Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam kızlar

geçmişi sabah okudum. benimde aklımda bişey yok şu an. zaten 2 sayfa bile ilerlememişti ya neyyysssssseeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3

kızlar kimse çıkmasın önüme ezer geçerim. acayip motive durumdayım :lepi:
eşimi de kandırdım. o da benimle diyet yapacak aklinialirimsmile biz hiç meyve yemeyen bir aileyiz. dün gittik markete meyve sebze stokladık. akşam o kadar acıkmamıza rağmen yemedik :hooray: gerçi eşim yatmadan önce yarım kase çorba içti ama ilk baştan sıkıp korkutmak istemedim aklinialirimsmile
walk at home indirdim netten. cdye attım eve götürdüm. akşam 1 mil yürüyüş yaptık eşimle beraber. ama o çabuk yoruldu ve beni dışarıya yürüyüşe çıkalım diye kandırdı. çıktık ama çok soğuktu. oğlumda yanımızda tabii. şöyle 100 metre falan koştuk döndük geri.
walk at home'u çok sevdim ben. çok zevkli ve yorucu. hangi bölgeyi çalıştırdığını hissedebiliyorum opuyorumnanaktan ama vakit sıkıtısı benim için büyük olduğundan ancak sabah erken kalkıp yapabilirim. olsun. zaten yaz geldikçe erken kalkmak zor olmuyor :lepi:
şimdi de 5 millik yürüyüşü indireyim de sıkılmadan hergün birini yaparım şakkıdı

aman canım sende olmasında......

Bu arada içli köfte yaptım hemde ilk defa olmasına rağmen güzel açtım ve incede oldu,.,,, akşam 2 köfte yadim meraklanmayın aşırıya kaçmadım....

asicim o nası bir egzersiz canım nerden bulurum bi sölesen bende denerim belki....

Bu arada erkeklere diyet yaptırmak zordur ve bizim gibi küçük porsiyonlar yemesini bekleyemeyiz malesef.. Onlar bizden fazla yeselerde kilo verirler çünkü betabolizmaları bizden hızlı

evet jujucum. iddiaya girelim dedim eşime. henüz ne için olduğunu karar vermedik ama bilmiyorumkismile ama dedim sen benden hızlı verirsin çok yesen de sempatiksalakcinni kaybetsemde önemli değil. en azından benim diyetimi sabote etmesin. pilav makarna yasak dedim. hatta bugün için yemek bile yapmadım. akşam yoğurt çorbası yaptım. yarın bunu yiicez dedim. :lepi:

sana bi link atayım özel mesajla incele onu. ben 3 millik olanı indirdim. üst vücut inceltici program. leslie ile evde yürüyüş duymuşsundur belki. kadın çok enerjik, müzik çok güzel. ben yerde yapılan egzersizleri sevmiyorum. bu hoşuma gitti bakalım aklinialirimsmile
bir ara da platese sarmıştım ama çabuk sıkıldım. ağır ağır hareketler ne o öyle :umursamaz:

Tamam canım bakarım bır ara bırazdan Çıkıcam ben zatı....

Bende yÜrÜyÜŞ yapıyorum ama egzersız yapmaya Çekınıyorum aynı zamanda bebek ıÇınde uĞraŞtıĞımız ıÇın bır sakıncası olur dıe geÇıyor aklımdan....

Bu arada yemektu yarım kase Şehrıye Çorba 2 kaŞık bulgur pılavı 1,5 kaŞık mevsım tÜrlÜsÜ 3 kaŞık yoĞur yedım....

selamlarrrrr herkese opuyorumnanaktan
doracimin da kayinvalidesine coook gecmis olsun,biranönce iyilessin kendi evine dönsün,doracimda rahat etsin:)

daha kahvalti edemedim kizlar,cünkü demir ilacimi ictigimden dolayi yarim saatle 1 arasi süt ve süt ürünleri,kahve cay tüketemedigim icin bekliyorum.simdi kahvalti edicem.bu gece girince yazarim yediklerimi,
öpüyorum herkesi opuyorumnanaktan

çıkmadan bakayım gelen giden varmı dedim ama kimse yok......

yürüyüş yapabiliyorsan iyi tabiiki. ben çıkıp yürümeye vakit bulamadığım için evde yapılabilecekleri uygulamaya çalışıyorum. yürümek evde yapılan kadar sıkıcı olmaz en azından :1ninca:

sen de mi bebekliler kervanına katılacaksın bilmiyorumkismile

bir tek ben cesaret edemiyorum galiba ikinci için sempatiksalakcinni

senin de bir taneydi dimi jujucum ve kaç yaşında bilmiyorumkismile

eşimde çok istiyor ama ben çalışırken aynı sıkıntıları yaşamak istemiyorum. bir tanesine yetemezken ikincinin de aynı olmasını istemiyorum :sinifsinif:

Merhaba arkadaşlar,bugün güne hızlı başladım.Sabah evi toparlayıp banka işlerimin bir kısmını hallettim.Gerisi yarına...Pazara gittim.Akşama yemek yapılacakakannehirBiraz dinlenirken size bakayım dedim.daha yürüyüş yapmam lazım...Geçmişi okuyayım bakalım neler olmuş....opuyorumnanaktan

aiyi akşamlar kızlar.
nihayet bu akşam sizlere kavuştum:sm_cool::sm_cool: ayrıntılara yarın girerim. hepinize kucak dolusu sevgilerrrŞeniz
Şükür kavuşturana...Çok yoruldun Doracım ama yaşlıların gönlünü hoş tuttun ne mutlu sana...Senin yavrularında sana öyle bakarlar inşaallah....opuyorumnanaktan

Ya Ebru seni kopyalatabilir miyiz...Valla maaşaallah diyeyim nazar değmesin....Canım çok yorulmuşsun yine...Bu arada serumu sen mi değiştirdin anlamadım.Hemşiremisin ....opuyorumnanaktan....

Valla korkulur senden ,tüm aileyi rejime sokmuşsun....:roflol:Ya erkekler çabuk veriyor,biz neden veremiyoruz ki...Eşinin kilo vermesi gerekliyse ne güzel birlikte olunca daha kolay olur..opuyorumnanaktan.Napalım bizde sıkı tutarız yani nolcek,neden kıskandırıyorsun ki....:umursamaz:Şimdi bu hızla yürürüm ben.Bak kendimi nasıl motive ettim gördün mü...Asicim.....:roflol:

slm kızlar . bu gün ankara bol güneşliydi ve ben ne yaptımmm
işleri bitirir bitirmez ablamıda alıp attım kendimi asvaltlara
çok yol yürüdük yürüdük ve acıktık tabiiii
ve işte burası vahim
oğlum döner isteyince bende yarım ekmek( ama küçük ekmekti)
tavuk döner yaptırdım. içine bol salata katttırdım
yanındada ayran
biraz üzüldüm yedikten sonra ama eve yürüyerek geldim..... yani yine acıkmış olarak attım kendimi
sabahta bayağ yoğun bir koşuşturmaca yaşadım.
anlayacağınız hem yedim hem kalori harcadım:jeyyar:

samanyolum amin canım. hepimizin avlatları inşallah hep böyle olurlar
asiciğim bende eşimi diyete sokuyorum ama adam akşam olunca feleği şaşıyorkafamçokkarıştı
jujum senidemi çabuk :jeyyar:kaybedecez ki acabaaa:CüvCüv:sempatiksalakcinni

samanyolucum beni en çok motive eden ne oldu biliyormusun. miss yazmış ya (kulakları çınlasın) takıma girdiğimden beri 5 kilo verdim diye ohaoldumsmile inan utandım kendimden. bense 1 hafta ileri 1 hafta geri başladığım yerdeyim hala :kedi: dedim bu iş böyle olmayacak 3 ay sıksam kendimi zaten hedefe ulaşınca şimdi kıstığım şeyleri o zaman dikkat ederek yiyebilicem kaydirigubbakcemile2

bir de dün kot pantolon baktım kendime eşimin zoruyla. aslında alma taraftarı değildim kilo verme isteğim kaybolur diye aklinialirimsmile aman allahım sempatiksalakcinni bütün pantolonlarda yağlarım fışkırdı. büyüğü de istemedim :umursamaz: en son yüksek bel bir tane oldu da onu aldım. özellikle gezmeye gidince etraftaki hatunlara bakıyorum. ben neden onlar gibi olamayayım dimi ama :lepi:

doracım diyorsun ki sıfıra sıfır elde var sıfır kaydirigubbakcemile3

:umursamaz::umursamaz:
:gitme:

:gitme:mafoldumben

mafoldumbeneyvahedigeldismile
lmaz:
alsanaalsanasmile
kaydirigubbakcemilealsanaalsanasmile:çok üzgünüm:klava:

a.s.

:kedi:ya benim bu halim ne olacak ya çok yorgunun çooook şöle ayaklarımı uzatıp oturmayı çok özledim aman bu yazdıklarımı kocacığım görmedin bu gün her şey üst üste geldi ama sağ salim her şeyin üstesinden geldim cokacimcoooksabah 2 dilim ekmek peynir ve çok az bal yedim evi sildim süpürdüm tam banyoya girecektim bir telefon çabuk şirketten 50 katolok 500 gazete al gel dedi direktörüm bir torbada benim siparişim vardı ee gittim tam üç saat hiç abartmıyorum oturmadan sıra bekledim ama en kötüsü o kadar ürünü taşımaktcokacimcoookı karnım çok acıktı küçük bir tost aldım öğlen onu yedim ama eve geldiğimde saat18 o olmuştu ve ben hiç su içmediğimi farkettim ya su içmemek çok kötü ama elimdekilerle su içmek hiç aklıma gelmedi akşama da annemler ben de yemekteydi eve ggeldim hemen salata ve balık pişirdim yorgunluktan yemek bile yemek istemedim:çok üzgünüm:

kızlarrrrr nasılsınız çooookk özledim yahuuu asim senin pembiş yazılarını görmek ne büyük mutluluk öyle:roflol:
artık internetim var bol bol görüşürüz kocamı ancak kandırdımbilmiyorumkismile

iyi geceler canlar:)
bugun neler yedim,
sabah yani ögle:
3 pan cake ama boyutu kücük,
cok az recel

ara kahve

aksam:
bir kucuk balikli sandivic ve elim büyüklügünde pizza(domatesli ve cok cok az peynirli)

bide gec saatte cheesecake yedim:1ninca:
bugün cok kötü yedim,cok pismanim ama evde degildim.eve 23.00 gibi geldik o yüzden böyle oldu.

ebru bana biraz firca cek,ay baska yolu yok,böyle yersem veremem ki
biranönce fitnesse gitmem lazim

inan dışarda yürümek gibisi yoktur ama ben evde yürüyenlerdenim ... koşu bandım var yaptığım en iyi şeydi diyorum onun için 4 yıl oldu az kahrımı çekmedi...

bu arada ben bir yıldır bebek için ipin ucunu bıraktım ama malesef gerçekleşmedi.. zaten o yüzden diyete başlayamadım ki ya hamileysem ya şöleysem aman egzersiz yapmayım felan derken geldim bugüne.. neysem kolay kolay gitmem ben burulardan hamiş olsamda ilk 3-4 ay devam edeceğim...inş.ikiz olurda birdaha bebek yapma sıkıntısına girmem... ben 3 çocuk istiyorum dakaydirigubbakcemile3

yok canımcım bir yere gittiğim yok... kilomu verim öyle uğurlayın beni

asicim bende onu dicektim... motivasyonu bize takım veriyor ben neden geldim sanıyorsunuz.... ben motivasyonumu kaybettiğimde takımdakilerin azmini okuyup yeniden motive olmalıyım keza benim azmimde başkalarını motive etmeli...şimde ebru gene kızacak ama motivasyon eksik tamımdaaaaaaaaaaaaaa......yani yolunda gitmeyen bişiler var ... bişiler rayına oturmamış buda kopukluklara neden oluyor bölelikle tam motive olamadığımızdan kaçamaklara kolay yeniliyoruz....

dün misafirlerim vardı yürüyüş yapamadım ama oğlumu dişçiye götürürken bi yarım saat yürümüşlüğüm var.... akşama kadar herşey normaldi ama akşam fazla olmasa da kaçırdım....motivasyonumu kaybetme noktasındayım üzgünüm....

günaydın
en iyisii biz takımı kapatıp gidelim daha fazla kilo alalım nede olsa kendimizi yemeden alıkoyamıyoruz motivasyon da sıfırlmaz:

çözüm sence bu mu?????:umursamaz:

çözümün bu olmadıgını sende bende cok iyi biliyoruz jujumm
o yüzden kesin toparlanacagım ya olacak ya olacak
sende bir silkelensen iyi olcak artık
ben ilk iş olarak çizelgemi yaptım ahanda 4 kilo vermişim bileeeeeeezemuszemus
evet
kardeşim var şimdi ben kahvaltı hazırlamaya geciyorum az yicem söz sonrada cayımı alıp gelcem oturcam buraya
huuuuuuu 2. takımın fıstıkları hadi bakalım cene calalım birazopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…