Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi geceler kızlar
hiç kilo vermemişim ya ama yılmak yok son gaz devam:eek:
şuan yeşil çayımı içiyorum
birazdan elime kitabımı alıp keyif yapıcam:kahve:
seviyorum kendimi çıtırlar sizde sevin kendinizi
özeliz güzeliz çıtırız
hadi öpüldünüz hepiniz

Kocaeli (61.5//% )
singing kettle (72.0/72/0/0% )
clementine212 (57.3///%)
december Diskalifiye Edildi
çiçek (63.5///%)
handemi (71.7/71.7/0/0%)
bahar_0186 (68///%)
misirunu (64.0/63.5/0.5/0.78%)
Karmen2 (85/83/2/%2.25)
EN-FUR-TU (71.8///%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)
[/QUOTE]

Karmencim kilo alıp vermediğini belirtmişsin ama geçen hafta 83 olan kilonu bu hafta 85'e niye çıkartıp 83'e indirdin anlayamadım..

kızlar günaydın,
sabah
2 dilim ekmek az peynir 2 dilim salam yedim.
öğlen,
salata ve kerviz yiyeceğim.
ara
buraya yazınca utanıyorum.
iyiki takım var ,iyiki püsküt düşünmüş,iyiki sizler varsınız iyiki ben takıma girebilmişim.
hayatımdaki iyikiler şimdilik bunlar yazsam sayfalara sığmaz.
buda benim tarzım. buralardan çok uzak kaldım.
handemi pozitifliğine hayran oldum.
spor spor spor

şekerler çıtırlar naber
bu sabah iki adet tost yedim light ekmekle yapdım tostlarımı
40 dk tempolu yürüyüş yaptım aman ne iyi ne iyi geldi anlatamam:dance:
şimdi yeşil çayımı içiyorum
pırasa pişirdim öğlen pırasa ve salata yiyeceğim

bol bol aynaya bakıyorum artık aynaya bakmakdan korkmayın kızlar
sezeryan dikişimin üzerine sarkan bir göbeğimde olsa yinede güzelim anamyerimseniben
ya aslında kızlar böle diet yemek tarifleri bileniniz varsa paylaşabilirmi acaba ben çok sıkıldım bildiklerimden
ha ton balıklı salatayı denicem hem çok faydalı hem kalorisi düşük
şimdilik bukadar gelirim yine :smiley-cool:

2. TAKIM **91. ETAP**

Kocaeli (61.5/60.5/1/1.63% )
singing kettle (72/72/0/0.00% )
clementine212 (57.3/57.3/0/0.00%)
çiçek (63.5/63.5/0/0.00%)
handemi (71.7/71.7/0/0.00%)
bahar_0186 (68/68/0/0.00%)
misirunu (64/63.5/0.5/0.78%)
Karmen2 (83/83/0/0.00%)
EN-FUR-TU (71.8/71.8/0/0.00%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (612.8/611.3/1.5/0.24%)

merhabalar kardeş takımımız.. bildiriminiz doğrudur efenim. ben bizimkileri bir saat daha bekleyeceğim. gelen gelir gelmeyen gelmez ondan sonra. dün gece hiç uyumadım. sabah 9dada sokaktaydım mecburiyetten. daha fazla dayanamayacağım maalesef :KK43:. Bize bir saat daha müsade. sonra listemizi ileteceğiz sizlere efenim.

merhabalar kardeş takımımız.. bildiriminiz doğrudur efenim. ben bizimkileri bir saat daha bekleyeceğim. gelen gelir gelmeyen gelmez ondan sonra. dün gece hiç uyumadım. sabah 9dada sokaktaydım mecburiyetten. daha fazla dayanamayacağım maalesef :KK43:. Bize bir saat daha müsade. sonra listemizi ileteceğiz sizlere efenim.

Hayrola Spacecım nolduda uyumadın gece boyu? Kötü bişey değildir umarım. Ben buralardayım ara ara bakıcam hep rahat ol..

12.TAKIM **91. ETAP SONUÇLARI**

spacegirl: (63.0) / 63,0/ 0/0,0 %)
Fiyuce: (59.0) /60 / -1/ -1,69%)
sibellee: (61 ) Okula Başlayacağı İçin Geri Dönmek Üzere Ayrıldı :KK43:
baby_nurse: (66.9) /67 /-0,1 / -0,15%)
Gkcn:KK43:56.1) /
56.1 /0/0,0 %)
tugce:KK43:75.6) /75.6/ 0/0,0 %)
Molihua:KK43:63.6 ) /63,6/0/0,0 %)
sbnmcsm:KK43:68.3) / 68,8/ -0,5/ -0,73%)

12.TAKIM TOPLAM KİLO: (452.5) /454,1 /-1,6 / -0,35%)
-------------------------------
2. takımcım bir göz atabilir misiniz? Yok kocaelim kötü bişi diil. iş.. geceleri genellikle çalışıyorum da :).

Çok sağolasın Kocaeli cim. Umarım çok bekletmemişimdir. Arada sızmışım resmen ama saati de kurdum :). nasıl bir görev duygusuysa böyle :)))). Size güzel bir hafta dilerim.

Çok sağolasın Kocaeli cim. Umarım çok bekletmemişimdir. Arada sızmışım resmen ama saati de kurdum :). nasıl bir görev duygusuysa böyle :)))). Size güzel bir hafta dilerim.

Çok sağol canım. Şeniz Hiç bekletmedin buralardaydım zaten.Sizede iyi haftalar şimdiden. Haftaya vericez kilocuklarımızı inşallah:teytey:

nasıl öle bir hata yaptım anlayamadım. 8. olmak çok kötü oldu yavf bu hafta kızlar fotosentez yapalımki biraz üst sıralara yerleşelim.

Ben bu gün yoğun ve yorucu bir gün geçirdim.

Sabah
2 tane kabak tatlısı akşam pişirmiştim gece uykularıma bilem girdi. sabah ilk kalktığımda tencerenin başındaydım. ...)))

Öğlen
iki ısımlık simit küçük bir peynir parçası hatta peynir kırıntıları diyebilirim.
2 adet elma

Akşam
bu kadar kırıntıyla idare ettikden sonra akşam yemeğinde bir tabak dolusu mantının mideme nasıl gittiğini anlayamadım. çok üzgünüm yavf. pişman oldum.

selam:kahve:

bugün

sabah: 1 bardak greyfurt suyu, 1 dilim börek
öğle: 2 kaşık pilav, yarım porsiyon etli patlıcan
akşam: 2 kaşık patates, 2 köfte, diyet kola

gece: bir ısırım çikolata, 5-6 badem, diyet kola

merhaba kızlar

ben bugün bir özeleştiride bulunmak istiyorum
bu eleştiri 2. takıma yani hepimize yönelik
az önce diğer takımlara misafir oldum şöle bi gezdim okudum yazdıklarını
ve neyi farkettim en az paylaşımı biz yapıyoruz arkadaşlar bu işde motivasyon çok çok önemli hep bunu savundum burda olmamızın amacı motivasyon ben dünden buyana bi kaç defa bakdım kimse tek bi kelime yazmamış ben dahil kızdım hepimize tabi şuda var iş yoğunluğu çoluk çocuk derken vakitmi ayıramıyoruz acaba pek kendimize??

haddim olmıyarak hepimizin biraz daha özen göstermesinden yanayım

2. TAKIM **91. ETAP**

Kocaeli (61.5/60.5/1/1.63% )
singing kettle (72/72/0/0.00% )
clementine212 (57.3/57.3/0/0.00%)
çiçek (63.5/63.5/0/0.00%)
handemi (71.7/71.7/0/0.00%)
bahar_0186 (68/68/0/0.00%)
misirunu (64/63.5/0.5/0.78%)
Karmen2 (83/83/0/0.00%)
EN-FUR-TU (71.8/71.8/0/0.00%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (612.8/611.3/1.5/0.24%)

ahhh cok utanarak yazıyorumm benı dıskalıfıye etmemıssın kocaelı bıldırımde bulunmadım:eek:bilgisayarım bozuldu dun ogleden sonra aldım ve tatıl nedenıyle annemın koyune gıttıkk malesef haber veremedım ve orda ınt yok..cok utanarak yazıyorumm canımm kal dersen kalırımm ama olumsuz cevabınada anlayıs gosterrım tabıkı cunku haklısın kurallar varrr cevabını beklıyorum canım

Günaydın ve iyi haftasonları kızlarr.a.s. Dün çok geç yattım. Ancak kendime gelebildim.. Evi toparladım, işlerimi hallettim.Havada dışarda kapalı ve yağmurlu. Günümü miskinlik yaparak geçirmeyi düşünüyorum. :kahve:
Çiçekim ve Singingim gelmiş.Şeniz Hoşgeldiniz. Çok sevindim. delikafadulden
Singingim çocuğun nasıl oldu? Sen nasılsın? Hedefini belirlemişsin ne güzel, motivasyonun ne durumda?
Çiçekcim kal, kal, lütfen kal. O durum sadece December için geçerliydi. Detayları yazmayacağım ama onun durumu çok farklıydı...Püskütün sana yazmış olduğu mesaja cevap dönmen gerekiyor canım. Paylaşım alanına bir girebilirmisin....

8. olmak çok kötü oldu yavf bu hafta kızlar fotosentez yapalımki biraz üst sıralara yerleşelim.
2 tane kabak tatlısı akşam pişirmiştim gece uykularıma bilem girdi. sabah ilk kalktığımda tencerenin başındaydım. ...)))
Akşam
bu kadar kırıntıyla idare ettikden sonra akşam yemeğinde bir tabak dolusu mantının mideme nasıl gittiğini anlayamadım. çok üzgünüm yavf. pişman oldum.

Gel benide ye Karmenim. kaydirigubbakcemile3Nasıl oldu öyle gözünmü döndü, adet dönemine mi yaklaştın.sırnaşık şeyKesinlikle iki hafta üstüste 3. olan biz, bukadar geriledik. Performansımız düştü:çok üzgünüm:

Sevgililer gününüz kutlu olsuna.s.a.s.a.s.
Teşekkürler Umaysu.a.s. Hepimizin sevgiyi hatırlatan bugünü iyi geçsin. Benimki iyi geçiyor….:jeyyar:

merhaba kızlar
ve neyi farkettim en az paylaşımı biz yapıyoruz arkadaşlar bu işde motivasyon çok çok önemli hep bunu savundum burda olmamızın amacı motivasyon ben dünden buyana bi kaç defa bakdım kimse tek bi kelime yazmamış ben dahil kızdım hepimize tabi şuda var iş yoğunluğu çoluk çocuk derken vakitmi ayıramıyoruz acaba pek kendimize??

Handemim yazdıklarını okuyunca çok sevindim. Düşüncelerimi yazıya dökmüşsün. Bu haftabaşında bende kk’da dolanırken diğer takımlar neler yapıyor diye casusluk yapmıştım. Gözlerime inanamadım birgünde 3-4 sayfayı dolduracak kadar paylaşımda bulunuyorlar. Bizler ya birkere ya hiç. Açıkcası bu durumumuzu geçenlerde yazdım ama göndermeden sildim yazdıklarımı. Diskalifiye olayı ile aynı zamanda olması nedeniyle yanlış anlaşılmaktan çekindim.
Takımımızda izinli olanlar benzer zamanlara denk geldi. Geriye kalanların bir kısmı elde olmayan sebeplerden paylaşımda bulunamadı. Bir kısmıda çok güzel paylaşımda bulundu ama yazan olmayınca malesef bir yere kadar..
Eline sağlık çok güzel yazmışsın. Hadi kızlar motivemizi arttıralım. Hatta size acı bir gerçekten bahsedeyim. İki hafta sonra bahar mevsimi başlıyor…Vakit çok gibi görünsede zaman hızla akıyor. Bilmem anlatabildimmi:jeyyar:

Pazartesi günü itibariyle silkelenmeye varmısınız?????süprizzzzz

merhaba kızlar

ben bir eklentide daha yapmak istiyorum. grupta bazılarımız kendi halinde takılıyor gibi geldi bana kimse kimseylede pek diyaloğa girmek istemiyor gibi... yoksam banamı öle geldi.

benim şahsi düşüncem biraz diyalogları arttıralımmı. bende bazı gruplara baktığımda aralarında yapmış oldukları diyalogları okudukça kıskandım vala.birazcıkda olsa motive olmamıza yardımcı olacağı kanısındayım.

evet ben kendi nezdimde günlük olarak az paylaşım yaptığımı kabul ediyor ve bundan sonra daha çok paylaşım yapmaya dikkat edeceğim. aslında ilk zamanlarda paylaşımlarıma çok dikkat ettim faydalı olan yada bildiğim şeyleri paylaşmaya çalıştım herhangi bir düşüncelerime yada paylaşımlarıma karşılık olarak kaydadeğer bir mesaj gelmediği için bende bu şekilde takılmaya karar verdim. ama temennim arkadaşlar biraz daha bildiklerimizi yada duymuş olduğumuz bize faydalı olacak şeyleri burada paylaşmak. sabah, öğlen... şunu yedim bunu içtim... olmuyor değilmi arkadaşlar...Çok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
Gel benide ye Karmenim. kaydirigubbakcemile3Nasıl oldu öyle gözünmü döndü, adet dönemine mi yaklaştın.sırnaşık şeyKesinlikle iki hafta üstüste 3. olan biz, bukadar geriledik. Performansımız düştü:çok üzgünüm:

Pazartesi günü itibariyle silkelenmeye varmısınız?????süprizzzzz

kocaelicim hakkaten gözüm dödü galiba benim.:bbo: ama önümüzdeki hafta kör gibi gezeceğim. benim 1 kilo vermem bu grubu yukarlara taşıyacaksa bu günden itibaran fotosentez yapmaya başladım bilemyasakkelime

X