Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Gunaydinnnnnnnnnnn
Bugun hepinize bol spor ve bol enerji harcayacaginiz en az 500gr vereceginiz mutlu bir gun dilerim

1 kilo verdinmii sennnn

maşallah canımm sanaaa oh misafirinn senindee boll
aslındaa bendee çok severimm misafiriii amaa benn polonyadan geldiğim içinnn herhaftaa birileriii ağırlıyorumm
arkadaşlarr bitseee köyden gelene gidenn çokk evii dahaa yenii toplamışş oluyolrumm bakkii yinee birii aramışş
yoksaa yanlşışşş anlaşılmayayımm canlarımm

bede peynirlii gül böreği,patates salatası,patlicanlıı yoğurtluu ezme yaptımm
azz hazırladımm akşamm çayıı olduğuu içinnn
sen nelerr yaptımm bu sefer canımmm

akannehirkızz o neyy öylee nedenn bu kadar kalabalıkk mevlüt falanmıı var canımm
düşünemiyorumm bilee bu kadar kalabalığıı yemeklimii yoksaa çay içinmii geleceklerr
diyette gider canımm
canım yok çay için değil bizim büyük aile toplantısı oluyor bu.............
ama beklediğim tel akşam gelmedi. mutlaka tatil içinde gelecektir.
çünkü hep sömestr beklediler.
çocukların okulu dersanesi malümmm
Arkadaşlar iyi akşamlar.Malum tatil çocuklar evde,bilgisayar boş kaldıkça girebiliyorum ancak.,
Hayda şimdi de küto mu gidiyor.alsanaalsanasmileBak orbişim i döndürdük,şimdi asana ne oldu.Bende çok sık paylaşımda bulunamıyorum ,ama idare ediyoruz....Küto bizi bırakma.....

Orbişim harikasın,bak iyi ki gitmemişsin.Kim tutar seni:nazar:Cumaya iyi sonuçlar alıcaz bu gidşle senin sayende.....
DORACIMBana bukadar misafir gelse ne yaparım,bilemiyorum.akannehirÇok paniğimdir,şaşar kalırım.Birkaç gün önceden haberim olacak da o da azami 5-6 kişi olmak şartıyla...:roflol:Valla Ebruyla sen çok hamarat hatunlarsınız.....:nazar:a.s.
samanyolum sölemiştim tatlım biz çok kalabalık bir aileyiz(5 elti 1 görüm çocukları vs ire)
ben bu tip kalabalığa alışkınım yanii.
her yaz kaynanamlarla birlikte kalırız. hemde bu saydıklarımın komplesiyle.
kalabalığıda sevince hiç sıkıntı olmuyor yaniiiiii.
eltilerle bir aradamı demeyinnnnnsempatiksalakcinni
karşılıklı anlayış olunca inanın hiç sorun olmuyor. hatta zevkli bile oluyorrrrdelikafadulden:sm_cool:

günaydın kızlarrrr
bu sabah normail klasik kahvaltımı yaptım. birazdanda sporumu yaparım.
kızlar ben akşama kadar süper diyet yapıyorum ama akşam 9 çayında biraz abartıyorum:kedi:
allatanki geç yatıyoruzda tv karşısında deliler gibi spor yapıpta yatıyorummkaydirigubbakcemile2:lepi:

günaydınn

doram aynen bende akşam kendimi tutamıyorum. iş yerinde mi kalsam ne akannehir

sanırım ben soğuktan feci şişiyorum. bugün de kotum öyle sıkıyor ki :umursamaz: hele ellerim varya şu an çivi gibi. ısınamadım gitti eyvahedigeldismile regl de yakın diyorum da hiç karnım ağrımıyor bu sefer ya. gecikecek midir nedir yine alsanaalsanasmile

misscim bende regl döneminde acayip şişiyorum. ama abartı dercede. reglim bitince sanki 2 kilo atmış gibi oluyorum. sonra regle 1 hafta falan kala aynı yine :1ninca: tatlı krizim yoktur ama karnım hiç doymaz sempatiksalakcinni

:KK43:
günaydın
hamarat diyen kızlara cok teşekkür ediyorum
bazen sevmiyorum hamarat olmayı bilmeseydim yapmasaydım keşke:KK43:
neyse cok dertliyim şimdi acamayacagım :KK43:
gelelim bana gece tam yatmadan önce bir dilim kek yedimmmmm
ben sinirlenmeye hiç gelmiyorummmmmm:KK43:(((((((((((
sinirlennince kendimi mutfakta buluyorum sbaaha kadarda doğru düzgün uyku uyumadık zaten görümcemler var bebegi cıyak cıyak agladı saatlerce :KK43:
neyse işte böyle kahvaltım iyi ama :KK43:
öğleden sonra diğer görümcemlerle kayınvalidemler geliyor şimdi kalkıp yemekleri hazırlayacagım evimi temzileyecegim işte böyle :KK43:
daha misafirlerim bittimiiii hayırrrrrrrrrrrr önümüzdeki haftada kaynımlar var yani siz beni 15 tatil boyunca unutun derim ben :))))))))
doracım dan hiç farkım yok bu konuda benimkilerde 6 kardeşler:))))))))))
gerçekten bazen cok zevkli oluyor
(eltim de kk da üye haaaaaaaaaaaa)
işte böööölee
şimdi gittim ben bu oddan nasıl çıkacagız bende bilemiyorum bugün karamsarım kötüyüm üzgünüm :KK43:

harikuladesin canım kaydirigubbakcemile2 ben unuttum bu ara ip atlamayı. koridorda atlıyorum normalde ama koridor biraz soğuk oluyor ve hiç çıkasım gelmiyor valla :kedi:

ebrucum tamam misafir ağırlamak güzel. zaten gelenler yabancı olmayınca aşırı bir hazırlık gerektirmez. gerekirse beraber hazırlanır. ama kirlenen ev ne olacak. gerçi ben çalıştığım için öyle düşünüyor olabilirim. vakitsizlikten akannehir bir de hep senin evinde toplanılıyorsaaaaaaaaaaa akannehir

Ebrucugum hakketen Allah kolaylik versin arkadasim bu
kadar yorulupta kirmadan hizmet etmenin sevabi az degildir arkadasim

Ebrucugum hakketen Allah kolaylik versin arkadasim bu
kadar yorulupta kirmadan hizmet etmenin sevabi az degildir arkadasim
tünaydın kıslar ....
selam laram ve asim .... ikiniz varsınız .Şeniz
Laram tatil bol ,bol burlardasın ha ....bebelerde evde valla pc sırası bekliyoruz ... soguk eve kapandılar onlarda.

asicim ve ebrucum teşekkür ediyorum iple atlamada cok kalori yakılıyor yaa evdeyim bide napayım:) dısarıda soğuk yürünmüyor cidden bu arada regl olcam ve şişim:KK43: seker isteğini azaltmak için cok elma yiyorum.. cumaya şişlikten dolayı kilom farklı cıkabilir amaaa ondan sonra bakarım kaçkiloyum:)

hoşgeldiniz aebencik ve laracıkkk

soğuk soğuk soğuk

ay ben bu kadar üşüdüğümü bilmiyorum valla eyvahedigeldismile

samanyolum sölemiştim tatlım biz çok kalabalık bir aileyiz(5 elti 1 görüm çocukları vs ire)
ben bu tip kalabalığa alışkınım yanii.
her yaz kaynanamlarla birlikte kalırız. hemde bu saydıklarımın komplesiyle.
kalabalığıda sevince hiç sıkıntı olmuyor yaniiiiii.
eltilerle bir aradamı demeyinnnnnsempatiksalakcinni
karşılıklı anlayış olunca inanın hiç sorun olmuyor. hatta zevkli bile oluyorrrrdelikafadulden:sm_cool:

Ya canım tabii anlaşınca güzel olur,bana elti deme sakınalsanaalsanasmileBen de de 2 tane elti 1 görümce var.Eltinin biri zararsız ama diğeri Allah karşılaştırmasın beni...:kızgın:Onunla sadece özel günlerde karşılaşıyoruz,...Diğerleri ile de geçen yıl 2 kez evime geldiler işte o kadar.Ben görümceme 2 ve diğer eltinin evine 4 yıldır gitmedim....Kayınpedere her haftasonu giderim,orada karşılaşırız işte bizde böyle....Bu arada kayınvalidem yok o varken böyle yapamıyorlardı.Eşim yok ya aklı sıra beni ezmeye çalışıyor.Amcamız da karısının lafına bakar hiç arayıp sormaz..En kızdığım ise eltinin başkalarının yanında rol yapıp yalnız kaldığımızda 2 karış suratla dolaşması.Bak yine hatırladım....:mymeka:
Allah sizin muhabbetinizi bozmasın tatlım.Tabiii Ebru nunda....:nazar::nazar:

asiciğim sen işyerinde üşüyorsun ben de evde üşüyorum. sempatiksalakcinni
kat kat giyinmeme rağmen doğal gaz + ufoda yanmasına rağmen niye üşüyorum yaaaeyvahedigeldismile
ara öğünde 1 tane narı hüplettimm......
öğlene allah kerimmmmmmcokacimcoookcokacimcoook

Kızlar şimdilik kaçtım,sonra yine gelirim.Evi temizliyorum da,yemek te yapıcam öğlene hoşçakalın.....mafoldumben

boş ver samanyolummm geçmiş kötüyse üzerine sınger çek hiç hatırlama canım. dünyaya bikere dahamı gelecezki eski kötü günleri hatırlayıp içimizi karartakkkkksempatiksalakcinni
inşallah gelecek günlerimiz çok güzel geçerrrr.
eski kötü günleri anımsamadan güzel günlerimizide unutturmadan yaşamayı nasip etsin mevlammmm:Saruboceq:

boş ver samanyolummm geçmiş kötüyse üzerine sınger çek hiç hatırlama canım. dünyaya bikere dahamı gelecezki eski kötü günleri hatırlayıp içimizi karartakkkkksempatiksalakcinni
inşallah gelecek günlerimiz çok güzel geçerrrr.
eski kötü günleri anımsamadan güzel günlerimizide unutturmadan yaşamayı nasip etsin mevlammmm:Saruboceq:

Amin canım haber çıktı mı misafirlerinden.

Kızlar şimdilik kaçtım,sonra yine gelirim.Evi temizliyorum da,yemek te yapıcam öğlene hoşçakalın.....mafoldumben

kolay gelsin tatlım. samanyolum senin boy kaç ki. şöle bir çizelgene baktımda çok aşırı bir fazlalığın yok sankiiii:1hug:

Ya canım tabii anlaşınca güzel olur,bana elti deme sakınalsanaalsanasmileBen de de 2 tane elti 1 görümce var.Eltinin biri zararsız ama diğeri Allah karşılaştırmasın beni...:kızgın:Onunla sadece özel günlerde karşılaşıyoruz,...Diğerleri ile de geçen yıl 2 kez evime geldiler işte o kadar.Ben görümceme 2 ve diğer eltinin evine 4 yıldır gitmedim....Kayınpedere her haftasonu giderim,orada karşılaşırız işte bizde böyle....Bu arada kayınvalidem yok o varken böyle yapamıyorlardı.Eşim yok ya aklı sıra beni ezmeye çalışıyor.Amcamız da karısının lafına bakar hiç arayıp sormaz..En kızdığım ise eltinin başkalarının yanında rol yapıp yalnız kaldığımızda 2 karış suratla dolaşması.Bak yine hatırladım....:mymeka:
Allah sizin muhabbetinizi bozmasın tatlım.Tabiii Ebru nunda....:nazar::nazar:
:)))) BENDEEEEEE

HARİKA devan canım yap sporunu inş 2 ay sonra seni burdan yollarız:))) ne güzel yaa genc olarak önlemini alıyo:) ahhhhhh ben ahhhhhhhh bu koca göbegi hangi korseye sokammm...

miss cim adımı soy adımı yazdım bul beni face den:KK70: bu arada boyum 161 tanita ile ölcümler alınmıstı...

kg belki 107 halimi görseniz daha da iriydim lakin o zamanlar 56 giyiyordum 91 e indim sıralarda cok yürüyüş yaptım 96 kg da 52 bedene zorla girdim... ama suan 103 kg ve 52 bedene giriyorum sanırım vucut toplanmıs cünki eskisi gibi cıvık deil bacaklar...

X