Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

zümrütüm ankam ebrucummmmmm şekerim
haydi bakalım sonuna kadar bizimlemisin nnnnnnnn
yazılarını ne yediğini içtiğini mutlak bekliyourz canm paylaşımın bol olsun inşallah
hoşgeldinnnnnnnnnnnn

ah ebrucum ah insan o k,loyu gözüne sokarmı insanın yaaaa ben şimdi çok şişkoyum yaaaa
ama bu gün bu saate kadar sabah size yazdıklarımın dışına hiç çıkmadım sadece fazlalık sadece 2 bardak şekersiz çay içtim
akşam yemeğimde 2 kaşık etli arapsaçı bir kaşık makarna ve bol yoğurt yiyeceğim
bu gün çok yorulum kızlar ama konuşmaktan tam 2 vesait le gideceğim yere gittim tekrar 2 vesait döndüm ama güzel bir gündü güzel bir toplantı yaptım
birde bu gün çocuklar gibi mutluyum çünkü lise arkadaşlarıma kavuştum hele 2 arkadaşımla kardeş gibiydik onları tekrardan bulmak çok güzeldi
neyse kafanızı çok şişirdim kusura bakmayın

evet kızlar bir kase prinç çorbası içtim bu kadar
yaprak dökümü izlicem oğluma gece lambası yapayımda performans mış hay ben bu performansların :))))))))))))
çay demliim kendime iki gündür içmiyorum

:lepi:
zümrütüm ankam ebrucummmmmm şekerim
haydi bakalım sonuna kadar bizimlemisin nnnnnnnn
yazılarını ne yediğini içtiğini mutlak bekliyourz canm paylaşımın bol olsun inşallah
hoşgeldinnnnnnnnnnnn

:lepi:Şeniz:teytey: hoşbulduk canım evet çok sevinçliyim benide aranıza aldığınız için tekrar yuvaya dönmek çok güzel işte bu yüzden bu gün çenem çok düştüzemuszemuszemuszemus

o kiloyu gözüne gözüne sokmaktan onur duuyuyorum kötü kazen ebru
belki aklımız başımıza gelir
ayrıca ne konuşması bu anladıgım şeymi kaptın sen o işi ha tebriklerkaydirigubbakcemile5
etli arapsaçı ne
maşşşallah yeni kelimeler giriyor lügatımakaydirigubbakcemile3
oy oy oy ne güzel olmuş lise arkadaşları ile buluşman bende cok özledim ama hiç irtibatımı koprtmadım arkadaşlarımla güzelim Şeniz

bak bu konuda haklısın ebrucum ben bu söylediklerini hazırlasam sonra bize gelip içini doldursan olurmu çünkü bu söylediklerin kolayda içine doldurmak çok zor arkadaşım yaaa

aman düşsün cenen eger susarsan anında takımdan cıkarsın ona göre
açık tehditttttttttttt hahahahay
sen yeterki ver kilolarını ama bizide motive et amacımız birbirimiz<i motive ederek kilo vermek degilmi güzelim :teytey:

bak bu konuda haklısın ebrucum ben bu söylediklerini hazırlasam sonra bize gelip içini doldursan olurmu çünkü bu söylediklerin kolayda içine doldurmak çok zor arkadaşım yaaa

oy oy oy sen bana gel ben sana ne içli köfteler hazırlar yedirrir 150 kiloyla geri çıkarırım a.s:roflol::roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

canım biz izmirliler otları çok severiz bu arapsaçı dediğim şeyde bol anoson kokar (bu yüzden pek çok kişi sevmez)ama benim eşim çok seviyor ben yumurtalısını daha çok severim
evet düşündüğün iş canım sağol artık büyük ilerleme kaydettim senide hala bekliyorum
evet canım lise arkadaşlarıyla buluşmak çok güzel çünkü ben 16 senedir onların sesini hiç duymamıştım harikaydı
bundan 6 ay öncede 26 kişilik ilkokul arkadaşlarımı buldum onlarla şimdi düzenli buluşuyoruz canım

9

arapsaçı hım bir ot hımmm bende hiç bişi bilmiyomuşum yav kaydirigubbakcemile3
anason bende pek sevemme şekerim
düşündüğün işe beni bekleme msn de konuşuruz kaydirigubbakcemile3
ay evet güzeldir ya bende face den buldum bir iki tane
ha bu arada faceim gerçekten yok kardeşimin kinden girip buldum kaydirigubbakcemile3
ilkokul kim biz kimmmmmm ilkokuladamn birini bulmuştum yimne face den msn adreslerimizi falan vermiştik
amma velakin zman insanları elbette cokkkkkk degiştiriyor sonradan karar aldım görüşmememeye sevmedim ben o nu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

o konuda ben çok şanslıyım çünkü 26 ilkokul arkadaşımın hepsi çok iyi insan çıktı hepsiylede çok güzel vakit geçiriyoruzzemuszemus

bilmiyorumkismilehani bu aktarlarda satılan beşi bir yerde çay vardı(yeşilçay biberiye kekik funda yaprağı mate)den oluşan zayıflama çayını yatmadan önce içilmesi gerekiyormuş böylece yağ yakımını hızlandırıyormuş.
bunuda yeni öğrendim artık bu şekilde uygulayacağım:lepi:

Ebrucum söyleyeceğim unutuyorum hani biz eskiden ip atlıyorduk adım sayıyorduk bunları tekrardan yapsak ya ne güzel eğlenceli oluyordu

Oyy kızlar amma yazmışsınız.Yetişemedim valla üstten üstten okudum.Leylicimm bende çok güldüm ivedik e hele behlül bombaydısırnaşık şey.
Hamuşçum ne olur uğra buraya sık sık.Ne güzel bilgiler alıyoduk senden mahrum etme bizi oldu mu.Mis gibi kokan 1 bebiş daha ne güzelgamyoncuiremsu.Bende 2 tane istiyorum kısmetse.Tek çocuğum ben çok sıkıcı:tomato:.Ama kapıdan düz geçemem yan geçerim diyorum 2 taneden sonra,benimkinin annesi abartma diyo.

Yarın ne zaman cee derim size bilemiyorum.Zor bir gün bekliyor beni.Öpüldünüz

sonunda bende viyanaya döndüm.beni bekleyen o kadar çok iş var ki anlatamam...
zor günler beni bekliyor.

karabibercim evet okurken tanıştım,sonra evlendik:)
eşim türk,ama dogma büyüme buralı.zaten tipi de hiç türklere benzemediği için,hiç türk sanmıyorlar.

gelelim bana.kötü haberlerim var,bugün tartıldım kilo almış göründüm.isterseniz beni cuma gelmeden aldığım kiloyu verene kadar çıkartın.hem o zamana herşeyi yoluna koymuş da olabilirim.çünkü takıma köstek olmak istemiyorum.
bide tahlil sonuçlarına demirim neredeyse 0 çıkmış,aynı zamanda demir depolarım yarıya inmiş durumda.doktorum 6 ay boyunca demir ilacı kullanmamı söyledi.yani demir hapıyla beraber bende kabızlık başlıyacak demektir bu,yani kilo vermek iyice yavaşlayacak.neyse sağlığm iyi olsunda yavaş kilo vereyim önemli değil.
diğer haberleride daha sonra yazarım,şimdi yatıyorum.görüşürüz herkesi çok öptüm

sağol şeker internette baktım dışınada kıyma koyuyorlardı ama bizde konmaz ondan sordum... açmayı beceriyorum da hamur kısmını hiç yapmadım du bakem deneyecem.... sağol şeker....

canımcım dijital tartım pili bitti tartılamıyom diğeri ile de 74 geldim.... 12 kilo fazla ile döndüm anlayacağın.....

bu arada akşam 1 elma 2 kaşık pilav 2 kaşık patlıcan oturtma yedim.... 45 dk yürüdüm.... sonracıma 3000 parça puzzele almıştım oturdum onun başına gözüm çımtı kenarları bulacam die... ama zevkli iş... neysem sonra yatarken oğlana süt yaptın bende 1 bardak süt içtim yattım....

sabah 1 dilim ekmek üzerine 1 tk tahin pekmez karışımı sürdüm yedim.... şimdide nescafemi içiyom

unutmadan herkese gü-nay-dınnnnnnzemuszemus

günaydın Jujucuummm,günaydın herkeseeee...
valla çeneniz düşmüş heeee...
kahvaltımı yapmadım daha...1 lt su içtiiimmm...

Zayıflatıyor !

Farmakognozi (tıbbi bitki bilimi) uzmanlarından alınan bilgiye göre, son zamanlarda yapılan çalışmalarda yeşil çaydaki epigallokatesin galat isimli polifenolün antioksidan özelliği yanında formunu korumak isteyenlere de yardımcı olduğu ortaya çıkarılmış. Deney hayvanlarında yeşil çayın vücuttaki yağ oranını düşürdüğü gözlenmiş.

Araştırmaya göre yeşil çay kahverengi adipoz dokuların ısısını artırarak yağ yakımını ve enerji sarfiyatını artırıyor. Epigallokatesin galat'ın asıl etkisi ise vücuda alınan yağların emilimini azaltması. Fareler üzerinde yapılan bir deneyde, bir grup, doymuş yağ oranı yüksek besinle, diğer grup ise doymuş yağ oranı yüksek besinler ve yeşil çayla beslenmiş. Yeşil çayla beslenen farelerin daha az kilo aldığı gözlenmiş.

Sabah aç ve akşam yatmadan önce birer bardak yeşil çay önerilir.

Yeşil çayınıza şeker koymayınız,

Tatlandırıcı olarak süzme bal koyabilirsiniz.

Etkili olabilmesi için aç karnına, sıcak ve yudum yudum içilmelidir.

Sallama,poşat çay yerine etkisi kanıtlanmış olan Bergamut Aromalı Çaykur Burcum Yeşil Çay ( 100 gr ) tercih edin.Çünkü ne kadar işlenmiş olursa o kadar yararı azalıyor.

Sabah Akşam, 1 kupaya 1,5 çay kaşığı koyun.Üstünede kaynamış ve 3-4 dk beklemiş suyu döküp ağzını çay tabağıyla kapatın.5 dk bekledikten sonra için.Çay,zaten dibine çöküyor,üstte kalanlarıda kaşıkla alın.
Yeşilçay, vucüdu inceltir,sıkılaş tırır,selilü tleri giderir.Ayrıca doğumdan sonra vucuttaki fazla ödem ve suyu tamamen yok eder. Ciltteki pürüzler yok eder, şişkinliği giderir,bol su içtirir.faydası saymakla bitmez
&#65533; Yeşil çay içindeki kateşinler sayesinde

günaydın leyl.... su dedin aklıma geldi hemen damacanamı doldurttum yanıma aldım bende su içmeye başlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…