Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrucum hayırdır kız 3. mü geliyor yoksa
gebelik belirtisi olmasın o ağrı aklinialirimsmile

hemen çizelge yapıyorum. umarım unutmamışımdır sempatiksalakcinni

evet bayağı uğraştırdı ama sonunda becerebildim bayanssulusmile

bu çizelge bana uğurlu gelmişti önceden zemuszemus

umarım yine uğur getirir ve hayırlı olmaz. her hafta değiştiririm kaydirigubbakcemile2

hoşgeldin özgemmm
iyiki aldınız şu interneti. yeter gariiiii sempatiksalakcinni

canım benim valla öyle oldu iyiki aldık çünkü bende çok özlemiştim sizleri bundan sonra bol bol görüşürüz inşallah birazdan kalkıp camlarımı silmem gerekli yine çamur yağdısempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
valla asicim bende bebişde çok çok iyi inanılmaz kilo aldım ama veririm fisfisfisfisfisfis senin yakışıklı nasıl

canım dikkat et kendine. camları mamları boşver. annenler falan gelince sildir gitsin :1hug:

kaç kilo aldın, kaç kilo oldum özgem. olsun takma sakın kafana sengözlerimebaksanab o melekler için herşeye değer opuyorumnanaktan

benimki de iyi işte ne olsun. yaramaz hazır cevap bişey oldu velet kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

selam kızlar napıyonuz bakiim fıstıklar ebrumu hamileymiş yakışırrrrr güzel arkadaşıma :)))

selam kızlar napıyonuz bakiim fıstıklar ebrumu hamileymiş yakışırrrrr güzel arkadaşıma :)))

yok kız kaydirigubbakcemile3
ebru duymasın valla. ben çıkardım ortaya belirti mi acaba diye kaydirigubbakcemile3
sadece ağrısı varmış sempatiksalakcinni

sen nerelerdesin kaçak. uğrasana arada bir kaydirigubbakcemile

uğrarım bebişim sen yeterki iste hatta kapışırım bile malum yaz geliyo
bıcırık napıyo kocaman herif olmuştur

uğrarım bebişim sen yeterki iste hatta kapışırım bile malum yaz geliyo
bıcırık napıyo kocaman herif olmuştur

kaç kilo oldun bi süüle bakem aklinialirimsmile
seninle kapışmak beni hedefe çabuk ulaştırır bayanssulusmile

bıcırık iyi. büyüdü valla. yeni nesil bir enteresan. ne sorular ne cevaplar bilmiyorumkismile bazen ne ne cevap vereceğimi şaşırıyorum sempatiksalakcinni

valla memoyu da büyüttük hala burdayız. bak utandım şimdi kaydirigubbakcemile3

Valla Ebrucum bende 8 taksitte ödedim,peşin alamam yoksa..Şimdi oturduğum yerde yürüyüş alanı yok,e spor salonuna gitsem daha masraflı olacak bana o yüzden aldım...Eski evimde dışarıda yürüyüş yaptığım için gerek duymamıştım.....Sen ormanda yürüyorum dedikçe içim gidiyor,keşke benimde öyle imkanım olsa,açık havada yürümek bambaşka.....kaydirigubbakcemile5
eger bendeeeee 65 olmazsam eninde sonunda banada ebru demesinler
İşte benim kaptanım....opuyorumnanaktan
Bu göğüs ağrını ihmal etme ya bak canım sıkıldı şimdi....Adetine de varmış neden olur ki....:1no2:

Bende sabah yağsız tost+yeşillik +3 zeytin yedim.
Öğlen de kereviz+yoğurt ve maydanoz salata
Akşama de karnıbahar yapıcam...Bugün tek sebze yemek istedim,az kalori alayım diye....Ebru gibi kendimi cezalandırayım,:roflol:Tartılmıyorum çünkü perşembe regl olucağım için fazla çıkıcağımı biliyorum....:1hug:

ara öğünüm olan portakalımı yedim....

akşam yemegim belli değil... ne yapsam die düşünüyorum

hamile falan degilim kızlar
asla da olmak istemiyorum allahım büyük konuşturmasın isteyene versin
ben istemiyorum sakın inşallah falan demeyin
sinirlerim de hat safhada bir üçüncü cocugu ben kaldıramam psikolojim hiç uygun degil hayatla oynuyorum

zamanım bana yetmiyor
akşama misafir alcam yine
gelsinde ebru diyet yapsın
neyse
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mehtabım hoşgeldin canm
daha sık ugra kasım annelerinden bizede fırsat ver ama sen aldınmı kilo

kıs ebru bana pasta börek çörek pişirme kursu versene anam bende öğrenem.... söz valla yemem

saol ebrucum davetin için doğumdan sonra vermem gereken kiloları veremedim aksine üstünü kilo aldım 10 gün önce diyete başladım yediklerime dikkat ediyorum yağı hamuişini aburcuburu şekeri tamamen hayatımdan çıkardım 89 kilolayla başladım 10 gün sonra 87.5 oldum artık ödem mi başka bişey mi bilmiyorum ama kilo vermek daha çok motive diyo benim sorunum aburcubur aslında bişey yemeden duramıyordum on günde bayağı azalttım artık o isteklerim olmuyo azimliyim hemde çok hedefim 70 kilo inşallah yaza kadar gider kilolarım

ikraa. canımcım verdiğin kiloların bir kısmı ödemdir doğal olarak diğer kısmıda kilon tabi... ha şu var ilk verilen kilolar çok kolay gider çünkü yenidir ve yerleşmemiştir.... kolay kilalar bittiğinde o yerleşmiş kalıcı kiloları vermek bizi zorlar ama yolmamak lazım....

ayrıca şimdi 2 kilo verdiğinde hissettiğin zayıflama duygusunu ilerleyen kilo verişlerinde 0,50 gr bile olsa hissedeceksin çünkü ilk fos kilo gider sonraki verdiklerin sıkışmış yağ kütleleridir....

umarım sende bizlerle daha bir azimli olarak kilo verme maratonunda sona ulaşırsın

inşallah canım bende ödem olarak tahmin ediyorum ama yapı olarak da kolay kilo alan ve kolay kilo verebilen biriyim tabi yediklerime dikkat edersem bu defa çok azimliyim inşallah hep beraber verebiliriz kilolarımızı

şu anda kaç kilosun???? ve nasıl bir yeme düzenin var egzersiz yada yürüme imkanın car mı?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…