Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

durmak yok yola devam :emir_bebek: :eek:

hepimiz yaza kadar istediğimiz kilolara ulaşacağız inşallah arkadaşlar

herkesi tebrik ediyorum buhafta geçekten liste çok güzel

ben sabah 2 dilim lıght ekmek 100 kalori
azda light peynir yedim oda 40 kalori gelmez sanırım
bide çay içtim

berryyyyyyyy en son yaptıgım liseteye baktın m9ı toplam satırını falan da degiştirdim ben
en son haliyle ekle ben ekledim tamam mı

****9.TAKIM 147.ETAP***

67den55e
Kendi isteği ile ayrıldı
mev*can:KK43: 62,9 / 62,0 / 0,9 / %1.43)
berry31:KK43: 60,0/ 61,0 / -1,0/ %-1,67 )
ipo:KK43:84,2/ 82,8 / 1,4 / 1,66 %)
elvaven:KK43:64,5 / 64,5 / 0,0 / %0,00)
sevilaylay:KK43:75,0 / 75,0 / 0,0 / %0,00)
mc78: Diskalifiye
grübhen:KK43:61,8 / 61,2/ 0,6 / %0,97)
bihtosDiskalifiye
mezzoz:KK43:67,2 / 68,0 / -0,8 / %1,20 -)
tazefasulye:KK43:67,1 / 66,2/ 0.9 /%1,34 )
bsrnzm:KK43:75,0 / 74,6 / 0,4 /%0.53)

9.TAKIM TOPLAM KİLO ( 617,7/ 615,3 / 2,4 / 0,39%)

kızlar herkes kaybolmuş zaten ben cıkıyorum herkese hayırlı günler
öpüyorum hepiniziiiiiiiiii

kimsecikler yok :sinifsinif:

arada kahve ve elma
az öncede haşlanmış göğüs yedim
inanılmaz doydum guclubacismile

ben de öğlen yemeği olarak limonlu zeytinyağlı haşlanmış karnıbahar ve 1 dilim ekmek yedim...

şimdi tv de doktor dedi ; günde 1,5 lt den az su içenler zayıflamayı beklemesinler...:1ninca:
ona göre suyumuzu eksik etmeyelim,günde en az 8 bardak su :içelim:

Juju yokmu bugün?ben mi göremedim:uhm:bugün bi işimi vardı bilmiyorumCADIARZU

slm kızlar
bu hafta güzel kilolar verilmiş.
asiciğim senide tebrik ederim canım harikasın eeee kadayıf yemezsen tabiki verirsin.hihoyyyt:jeyyar:
ben unutmuştum dünü ama yine hatırladımmmalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
bu gün biz yalnızız. çok can sıkıcı bir günnn:gitme:

akşam sıkılırsam yine girer bir bakarım size nasıl olsa uyuyamamda ben şimdi.sempatiksalakcinni

kızlar varya bu gün resmen mahfoldum:sm_confused: o kadar yorgunum ki anlatamam bu gün sabah dışarıda hem kahvaltı edip hem de toplantı yapacaktık saat 09 daydı toplantı tabi oraya gidebilmem için bir saat önce evden çıktım oraya vardığım zaman üç arkadaştan başkası yoktu onu görünce moralim ne kadar bozuldu anlatamamalsanaalsanasmile çünkü ne beklemeyi ne de bekletmeyi sevmem yarım saattan fazla bekledik sadece 10 kişi geldi neyse kahvaltı tabağı söyledik bir yumurta payniz zeytin domates salatalık yedim oradaki toplantımız bittikten sonra şirketteki toplantıya katıldım öğlen de bir simit yedim saat 17.00 oradaki toplantımö bitti koşturarak çocukları almaya gittim eve geldim akşama ciğer kıtarttım makarna yaptım ama yermiyim bilmiyorum çünkü çok yorgunummmmmmm:gitme:

modamakyaj simdiden kutluyorum cnmm. nice seneleere opuyorumnanaktan
cok tesekur ederim opuyorumnanaktan
modacığım teşekkür ler canım. seninde doğum günün kutlu olsun nice yıllara tatlım .....a.s.
cok tesekkur ederim doracim opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan nice yıllara canım....
cok tesekkur ederim jujucum opuyorumnanaktan
modamakyaj arkadaşımızın doğum gününü kutluyorum sevdikleriyle nice senelere inşallah
ikracim cok tesekkur ederim opuyorumnanaktan
modacım makyajım doğum güünn kutlu olsun canım hayat yaprakların hep yeşil canlı ve taze kalsın herşey gönlünce olsun daha nice senelere mutluluklar içinde sevdiklerinle beraber girersin inşallahhhhhhhhhhhhhhh
ebrucum cok tesekkur ederim,aminnnn opuyorumnanaktan

ya ben kendime modamakjajı mi alsam diyom... 68 aramızda 4 kilo var koşar yetişirim ben ona
jujucum gel beraber zayiflayalim.bence ben haftaya 1 kilo veririm,sen ne kadar veririsin? :)
valla canm tabiki kendi görüşümü söylicem ama moda ancak günde bir iki mesaj yazıyor vakitleriniz hiç denk gelmez sen böyle sana sataşacak birini bulcan
istersen sen kendini beklemeye al ben geliyommmmmmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile3:eek: :eek: :eek:aklinialirimsmile

ebrucumun da dedigi gibi ben gun icinde pek online olamiyorum malelesef.ama girdigim zaman eger sitersen laf atarim sana:)

tatli takim arkadaslarim hepinize yürekten tesekkur ederim.bugun cook guzel bi dogumgunu gecirdim.hergunum böyle guzel gecsin insallah diyorum.
vede hepberaber saglikli,mutlu,huzurlu bi hayat sürdürelim insallah,buda benim dogumgünü dilegim kaydirigubbakcemile3

bu arada ben bugun tartildim ebrucum sabah 67.8 geldi.ama yazamadim.bide sonunda regl oldum,mutluyum,cok kafami takmistim,acaba kistlerden dolayi bisey mi vardi ye,simdi rahatladim.
bugün diyet haricinde ekstra olarak cok kücük meyveli pudingli pasta yedim.o da dogumgunum oldugu icin.
hepinizi kocamn öpüyorum

**** 2.TAKIM 147 .ETAP ****ETAP ıKıNCıSııı

dora( 72.0/ 71.5 / 0.5 / 0.69&#37:KK66:
samanyolu( 64.4 / 64.8 / -0.4 / -0.62 % )
moda makyaj ( 68.5 / 68.0 / 0.5 / 0.73 % )
EBRULUM ( 82.0 / 80.8 /1.2 / 1.46 % )
asi_bulut( 63.8 / 62.7 / 1.1 / 1.72 % )
missnewmoon( 70.0 / 70.0 /0.0 / 0.00 % )
LeyL35 ( 74.8 / 74.0 / 0.8 / 1.07%)
*JUJU*( 72.6 / 72.1/ 0.5 /0.69%)
ikraaa( 87.0 / 85.6 / 1.4 / 1.61 % )
zümrütüanka ( 79.0 / 78.5 / 0.5 / 0.63 % )
TonTonTonDardanelTon( 68.3 / 68.3 / 0.0 / 0.00 % )yeni üye

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 802.4 / 796.3 / 6.1 / 0.76 % )
TEBRıK EDıYORUM HERKESı TEK TEK ÖPÜYORUM KIZLAR HAFTAYA BıRıNCı OLMAYA NE DERSıNıZ SÜPERSıNıZ HA GAYRET AZ DAHA AZ YıYıN :))))))))))))))))))))))))))))))

EVET BENDE AÇIKLIYORUM TAKIMIIZIN İSTATİKLERİNİ

**** 2.TAKIM 147 .ETAP **** İKİNCİSİİİ

dora 0.69%ETAP 6.MIZzemuszemusSEN DAHA YE KADAYIFLARIaklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3
samanyolu -0.62 % ÜZGÜNÜM AMA SONUNCUMUZ:sinifsinif:
moda makyaj 0.73 % ETAP 5.MİZzemuszemus
EBRULUM 1.46 % ETAP ÜÇÜNCÜMÜZ kaydirigubbakcemile2aklinialirimsmile :lepi:
asi_bulut 1.72 % ETAP BİRİNCİMİZ opuyorumnanaktan:nazar::lepi::lepi:
missnewmoon0.00 % NE DİYİM BEN SANA O A O ELDE VAR SIFIR:sinifsinif: HAFTAYA CABUL TOPLA KENDİNİ :eek:lmaz:
LeyL35 1.07%ETAP 4.MÜZzemuszemus
*JUJU*0.69%ETAP 6.MİZzemuszemus
ikraaa 1.61 % ETAP İKİNCİMİZ opuyorumnanaktan:lepi::lepi:
zümrütüanka 0.63 % ETAP 7.MİZ zemuszemus
TonTonTonDardanelTo 0.00 % OY DEDİM DARDANEL HIZLA GELİYO YOKKK NERDEEEEE ONDA DA AYNEN MİS GİBİ O A 0 ELDE VAR 0 :eek:lmaz:

günaydın arkadaşlar
ikinci olmuşsuz harika kaydirigubbakcemile2
herkesi tebrik ediyorum asiciğimide ayrıca tebrik ediyorum vereliniortak
inşallah haftaya da birinci oluruz
öğleden sonra arada 5-6 adet diyet büskivi
akşam bi tabak çorba içtim bide küçük muz

EVET BENDE AÇIKLIYORUM TAKIMIIZIN İSTATİKLERİNİ

**** 2.TAKIM 147 .ETAP **** İKİNCİSİİİ

dora 0.69%ETAP 6.MIZzemuszemusSEN DAHA YE KADAYIFLARIaklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3
samanyolu -0.62 % ÜZGÜNÜM AMA SONUNCUMUZ:sinifsinif:
moda makyaj 0.73 % ETAP 5.MİZzemuszemus
EBRULUM 1.46 % ETAP ÜÇÜNCÜMÜZ kaydirigubbakcemile2aklinialirimsmile :lepi:
asi_bulut 1.72 % ETAP BİRİNCİMİZ opuyorumnanaktan:nazar::lepi::lepi:
missnewmoon0.00 % NE DİYİM BEN SANA O A O ELDE VAR SIFIR:sinifsinif: HAFTAYA CABUL TOPLA KENDİNİ :eek:lmaz:
LeyL35 1.07%ETAP 4.MÜZzemuszemus
*JUJU*0.69%ETAP 6.MİZzemuszemus
ikraaa 1.61 % ETAP İKİNCİMİZ opuyorumnanaktan:lepi::lepi:
zümrütüanka 0.63 % ETAP 7.MİZ zemuszemus
TonTonTonDardanelTo 0.00 % OY DEDİM DARDANEL HIZLA GELİYO YOKKK NERDEEEEE ONDA DA AYNEN MİS GİBİ O A 0 ELDE VAR 0 :eek:lmaz:

tebrikler kizlar. 2ci olmusuz. benim gerci corbada hic tuzum yok ama :-(
ama soz bu hafta ole olmicak. regl oncesi ve bagirsaklarim cok tembel, bi de bu hafta cok kacirdim ondan. ama bu gunden itibaren hic kacamak olmicak soooz :lepi:

X