Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam hatunlar ya takima da yazdim ama yolur ya boyle darginliklar gerginlikler olmasin aramizda sonucta hep bir amac ve sohbet icin buradayiz sende uzulme ebrulum daha fazla eminim berryninde akli karismistir ondan boyle olmustur sikma sen o guzel canini emi.. Hem bak sinir strese girip cok yemek yeme sonucta biz birinci olamazsak siz olmalisiniz neticede kardesik diil mi

tabi şekercik herşey düzene girer merak etmeyin,geçen haftanında gerginliği vara.s.
ebrucum asicim çok uğraştılar,e bi de diyette olunca ayrı bi gerginlik oluyo insanda..e bi de biz bu işi 2. kez yapmaya başladığımız için kaydirigubbakcemile3 siz bence bu işi cuma günlerine bırakmayın,hafta içinde hesaplama çalışması yapın :jeyyar::1closedeyes
:

kızz ne 3-5 kilo fazlası 96 kiloyum 1,60 boy istanbuldan katılıyorum :))
1 aydır diyetteyim 4 kilo verdim.tek başına kilo vermekte zor oluyo yaa.aranıza katılırsam biraz daha hevesli olurum.

hoş geldina.s.senide eritiriz burda merak etme yerimseniben kendim eridimde kaydirigubbakcemile3
etli butlu beyaaa :KK43: alın alkanı lütfen benim siklete yakın sayılırr:KK43: kendi sikletimde üye istiyom bennnnnn

:roflol::roflol:

ben yemeğimi yedimde geldimmm,ama daha kociş var o da işten gelecekte karnı doyacak...
öğlen 1 tabak kısır yedim,mutfak dolaplarının bir kısmını temizledim...sonra en az 1 er kilo veren hatunlarımızdan aldığım gazla 4 km yürüdüm :)) eve geldim akşam yemeğimi yedim..şöyle kiiii ; 3 yk turp otu,4 yk yoğurt,1 dilim kepekli ekmek...

Leylişş turp otu ne kız,bizim bildiğimiz turptan farklı bişeymi bu:S Egenin otları zaten miss.Zeytinyağıyla başkada yemek arama.Burda herşey hormonlu:KK43:
Off nasıl Çanakkaleyi özledim var ya kordon boyunda yürümeye çıkardık amacınız çokk temiz zayıflayacazz:p güzelce yorulur gelirdik ama dondurmamızı da yerdik ne anladıysam o işten dimi..
Anılarrr simdi gözümde canlandılarr offf:KK43:izinde gitsem dönmek istemeyecem sonra.Hemencecik aleste 70 kiloda 60 yapmam lazımm

71.100 Olmuşum bu arada:))))) ama sabah bildirim yapamadım maalesef :KK43: tam tamına 1 kilo yaniii

Bugün diyetten izinliyim kızlar kaçamak yaptım ama yarın sözz komşunun ufaklığı mc donalds a götürecem ama ben yemeyecemm.Gerçi 3.900 ü 4 ocaktan beri verdim,ne yediysemde yazdım.Canımın çok istediğinide kısmadım 6 dan sonra yemedim,çaya şeker atmadım,ağzıma kola sürmedimm çokta zorlanmadım diyetimde ama bugün öğlen mc chicken yedim.Akşama salata yiyecektim sırf ama makarnayla ıspanak vardı yemekte onları yedimm.Önümüzdeki günlerde tam gaz devamm.
Bizim alçak köfteler haala işyerinde sütlaç alıyo akşamları

Leylişş turp otu ne kız,bizim bildiğimiz turptan farklı bişeymi bu:S Egenin otları zaten miss.Zeytinyağıyla başkada yemek arama.Burda herşey hormonlu:KK43:
Off nasıl Çanakkaleyi özledim var ya kordon boyunda yürümeye çıkardık amacınız çokk temiz zayıflayacazz:p güzelce yorulur gelirdik ama dondurmamızı da yerdik ne anladıysam o işten dimi..
Anılarrr simdi gözümde canlandılarr offf:KK43:izinde gitsem dönmek istemeyecem sonra.Hemencecik aleste 70 kiloda 60 yapmam lazımm

71.100 Olmuşum bu arada:))))) ama sabah bildirim yapamadım maalesef :KK43: tam tamına 1 kilo yaniii

o kadar lezzetli bi otkiii,bi o kadarda tok tutuyoooo....yabani turpların otu buuu...yani turpu gelişmiyoda otu büyüyo....zeytinyağı ve limonla birleştimi mis gibi oluyooocokacimcoook

kızlaaarrrr kardeş takım birinciiiiiii
biz de ikinciiiiii olmuşuuuuzzzz tebrikleeeeeerrrr:lepi:

off dora alemsin yaaa :roflol: :roflol: :roflol:
valla gülmekten yazamıyorum :roflol: :roflol: :roflol:
ahanda bütün moralim düzeldi lülülülülülü

demek gestapo dediğimiz ebuş suçsuzmuş :1ninca: dora saman altından su yürütmüş kaydirigubbakcemile3 kötü kararları alan ebruymuş gibi duruyordu bu mesaja kadar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:kedi::kedi::kedi:
ayy yok ben sadece kıl kuyruk gibi karışıyommmmmm
getapoluk ona güzel yakışıyo. bana kalsa nasrettin hoca misali sende haklısın sende haklısın der biryere varamayız:roflol::roflol:

kızz ne 3-5 kilo fazlası 96 kiloyum 1,60 boy istanbuldan katılıyorum :))
1 aydır diyetteyim 4 kilo verdim.tek başına kilo vermekte zor oluyo yaa.aranıza katılırsam biraz daha hevesli olurum.

ebruuuu sen bu etli sultanı kaçırma derim bennn.
düşünsene orbiş bizi nasıl tetikledi. oysa ona 2 hafta önce yalvarıyorduk gitme diye.. kız solladı geçti bizi. birde iki kişi olunca vallaha kimse tutamaz bizi. hemde orbişede rakip olurdu arkadaşımızzz:jeyyar:

:kedi::kedi::kedi:
ayy yok ben sadece kıl kuyruk gibi karışıyommmmmm
getapoluk ona güzel yakışıyo. bana kalsa nasrettin hoca misali sende haklısın sende haklısın der biryere varamayız:roflol::roflol:

ebruuuu sen bu etli sultanı kaçırma derim bennn.
düşünsene orbiş bizi nasıl tetikledi. oysa ona 2 hafta önce yalvarıyorduk gitme diye.. kız solladı geçti bizi. birde iki kişi olunca vallaha kimse tutamaz bizi. hemde orbişede rakip olurdu arkadaşımızzz:jeyyar:

aynen bende onu diom stratejik olsun mevzu:KK66: kg oranı az olanlar az veriyo:) cok oranlı ise cok veriyo eskiler beni anladınız dimiii:)) bu arda dora cevrim dısısın ama cevrim içi gibi msj geliyo senden pc ye baktıtın truva olabilir virus...

günaydın kızlar opuyorumnanaktan
bugün baya erkenciyim,kendime göre tabiikaydirigubbakcemile3
sabah uyanır uyanmaz 2 bardak ılık suyumu içtim..henüz kahvaltı yapmadım...
fena hırslandım haberiniz olsun:jeyyar:
özellikle 1,5 kg verenleeeerrrr size sesleniyoruuummmm bu hafta görücez sizleriiii:jeyyar:

ebrucum yettim geldim... yediklerimi yazamadım ama cok hareketliydim bi haftadır acıkcası diyette pek yapamadım ee iştehda yoktu rahatsızdım..suandan itibaren 65.2 geliyorm en son 66.8 lerde filandım yinede vermişim...
benim için hareket önemli daha cok ya zaten normalde okadar cok yiyen bi insanda deilim hep kısın alıyorum kuzucuklarım be.. bakın yapmadan bi haftada vermişim 1 kilo ama az yedim yani canım istemedi hırs yaptım dahada üstünne düscem bu spor işinin
ebrucum tatlışım iyiyim simdi devam ediom artık diyet ile beraber dün yazmadım

ekleyin 65.2 cetvelide deiştirim seviom sizi hatunlar :)))))))))))))))))))))

günaydın kızlar. yazıyorum yazıyorum ama yazım siliniveriyo.

harukulade çok geçmiş olsun tatlım.
orbişim o turuva neki kııı. benim bildiğim tek truva var oda eski dönemlerdendi(truva heykeli.)

bu arada dün akşam yemeğimde 10 yaprak sarması(küçüktü ama):kedi::kedi:
biraz pırasa
bir iki kaşık çorba
bir lokmada ekmek
saat 9 dan sonrada
5 yaprak daha yedim:kedi: (çayla birlikte

ama bugün daha dikkatli olacağım. öğleye kapalı pide ama sadece tadımlık olacak
akşama balık yiyeceğim.

bu hafta 1 kilo vermem lazım. ennn az amaaaaa
inşallahhh diyorum tabiiii önceliklee:Saruboceq::Saruboceq:

harikulade geçmiş olsun canımcıma.s.

kahvaltım ; 1dilim kepekli ekmek,1 haşlanmış yumurta,1 dilim peynir,2 zeytincik :)

günaydın kızlar

bugün cumartesi kimsecikler gelmez artık bilmiyorumkismile

bugün kendimi çok şiş hissediyorum yine. offf guclubacismile

günaydın kızlar

bugün cumartesi kimsecikler gelmez artık bilmiyorumkismile

bugün kendimi çok şiş hissediyorum yine. offf guclubacismile

günaydın asicimopuyorumnanaktan
mısır püskülü,kiraz sapını karıştırıp kaynatıp içiyorum,iyi geliyo kendimi şiş hissettiğim zamanlarda...

tünaydın kızlar:)) kuzum truva virüs adı trojen solucan böle isimleri var küçük oldukları kadar etkili viruslerdir...yayılırlar pc ye ensonunda bascıkılmaz hal alır böl ediim... hatta bazıları klavye hareketlerini kaydeder banka işlemlerini ögrenmek için....dedim gibi eger pc den bu sekil banka işlemi vs yapıyorsanız lisanslı alın demolar bespara etmiyor..elektro world e kaysper 56 civarı ama pc cok kasar heleki eski pc ise hiç bisi yapamazsın... nod 32 120 tl . norton365 130 150 civar ben norton kullanıyorum mesela önemli işler yapıyosanız pc de mutlaka alın cidden aktif güncellemesi var ag a kurduk mesela biz... 2 yıl önce benim pc de nod32 varken demo ama adam pc me girip resimlerimi calmıstı düşün yani.. virüs deyip gecmemeli...

Selam arkadaşlar pek fırsat bulupta giremedim ama takıma bu hafta katkım büyük olmuş sevindim hatta dora'cığım kıymatlım yüzdelere bakarsak birinci de benim hiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Kzılar keyfim yok benim bu ara az giriyorum ama nolur kusuruma bakmayın olur mu bi toparlanayım hep burdayım inşallah

kız orbiş delüsü nasıl yazı bu la böle kimdi senin ilkokul öğretmenin:))
senin o yazdıklarının ne olduğunu kaç kişi biliyodur hadi biliyor olsunlar öyle bir çorba etmişinki:)
anlamak ne mümkün
senin yazını okuyunca ne geldi aklıma bak
vakti zamanında ilköğretim müfettişleri teftişe girdikleri bir okulda bilgisayar laboratuarına girerler
bilgisayarlar tertemiz sanki yeni açılmış gibi müdür çağırırlar teşekkür etmek için
tabi bizimki pohpohlanınca havaya girer
başlar yöntemini anlatmaya
bilgisayarları kurduktan sonra hergün temizlettim bu odayı temizlendikten sonra da kapısını kilitledik
kimseye elletmedik efendim bozulur diye demiş:))
tabi müfettişler bunu duyunca hemen soruşturma için savunma istemişler niçin böyle yaptığına dair!::))
müdürün savunması
ben tertemiz tuttum bilgisayarları hatta virüs girmesin diye üzerlerine örtü bile diktirmiştim:)
siz bana teşekkür etmeliydiniz aslında:)

şimdi bu durumda soruyorum ayten
bu virüsler bulaşıcımıdır?
antibiotiklerde etki etmediğine göre korunmak için aşı yaptırmak gerekirmi?
bir truva atı aşısı kaç paradır?:))

X