Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

çözümün bu olmadıgını sende bende cok iyi biliyoruz jujumm
o yüzden kesin toparlanacagım ya olacak ya olacak
sende bir silkelensen iyi olcak artık
ben ilk iş olarak çizelgemi yaptım ahanda 4 kilo vermişim bileeeeeeezemuszemus
evet
kardeşim var şimdi ben kahvaltı hazırlamaya geciyorum az yicem söz sonrada cayımı alıp gelcem oturcam buraya
huuuuuuu 2. takımın fıstıkları hadi bakalım cene calalım birazopuyorumnanaktan

ha şöleeeeeeeeeeeeeeeeeee......alkisalkisalkis

evet canımcım bugün ara öğünle olarak bir elma ve bir portakal getirdim biri öğleye doğru diğeri öğleden sonrası için.......öğle yemeklerimi az yiyorum sabahlarıda atıştırıp çıkıyorum öle oturup kahvaltı yapamıyorum zati... akşamlarıda misafir gelmese düzenimin bozulduğu yok....
:nazar:

takıma iki kişi çagırdım bile
bakalım
civciv den ses seda yok o büyük bir ihtimal iptal olur gercekten cooook önemli bir sebebi yoksa
diğr kızlar ıda görcez bakalım

ha şöleeeeeeeeeeeeeeeeeee......alkisalkisalkis

evet canımcım bugün ara öğünle olarak bir elma ve bir portakal getirdim biri öğleye doğru diğeri öğleden sonrası için.......öğle yemeklerimi az yiyorum sabahlarıda atıştırıp çıkıyorum öle oturup kahvaltı yapamıyorum zati... akşamlarıda misafir gelmese düzenimin bozulduğu yok....
:nazar:

hayatım canımın içi ben tek problemmim o zaten görüldüğü üzre işim gücüm mişsafir agırlamak bu sıralar :umursamaz:
e yapıyoruz yiyoruz sonrada napıyım kapıya yazı mı asayım bilemedim ki ben diyettey,m yazayım kocaman
yada misafirleri sallaayayım bir kuru çay temam kaydirigubbakcemile3 :umursamaz:kaydirigubbakcemile3
hadi bakalım ben başladım
şimdi arkadaş çaldırdı kahveye gelcekmiş
şakkıdı

ebrucum takımı bir rayına oturtsak motivasyon tavan yapsa isterse dünyü misafir gemsin ağzına lakmo kaymazsın.... ban demedi deme.... yani ben normalde yemezdim ama daha tam motive oldum diyemilorum ne bilim bir kaç kilo verince belkim azmim tavan yapar

kızlarrrrr nasılsınız çooookk özledim yahuuu asim senin pembiş yazılarını görmek ne büyük mutluluk öyle:roflol:
artık internetim var bol bol görüşürüz kocamı ancak kandırdımbilmiyorumkismile

hoş geldin duru bebişin annesi.:emir_bebek::emir_bebek:
seni görmek çok güzel aramızdaaaaa:1hug:

canım doram seni görmek de inan çok güzel bundan sonra bol bol görüşeceğiz inşallahboshayallersmile

kızlarrrrr nasılsınız çooookk özledim yahuuu asim senin pembiş yazılarını görmek ne büyük mutluluk öyle:roflol:
artık internetim var bol bol görüşürüz kocamı ancak kandırdımbilmiyorumkismile

seni görmek daha büyük mutluluk canımın içisi Şeniz

ay vallahi çok özledim. çok sevindim internetin gelmesine. nasılsın anlat bakalım. bebeğimiz nasılll olumunekankayizsmile

inan dışarda yürümek gibisi yoktur ama ben evde yürüyenlerdenim ... koşu bandım var yaptığım en iyi şeydi diyorum onun için 4 yıl oldu az kahrımı çekmedi...

bu arada ben bir yıldır bebek için ipin ucunu bıraktım ama malesef gerçekleşmedi.. zaten o yüzden diyete başlayamadım ki ya hamileysem ya şöleysem aman egzersiz yapmayım felan derken geldim bugüne.. neysem kolay kolay gitmem ben burulardan hamiş olsamda ilk 3-4 ay devam edeceğim...inş.ikiz olurda birdaha bebek yapma sıkıntısına girmem... ben 3 çocuk istiyorum dakaydirigubbakcemile3

yok canımcım bir yere gittiğim yok... kilomu verim öyle uğurlayın beni

asicim bende onu dicektim... motivasyonu bize takım veriyor ben neden geldim sanıyorsunuz.... ben motivasyonumu kaybettiğimde takımdakilerin azmini okuyup yeniden motive olmalıyım keza benim azmimde başkalarını motive etmeli...şimde ebru gene kızacak ama motivasyon eksik tamımdaaaaaaaaaaaaaa......yani yolunda gitmeyen bişiler var ... bişiler rayına oturmamış buda kopukluklara neden oluyor bölelikle tam motive olamadığımızdan kaçamaklara kolay yeniliyoruz....

3 çocuk mu kafamçokkarıştı ben çok tembelim anladım. bir tanesiyle kendime vakit ayıramazken 3 tane olsa kafayı yerim herhalde sempatiksalakcinni
aynen canım. şu an bir takım değiliz ne yazıkki. arada gelip yazdığımız okumaya bişey bulamadığımız yer burası bilmiyorumkismile önceden ben bir şey yerken bunun hesabını nasıl veririm diye düşünüyordum. ama şimdi rahatım. akşam spor yaparken bile biraz daha yapmalıyım diye düşündüm. kızlar buna az der diyorum kendi kendime. ama henüz öyle bir ortam oluşmadı sempatiksalakcinni

ebrucum takımı bir rayına oturtsak motivasyon tavan yapsa isterse dünyü misafir gemsin ağzına lakmo kaymazsın.... ban demedi deme.... yani ben normalde yemezdim ama daha tam motive oldum diyemilorum ne bilim bir kaç kilo verince belkim azmim tavan yapar

katılıyorum sana jujucum. denenmiş ve onaylanmıştır.

kızlar gerçekten şu kuralları uygulamaya başlayalım. mutlaka gün içinde yenilenler eksiksiz yazılsın buraya. yazanlar var tabii ki ama sabah ki günaydın faslından sonra ikinci mesajın bu olması şartını koyalım. yazmaya utandığımız şeyleri eminim ki yerken bir daha düşünürüz bayanssulusmile

ebrucum iki kişiyi çağırdım demişsin. bende tam onu söyleyecektim. birazz kalabalıklaşsak daha iyi olacak. herkes 3 mesaj yazsa bile az olmaz o zaman. daha çok olsa daha iyi olur tabii laelaelaelaelae

günaydın kızlar.
bu bahar gününde motivasyonumuz taban yapacağı sırada biz çökmüş durumdayız.senağlama
bu sabah diyete uygun kahvaltı yaptım ama inşallah ögleden akşama kadar bu böle sürerrrvereliniortak

bu gün alış veriş için kızılaya inecektim ama ya üzerime uygun bişi bulamamazsam diye kararsız kaldım

bi kç kilo daha vereyim öle gideyim diye motive oldum artıksempatiksalakcinni

canım doram seni görmek de inan çok güzel bundan sonra bol bol görüşeceğiz inşallahboshayallersmile

:1hug: hamişlik nasıl gidiyor. hazırlıkları yapmaya başladınmı.
odanızı yapınca resimlerini çekersen seve seve bakarızbayanssulusmilebayanssulusmile

bencede takım kalabalık olmalı. hatta çok kilolu kişiler alınması taraftarıyım. ne kdar kilolu olursa bizide bi o kadar motive ederkaydirigubbakcemile3

bende su içme özürlüsüyüm.
bir türlü adapte olamadım. aslında geçenlerde iyi içiyordum ama aradaki misafir benim dengelerimi bozuyorbilmiyorumkismile
burda oturmaktansa kalkayım iki salla yapayım bari. hiç olmazsa hem kendime hem takıma bir faydam olsunnkaydirigubbakcemile2:1rolleyes:a.s

evet ben başlayayım bakalım

dün sabah 3 - 5 tane küçük galeta
ara 1 ayran
öğlen 3 tane 2 parmak boyutunda tavuk ızgara + 2 parça patates + salata
ara 1 yoğurdu 2 saat arayla yarım yarım yedim
akşam1 tabak çorba + 2 kaşık tavuklu patates yemeği + 3 kaşık yoğurt

çayın yanında yarım bisküvi

ilerleyen saatlerde yarım elma + çeyrek armut + yarım kadar portakal

akşam yemekten sonra yürüyüşe çıkmak istedik eşimle. sonra vazgeçip spor parkına gittik. 10-15 dakika kadar orada aletlerde çalıştık. oğlum durmadı ne yazıkki kaydirigubbakcemile sonra 100 metre yürüdük geri geldik eve. oğlum uyuyunca yarım saat hızlandırılmış walk at home yaptım 2 mil kadar kaydirigubbakcemile2 çok eğlenceli. çok sevdim. keşke daha çok vaktim olabilseydi bilmiyorumkismile

takım olmayı hep birlikte başaracağız elbette..... öncelikle diyorum bence şart kilo çizelgeleri yapılmalı yapılmalı yapılmalı.......

yenilen içilen her ayrıntısına kadar yazılmalı yazılmalı yazılmalııııııııı....

spor yapılmalı ne olursa artık yok ben yapamıyorum diyen gün içinde 10.000 adımı hedeflesin.. adımölçerler var çokta pahalı değil kullandımda onun için söylüyorum.. günlük 10000 hedefleyince arada bakıyordum adım sayım azsa kalkıp bina içinde tur atıyordum , tuvalete gidip aynaya bakıyordum, evrak gidecekse ben götürüyordum evdeysem evin içinde dolanıyordum bölelikle toparlamışda oluyordum....

hakikaten ya benimki bozulmuştu kocişe söleyimde tamir etsin tekrar kullanayım..

bencede takım kalabalık olmalı. hatta çok kilolu kişiler alınması taraftarıyım. ne kdar kilolu olursa bizide bi o kadar motive ederkaydirigubbakcemile3

bir türlü adapte olamadım. aslında geçenlerde iyi içiyordum ama aradaki misafir benim dengelerimi bozuyorbilmiyorumkismile
burda oturmaktansa kalkayım iki salla yapayım bari. hiç olmazsa hem kendime hem takıma bir faydam olsunnkaydirigubbakcemile2:1rolleyes:a.s

sana katılmıyorum malesef.... motivasyonu sağlayan kişi ile kilosu arasında doğru orantı yok... benim eski takımımda bir arkadaşım 68 kiloydu ama 100 kiloluktan daha izimli daha motive olmuş ve herkeside motive ediyordu kız ağzına abur cubur sokmama konusunda bir numaraydı....

yani çözümü başkalarında değil kendimizde arayalım derim....

ben şimdi ara öğünümü yapıyorum bir elma

insan oturmaya alışınca kalkıp hareket edesi gelmiyor. bak benim de suyum bitti. kalkıp doldurmaya üşeniyordum. bu mesajı gönderip hemen su almaya gidiyorum
hmm tam gönderecekken aklıma geldi. artık yanıma su almamaya karar verdim. her susadığımda kalkıp 1 bardak içicem. burada 6-8 bardak içsem 6-8 defa daha fazla hareket demektir bu kaydirigubbakcemile2

samanyolucum beni en çok motive eden ne oldu biliyormusun. miss yazmış ya (kulakları çınlasın) takıma girdiğimden beri 5 kilo verdim diye ohaoldumsmile inan utandım kendimden. bense 1 hafta ileri 1 hafta geri başladığım yerdeyim hala :kedi: dedim bu iş böyle olmayacak 3 ay sıksam kendimi zaten hedefe ulaşınca şimdi kıstığım şeyleri o zaman dikkat ederek yiyebilicem kaydirigubbakcemile2..

etraftaki hatunlara bakıyorum. ben neden onlar gibi olamayayım dimi ama :lepi:
Kesinlikle katılıyorum.Biraz utansak başarıcaz zaten.Takım olarak da tam motive olamadık hala...Ebrucum bize ne kadar fırça atsa da akıllanmıyoruz bir türlü..Ben kendi adıma söylüyorum yanlış anlaşılmasın..Bende 3 kilo verdim.Senin dediğin gibi bir iniyor bir çıkıyor kilom.Şimdi de 3 gün sonra regl olucam...Yine tam kilom ne bilemiyorum...mafoldumbenGerçektende artık toparlanmalıyız,yaza ne kaldı şurda.1 ay sonra ince giysileri giymeye başlarız....Herkes gün boyunca yediklerini yazsa,yaptığı sporları belki utanırız diyorum....bilmiyorumkismile

doracım diyorsun ki sıfıra sıfır elde var sıfır kaydirigubbakcemile3

:eek:klava:Neyse Doracım sıfıra sıfır da olmayabilirdi di mi ama...opuyorumnanaktanYine toparlayacaksın15 gün önce harikaydınız Ebruyla...Nazar değdirdik size.....kaydirigubbakcemile5
:kedi:ya benim bu halim ne olacak ya çok yorgunun çooook şöle ayaklarımı uzatıp oturmayı çok özledim aman bu yazdıklarımı kocacığım görmedin bu gün her şey üst üste geldi ama sağ salim her şeyin üstesinden geldim ben de yemekteydi eve ggeldim hemen salata ve balık pişirdim yorgunluktan yemek bile yemek istemedim:çok üzgünüm:
Canım gerçekten de çok yorulmuşsun...opuyorumnanaktan.Bu aralar bende az su tüketiyorum gerçekten....
inan dışarda yürümek gibisi yoktur ama ben evde yürüyenlerdenim ... koşu bandım var yaptığım en iyi şeydi diyorum onun için 4 yıl oldu az kahrımı çekmedi... ... motivasyonu bize takım veriyor ben neden geldim sanıyorsunuz.... ben motivasyonumu kaybettiğimde takımdakilerin azmini okuyup yeniden motive olmalıyım keza benim azmimde başkalarını motive etmeli...şimde ebru gene kızacak ama motivasyon eksik tamımdaaaaaaaaaaaaaa......yani yolunda gitmeyen bişiler var ... bişiler rayına oturmamış buda kopukluklara neden oluyor bölelikle tam motive olamadığımızdan kaçamaklara kolay yeniliyoruz..

Benim de koşu bandım var ve gerçekten aldığım en doğru şeydi diye düşünüyorum...Valla 3 çocukla nasıl başedersin bilemem ama onlar hayatımızın anlamı gerçekten de...Kilo vermeden çocuk falan yok sana....:roflol:

günaydın
en iyisii biz takımı kapatıp gidelim daha fazla kilo alalım nede olsa kendimizi yemeden alıkoyamıyoruz motivasyon da sıfır:eek:lmaz:

Yok Ebrucum takımı kapatmayalım sadece toparlanalım.Diğer takımdan arkadaşlar'' BEN bir pisboğazım kilo veremedim'' diye yazarak ceza uyguluyorlarmış....Bence gurur kırıcı ama herhalde öbür hafta bu yzıyı yazan dikkatli olur kanısındayım.....:roflol:

evet şöyle söyliim doracım 100 kiloluk arkadaşarımızdan motivasyon mu aldık
sen anlaıdn onu
evet asi hemen kilo çizelgesi yapıyorsun
benim kızlarla başım dertte planlar hiç bitmiyor kızlar öğleden sonra yine yokum yemek cocuklar allak bullak oldum haberiniz olsun
ara öğün bir kahve iki dilim elma yedim :umursamaz:

etraftaki hatunlara bakıyorum. ben neden onlar gibi olamayayım dimi ama :lepi:[/COLOR][/I][/B]Kesinlikle katılıyorum.Biraz utansak başarıcaz zaten.Takım olarak da tam motive olamadık hala...Ebrucum bize ne kadar fırça atsa da akıllanmıyoruz bir türlü..Ben kendi adıma söylüyorum yanlış anlaşılmasın..Bende 3 kilo verdim.Senin dediğin gibi bir iniyor bir çıkıyor kilom.Şimdi de 3 gün sonra regl olucam...Yine tam kilom ne bilemiyorum...mafoldumbenGerçektende artık toparlanmalıyız,yaza ne kaldı şurda.:sinifsinif:1 ay sonra ince giysileri giymeye başlarız....Herkes gün boyunca yediklerini yazsa,yaptığı sporları belki utanırız diyorum....bilmiyorumkismile

:eek:klava:Neyse Doracım sıfıra sıfır da olmayabilirdi di mi ama...opuyorumnanaktanYine toparlayacaksın15 gün önce harikaydınız Ebruyla...Nazar değdirdik size.....kaydirigubbakcemile5

Benim de koşu bandım var ve gerçekten aldığım en doğru şeydi diye düşünüyorum...Valla 3 çocukla nasıl başedersin bilemem ama onlar hayatımızın anlamı gerçekten de...Kilo vermeden çocuk falan yok sana....:roflol:

Yok Ebrucum takımı kapatmayalım sadece toparlanalım.Diğer takımdan arkadaşlar'' BEN bir pisboğazım kilo veremedim'' diye yazarak ceza uyguluyorlarmış....Bence gurur kırıcı ama herhalde öbür hafta bu yzıyı yazan dikkatli olur kanısındayım.....:roflol:
:sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif:
yok yok yine toparlanacagım ben azimli ve kararlıyım bir dört kilo dhaa versem ooooooooo kim tutar beni kaydirigubbakcemile3
nazar degiyor bana zaten herkes enerjime hayran kala kala enerjim bitti
erkek kardeşim var bende
yarın da annem geliyor aklinialirimsmile
valla ben pis boğazın tekiyim uymaz bize :umursamaz: daa agır şeyler olmalı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X