Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya bırak gülüm ya bırak canım ya derdivar bunun benle anlamadım gitti ben yazdım hepsini düzelttim hala gelip gelip listeyi, atıyor buraya hiç
huhhhhhhhhhhh valla sinir oldum sagolasın ya

anlatmalıymışız ebrucum kafamçokkarıştı
sanırım onlar yazdığında önceki mesajlara bakmıyor.
geçen hafta en ince detayına kadar anlattım. hadi ilk hafta. bu hafta yaparken öğretilen mesajdan yola çıkın. yok akannehir
hazırlanan listeyi kabul edin. o da yok akannehir
onun üzerinde çalışın. o hiç yok akannehir akannehir

ne yapmamızı istiyorlar anlamadım ki kafamçokkarıştı

bir daha ki hafta sadece doğru veya yanlış dicem. yanlışın nerede olduğunu arayıp bulsunlar. off valla çok gerildim. başım ağrıdı :umursamaz:

Ebrucumm canımm işlerinizee karışmakk gibi olmasın canım amaa acabaa arkadaşlarr dahaa yenii olduğu için anlamıyoo olabilirlerr canımmm

önce bende öyle sandım edacım. elimden geldiğince anlattım. buraya yazdım. baktım görmemişler. onların takımına kopyaladım listeyi. hiççç umursamadılar. kendileri hala yapmaya çalışıyorlar ama yanlış.
ctrl+c ve ctrl+v bu kadar yaaa. sonra yaz sil, yaz sil öğren. sonra ebru da hazırladı listede değişiklik olunca ama onu da umursamadılar. hala yanlış liste üzerinden gidiyorlar akannehir sanki biz yokmuşuz gibi davranıyorlar. hala kendi aralarında konuşup yapmaya çalışıyorlar akannehir
en son kallişş hazırladı. onu kabul ettiler kafamçokkarıştı

geçen hafta en ince detayına kadar anlattım. hadi ilk hafta. bu hafta yaparken öğretilen mesajdan yola çıkın. yok akannehir

bir daha ki hafta sadece doğru veya yanlış dicem. yanlışın nerede olduğunu arayıp bulsunlar. off valla çok gerildim. başım ağrıdı :umursamaz:

sakinnnnnnnn ol janemmm:)

bu aradaa bendee yazayımdaa bende pazar ve pazartesilerii gelemiyorumm canlşarımm
eşim izinlii ogünleriiiii
genelliklee bilgisayaraaa o girerr oyüzdenn banaa sıraa gelmiyoo
ne olduu merak etmeyin canlarım

önce bende öyle sandım edacım. elimden geldiğince anlattım. buraya yazdım. baktım görmemişler. onların takımına kopyaladım listeyi. hiççç umursamadılar. kendileri hala yapmaya çalışıyorlar ama yanlış.
ctrl+c ve ctrl+v bu kadar yaaa. sonra yaz sil, yaz sil öğren. sonra ebru da hazırladı listede değişiklik olunca ama onu da umursamadılar. hala yanlış liste üzerinden gidiyorlar akannehir sanki biz yokmuşuz gibi davranıyorlar. hala kendi aralarında konuşup yapmaya çalışıyorlar akannehir
en son kallişş hazırladı. onu kabul ettiler kafamçokkarıştı

bizi umursamayanı biz hiç umusamayız de bare yahu :s

Ebrucumm canımm işlerinizee karışmakk gibi olmasın canım amaa acabaa arkadaşlarr dahaa yenii olduğu için anlamıyoo olabilirlerr canımmm

canım ya gecen haftada böyle oldu ya ben yaptım listelerini hesaplamalarını hiç önemli degil kendisi yoktu ortada on dakika bekleid gitti dedi oysa son mesajım da ssaat 3 tü bu haftada böyle söyleyince dyaanamdım işte
anlamıyorlar diye bkliyorum ztaen canım da onlardan emege karşı saygı isterdim neyse işte böyle başıma daha beter agrılar girdi
asicim ben gecen haftadan alıştım olaya önemli degil ben herşeye alıştım :çok üzgünüm:

hım ozamann birşeyy diyememm canımm

neyse kızlar bu konuyu kapatalım
başım inanın çok agrıyor gecen haftada cok üzülmüştüm
artık bu konu hakkaında yorum yapmayalım olurmu
ben ne yedim açlıktan birde sinirden başıma agrılar girdi çocuklara makarna yaptım bende yedim onlarla peynirli işte böyle

selam hatunlar ya takima da yazdim ama yolur ya boyle darginliklar gerginlikler olmasin aramizda sonucta hep bir amac ve sohbet icin buradayiz sende uzulme ebrulum daha fazla eminim berryninde akli karismistir ondan boyle olmustur sikma sen o guzel canini emi.. Hem bak sinir strese girip cok yemek yeme sonucta biz birinci olamazsak siz olmalisiniz neticede kardesik diil mi

canım ya gecen haftada böyle oldu ya ben yaptım listelerini hesaplamalarını hiç önemli degil kendisi yoktu ortada on dakika bekleid gitti dedi oysa son mesajım da ssaat 3 tü bu haftada böyle söyleyince dyaanamdım işte
anlamıyorlar diye bkliyorum ztaen canım da onlardan emege karşı saygı isterdim neyse işte böyle başıma daha beter agrılar girdi
asicim ben gecen haftadan alıştım olaya önemli degil ben herşeye alıştım :çok üzgünüm:
oy kıyamam ben sana.:1hug: misafirim geldi hemen lel ecele çıktım.
yoksa elimden geldiğince bende yardımcı olurdum asiciğime ve sana. hatta diğer kardeş takımatakıma.:1hug:

selam hatunlar ya takima da yazdim ama yolur ya boyle darginliklar gerginlikler olmasin aramizda sonucta hep bir amac ve sohbet icin buradayiz sende uzulme ebrulum daha fazla eminim berryninde akli karismistir ondan boyle olmustur sikma sen o guzel canini emi.. Hem bak sinir strese girip cok yemek yeme sonucta biz birinci olamazsak siz olmalisiniz neticede kardesik diil mi

canım evet haklısın. ama kızlar bayağ çabalamış yardım edebilmek için. bizim takımda yeni ama eskilerden toparlanmış bir takım. kimse kötü amaçlı değil yaniiiii.
emin olabilirsin. neyse iyi dostluklar kavgayla başlarmış yolundan çıkarak bundan sonra dahada güzel günlere inşallahhhhhhhhhh hep birlikteeeee:1hug:

ebrucuğum asiciğim ellerinize sağlık canlar.

haftaya daha çok kilo vermeler diliyorum.
esiciğim bede akşamları sapıtıyordum ama artık kendimi toparladım. tabağıma dolduruyorum. hep tadımlık olarak ama
bu yöntem işe yarıyor.
birtek çorbamı eklemiyorum tabağa.delikafadulden

alkancığım şu anda takımda yer varmı bilmiyorum ama sen yinede bir tanıt bakem kendinidelikafaduldendelikafadulden
boyun kaç
kaç kilosun etli butluysan sormayada gerek yok hemen dökülmeye yerleşmeye başla:roflol::roflol:
yok 3. 5 kilo fazlalıklaysan ebruyu biraz bekle:tomato::tomato:

alkancığım şu anda takımda yer varmı bilmiyorum ama sen yinede bir tanıt bakem kendinidelikafaduldendelikafadulden
boyun kaç
kaç kilosun etli butluysan sormayada gerek yok hemen dökülmeye yerleşmeye başla:roflol::roflol:

off dora alemsin yaaa :roflol: :roflol: :roflol:
valla gülmekten yazamıyorum :roflol: :roflol: :roflol:
ahanda bütün moralim düzeldi lülülülülülü

demek gestapo dediğimiz ebuş suçsuzmuş :1ninca: dora saman altından su yürütmüş kaydirigubbakcemile3 kötü kararları alan ebruymuş gibi duruyordu bu mesaja kadar kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

boyun kaç

kızz ne 3-5 kilo fazlası 96 kiloyum 1,60 boy istanbuldan katılıyorum :))
1 aydır diyetteyim 4 kilo verdim.tek başına kilo vermekte zor oluyo yaa.aranıza katılırsam biraz daha hevesli olurum.

şincikkkkkk
takımda tek kişilik yerimiz var zümrüt gelcekmi gelmeyecekmi sıkı sıkı sarılacakmı sarılmayacakmı bunların netliğew kavuşması laızm
alkan cım hoşgeldin canm üzülme katıl sen aramıza biz senide incelticez etleri butları yagları bak o zman görcen sen fıstık gibi hatunları oldumu canm
listeye girip girmemem işi karanlık biraz zümrüt derseki bende varım katılım da yapcam öncelik ona ait o önce geldi canaım ama yok gelmiyorsa sen bizim sin oldumu güzelim
harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
seni bulursam var yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bittin kzıım seeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnn
bittinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
neyin var senin ya
valla çok merkatayım bir mesaj yazp kayboluyosun gel allah aşkına gel ne olursan ol kabulüümsün yine de gel

etli butlu beyaaa :KK43: alın alkanı lütfen benim siklete yakın sayılırr:KK43: kendi sikletimde üye istiyom bennnnnn

X