teşekkür ederim tatlım seni burada görünce hemen yazayım dedim:)

özgecim hoşgeldin ,pek sık uğramıyorsun ama...

ben de ne zaman koca göbekli fotolarını koyacak diye bekliyordum aklinialirimsmile resimler gerçekten çok güzel. sen zaten her halinle çok güzelsin canım benim. hamilelik de çok yakışmış. yüzündeki gülücük bile ne kadar kutsal bir yolda olduğunun işareti. rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah.

nasılsın anlat bakalım, duru bebek nasıl Şeniz

evet cnm aynen 2 adim ileri bir adim geri gidiyorum ben kaydirigubbakcemile3 ama artik 3 adim ileri gitcem :lepi:
youtubeye yazdim leslie sansone 2 mile diye o cikti canim bilemiyorum bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

işte bende kendime güvenemiyorum. servis başlamadan iyice bir yoğurt ve meyveyle karnımı şişirmeyi düşünüyorum. gerçi karnım tok olsa da gözümün aç olması beni bu hale getiren kaydirigubbakcemile

canım muzun kalorisi 100 ama orta boy muz
elma 60 portakal 50 mandalina 30
yani iki elma yesem yada iki portakal muzla eşit olucak
ama ben küçük muz yerim oda en fazla 60 kalori
saol canım yinede

evet cnm biliyorum. ama benim abim zayifti kilo almak istiyordu, doktor bol bol uzum ve muz ye demisti. a.s

bende de durum ayni. ben suyu tercih ediyorum karnimi sisirmek icin.yemekten once 3-4brdk ictim mi fazla yiyemiyorum istesem de sırnaşık şey
ama kendimi su bidonu gibi hissediyorum sırnaşık şey

bende de durum ayni. ben suyu tercih ediyorum karnimi sisirmek icin.yemekten once 3-4brdk ictim mi fazla yiyemiyorum istesem de sırnaşık şey
ama kendimi su bidonu gibi hissediyorum sırnaşık şey

bende tam onu düşünüyordum. sabah 3 bardak ılık su diyorsun ya suyu çok sevmeme rağmen içemem herhalde o kadar sabah sabah kaydirigubbakcemile3

bende tam onu düşünüyordum. sabah 3 bardak ılık su diyorsun ya suyu çok sevmeme rağmen içemem herhalde o kadar sabah sabah kaydirigubbakcemile3

ben de eskiden fazla icemezdim gun icinde 2-3 brdk en fazla.
ama normalde diyet ypmayan insan bile gunde 8 brdk su icmeli. hele diyet sirasinda bu rakam cogala da bilir.
ben de icemezdim saniodum. ama zorla kendini. en az 2 brdk ic ackarnina ve her yemekten once. cok faydasi oluyor. mesela bu gun dene :lepi:

oy sohbetiniz koyu olsun
benimde indrdiğim bir saate yakın sürüyo en zoru olsun deidm :))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…