Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tatlışlarım ben emoş..
bazı sebeplerden 2 gündür yokum..
herhalde bayramdan sonraya kadarda olamam..
şimdiden şeker tadında ama kalorisiz bayramlar diliyorum..opuyorumnanaktan
kandiliniz mübarek
ibadetleriniz makbul
dualarınız kabul olsun opuyorumnanaktan

kızlar buyrun tevbe istigfara

Estağfirullah Estağfirullah Estağfirullahe’l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve’l-hayyü’l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ Ve es-elühü’t-tevbete ve’l-mağfirete ve’l-hidâyete lenâ, innehû, hüve’t-tevvâbü’r-rahîm”

“Yâ Settere’l uyûb, Yâ gaffare’z-zünûb! Bu ana gelinceye kadar benim elimden, dilimden, gözümden, kulağımdan, ayağımdan ve elimden bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarıma tevbe ettim, pişman oldum…

Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine nadim oldum, pişmanlık duydum. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettim…

Sen bu tevbemi kabul eyle..

Nefsime uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmeme imkân verme, Yâ Rabbi…

Bir daha iman ve ikrar ediyorum ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında sayılarını bilemeyeceğim kadar çok Peygamber gelmiş, İlâhi kitapları tebliğ etmişlerdir…

Bunların cümlesine inandım, iman ettim, hepsi de haktır ve gerçektir… Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan İlâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettim, dilimle ikrar, kalbimle tasdik ediyorum ve yine iman ve ikrar ediyorum ki en son kitap Kur’ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm’dır”

“Amentü billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve Rusulihi ve’l-yevmi’l-âhiri ve bi’l-kaderi, hayrihî ve şerrihî minellâhi teâlâ ve’l-bâsü bade’l-mevt Hakkun, eşhedü en lâ ilâhe illâllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Resûlüh”

ALLAH (c.c.) hepimizin tevbesini kabul eder İnşaalah..

Amin

çok güzel bi dua hemen okuycam ..

2. TAKIM ÜYELERİNİN ANALİZ CEVABI

Silviya
Hedef : 1 Aralık => 65

megilara
Hedef : 15 Eylül => 63 Hedefine ulaştı :lepi: :nazar:
Başlangıç Tarih : 20.03.2009
Kaç aydır rejimde? : 5
Başlangıç Kilo : 70,5
Şimdiki Kilo : 62,5
Verilen Kilo: 8
Minimum Değer: 5
Kilo kaybı yüzdesi : 11%
Karne Notu : 160
Sonuç : Sınıfı geçti.
Bilgi : Üç ay boyunca geriledikten sonra büyük bir ilerleme göstermiş, bravo! Karne notu son bir ayda 105 den, 160 a yükselmiş. Hedefine koyduğu süreden önce ulaşmış.
Beklenen : Hedef güncellemesi

hedefim 1 ekime kadar 60 olmak..............................

sheker_cadi
Hedef :
Başlangıç Tarih : 17.07.2009
Kaç aydır rejimde? : 1
Başlangıç Kilo : 77
Şimdiki Kilo : 73
Verilen Kilo: 4
Minimum Değer: 1
Kilo kaybı yüzdesi : 5%
Karne Notu : 400
Sonuç : Sınıfı geçti. Takımın en iyi kilo vereni :hooray:
Bilgi : Analizi ilk defa Eylül ayında yapıldı.
Beklenen : Hedefini öğrenelim. Ayrıca takımın en iyi kilo vereni olduğu için de bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşmasını rica edelim.

hayırlı sabahlar olsun hepinize arkadaşlar.

eğer nalansu facebooktaki sayfasına yanlış bilgi yazmamışsa bugün doğum günü.

canım arkadaşım,ebelerin en mor dudaklısı,en güzeli en basenlisi doğum günün kutlu olsun.çocuklarınla eşinle nice mutlu seneler geçir inşaallah....

Kızlar,

Çok moralim bozuk, az önce, kendimi biraz zayıflamış hissederek aynaya baktım. Sonra göbeğimi gördüm. O kadar iğrenç ki. ıki elimle sıkamayacağım kadar büyük, bir tekne ekmek hamuru kadar yumuşak ve titrek...
Bundan sonra diyeti bozasım, bir dilim kek yiyesim gelince aynaya gidip göbeğime bakacağım...

Kızlar,

Çok moralim bozuk, az önce, kendimi biraz zayıflamış hissederek aynaya baktım. Sonra göbeğimi gördüm. O kadar iğrenç ki. İki elimle sıkamayacağım kadar büyük, bir tekne ekmek hamuru kadar yumuşak ve titrek...
Bundan sonra diyeti bozasım, bir dilim kek yiyesim gelince aynaya gidip göbeğime bakacağım...

tekne hamuru haa ..:roflol::roflol::roflol:

bende hep mayalı hamur gibi diyodum ...kendime ...

bugün benim dogum günüm...ve çok mutsuzum ....kızlar artık gebelik topiklerindeyim ..haberiniz ola ..

merhabalr merhabalar.nasılsınız çıtır adayları.ben bugün gece çok az uyumama rağmen o kadar formdayım ki anlatamam.işe koyuldum bugün.perdelerimi yıkayıp cam silecem.hava güllük gülistanlık.

Kızlar,

Çok moralim bozuk, az önce, kendimi biraz zayıflamış hissederek aynaya baktım. Sonra göbeğimi gördüm. O kadar iğrenç ki. İki elimle sıkamayacağım kadar büyük, bir tekne ekmek hamuru kadar yumuşak ve titrek...

ahh canııım aynından bide bende var.halledeceğiz inşaallah canım o hamurları....

bugün benim dogum günüm...ve çok mutsuzum ....kızlar artık gebelik topiklerindeyim ..haberiniz ola ..

bitanem neden mutsuzsun ki.hem sen test yaptın mı bakem.hemen depresyona giriyon.hem bak iki oğlun var belki buda kızdır.bi cadı daha gelmiş olur yeryüzüne hıı.fikri çok hoş geliyor kulağa....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::teytey:

Arkadaşlar bomba haberi duydunuz mu? Elma diyetini başlatan kızın kendi fotoları değilmiş onlar :)

Ben de diyordum ya ben mi ayıyım, niye veremiom böyle diye.. Meğer kimse veremiomuş.Verdiğini iddia eden 2-3 kişi var halen, onları da önümüzdeki günlerde görecğiz:)

oyy kızlar oyy . neler olmuş ben girmeyeli :-)

kız nalansu üzülme yaa çocuk neşedir rızkıyla gelir inşallah :-)

geçmiş kadir gecenzde mübarek olsun. çok güzel geçirmişsinzdir inşallah

biz bayramda kastamonuya gidicez inşallah bavul felan hazırlıyorz :-)

ayrıca benmde analizim çıkmş çook sewindiim.

sheker_cadi
Hedef :
Sonuç : Sınıfı geçti. Takımın en iyi kilo vereni
Beklenen : Hedefini öğrenelim. Ayrıca takımın en iyi kilo vereni olduğu için de bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşmasını rica edelim.

hedefim.. 1 marta kadar 55 kgma inebilmek.

takımn en iyi kilo vereni :-) kulağa çok hoş geliyor. ama sanırm diyete yeni başladğm için çabuk verdm. inşallah diğer aylardada bu şekilde devam ederm.

yaptıklarma gelnce..

öncelkle ben çok abur cubur yiyen biriydm. şimdi kestim aburcuburu. haftada 1 yine yiyorm ama hergün değil :-)

spor yapmaya başladm. hergün 1-1,5 saat yürüdüm. sahile yakın oturduğmz için yürüyüş alanm var. ayrıca yürüyüşe bazen vaktim olmuyordu. bende eve gelnce saat kaç olursa olsn nivea body cdsini yaptm.

ve tabiki ekmeğide az yedm . az değilde ölçülü :-) eskiden 3-4 dlm yerdm. şmdi 2 dilmi geçmiyor. ve daha çok sebze ağırlıklı besleniyorm

hepsi bu :-)

şimdilk hoşçakaln

kızlar yukardaki mesajda tamı tamına koca büyük 2 yanlışlık var ...ben bugün ayın 17 si sanıyodum 17 si benim dogum günüm bunu geçelim bu faso fiso ...ikinci ve en önemli yanlış da gebelik testi dün tam 4 tane yaptım ve hepsi silik pozitif deger çıktı sabaha kadar agladım kadir gecem zehir oldu ...bugünde sabah kalkar kalkmaz test yaptım yine silik pozitif çıktı yani 2. çizgi silik çıktı ..ögleden sonra eşim geldi aldı ilçeye indim beta hcg yani kanda baktırmaya onlarda test sonucu 2 gün sonra çıkar dediler yaptırmadım zaten 2 güne kalmaz idrarda pozitiflik net çıkar diye ..neyse ben tabi depresyona girdim eşim işte sakinleştiriyor kızımız olur ipek felan koyarız adını ..işte saat 5gibi markette dolabı açtım tam elimi kolaya uzattım regl oldugumu hisstettim ..hemen karşıdaki restoranta koştum wc ye girdim aaaaaa bi baktım regl olmuşum ..okadar çok sevindimki anlatamm ...yani kısacası kabus bitti kızlar olsada yapacak bişey yok mecbur dogurcam ama çok hazırlıksızdım ruhen ..hem daha oglum çok küçük tü ...hemen eşime söledim aslında o benden beter istemiyodu ama hemen ne yani ipek yokmu şimdi ded,i ...tabi bende yürü leeennnnn başlarım ipegine şimdi diyerek seviç çıglıları attım bi ton ...işte böle kızla bi kabusu daha atlattık cumaya ilk iş hemen spiral taktırmak dersimi aldım ...ya ama kızlar benim hormonlarım farklı çalışıyor galiba ben küçük oglumada spiral varken kaldım e bundada korunuyorum belliimi olur ...

neyse hadi çok öpüyorum bby

kızlar yukardaki mesajda tamı tamına koca büyük 2 yanlışlık var ...ben bugün ayın 17 si sanıyodum 17 si benim dogum günüm bunu geçelim bu faso fiso ...ikinci ve en önemli yanlış da gebelik testi dün tam 4 tane yaptım ve hepsi silik pozitif deger çıktı sabaha kadar agladım kadir gecem zehir oldu ...bugünde sabah kalkar kalkmaz test yaptım yine silik pozitif çıktı yani 2. çizgi silik çıktı ..ögleden sonra eşim geldi aldı ilçeye indim beta hcg yani kanda baktırmaya onlarda test sonucu 2 gün sonra çıkar dediler yaptırmadım zaten 2 güne kalmaz idrarda pozitiflik net çıkar diye ..neyse ben tabi depresyona girdim eşim işte sakinleştiriyor kızımız olur ipek felan koyarız adını ..işte saat 5gibi markette dolabı açtım tam elimi kolaya uzattım regl oldugumu hisstettim ..hemen karşıdaki restoranta koştum wc ye girdim aaaaaa bi baktım regl olmuşum ..okadar çok sevindimki anlatamm ...yani kısacası kabus bitti kızlar olsada yapacak bişey yok mecbur dogurcam ama çok hazırlıksızdım ruhen ..hem daha oglum çok küçük tü ...hemen eşime söledim aslında o benden beter istemiyodu ama hemen ne yani ipek yokmu şimdi ded,i ...tabi bende yürü leeennnnn başlarım ipegine şimdi diyerek seviç çıglıları attım bi ton ...işte böle kızla bi kabusu daha atlattık cumaya ilk iş hemen spiral taktırmak dersimi aldım ...ya ama kızlar benim hormonlarım farklı çalışıyor galiba ben küçük oglumada spiral varken kaldım e bundada korunuyorum belliimi olur ...

hadi yırtın kıss.delikafaduldenbende amca olucam diye sevinmiştim tühhhh..:gitme:

kaydirigubbakcemile3 :hulya: :hulya: :hulya: tüh patik örcektik biz kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar.bugün yine temizlikteydim :) yarın çeyiz gidiyo Allah ın izniyle.iftardan sonra açtım pc yi ama okumaya fırsatım omadı osnra sızıp kalmışım kanepede..

Silviş sağol kaptanım..:) Bu arada evet kızım 2. sınıfta.

Ben de bu biriki gündür, kızın beslenmesini vb hazırlarken 2-3 parça kaçırdım. Sebze yemeği yapamadım, özetle bu hafta fazla bir giden olmayacak heralde benden. Ama bunlara rağmen hergün 30 dakika yürüdüm. Bugün, çoğunlukla oturarak da olsa kızın odasını 4-5 saat boyunca düzenleme yaptım, Kan ter içinde kaldım.

Hepinizin kandil gecesini kutlarım.

Leahcım :1hug:

kızlar buyrun tevbe istigfara

ALLAH (c.c.) hepimizin tevbesini kabul eder İnşaalah..

Amin

Amin....

tatlışlarım ben emoş..
bazı sebeplerden 2 gündür yokum..
herhalde bayramdan sonraya kadarda olamam..
şimdiden şeker tadında ama kalorisiz bayramlar diliyorum..opuyorumnanaktan
kandiliniz mübarek
ibadetleriniz makbul
dualarınız kabul olsun opuyorumnanaktan

İyi bayramlar emoş. a.s.

Kızlar,

Leahcım 100 küsürlerden 86 lara geldin.üstelik doğum yaptın.moralini bozma gayet iyi gidiyosun ama seni bu durmdan kurtaracak şey diyetten daha çok spor olacaktır.30 dk yı artırman gerek

Arkadaşlar bomba haberi duydunuz mu? Elma diyetini başlatan kızın kendi fotoları değilmiş onlar :)

Ben de diyordum ya ben mi ayıyım, niye veremiom böyle diye.. Meğer kimse veremiomuş.Verdiğini iddia eden 2-3 kişi var halen, onları da önümüzdeki günlerde görecğiz:)

ne fotosu benim olaydan haberim yok.insan bi lin koylar leahcım ya madem paparazilik yapıyosun tam yap dimi sırnaşık şey

oyy kızlar oyy . neler olmuş ben girmeyeli :-)

kız nalansu üzülme yaa çocuk neşedir rızkıyla gelir inşallah :-)

geçmiş kadir gecenzde mübarek olsun. çok güzel geçirmişsinzdir inşallah

biz bayramda kastamonuya gidicez inşallah bavul felan hazırlıyorz :-)

ayrıca benmde analizim çıkmş çook sewindiim.

sheker_cadi
Hedef :
Sonuç : Sınıfı geçti. Takımın en iyi kilo vereni

hedefim.. 1 marta kadar 55 kgma inebilmek.

takımn en iyi kilo vereni :-) kulağa çok hoş geliyor. ama sanırm diyete yeni başladğm için çabuk verdm. inşallah diğer aylardada bu şekilde devam ederm.

yaptıklarma gelnce..

öncelkle ben çok abur cubur yiyen biriydm. şimdi kestim aburcuburu. haftada 1 yine yiyorm ama hergün değil :-)

spor yapmaya başladm. hergün 1-1,5 saat yürüdüm. sahile yakın oturduğmz için yürüyüş alanm var. ayrıca yürüyüşe bazen vaktim olmuyordu. bende eve gelnce saat kaç olursa olsn nivea body cdsini yaptm.

ve tabiki ekmeğide az yedm . az değilde ölçülü :-) eskiden 3-4 dlm yerdm. şmdi 2 dilmi geçmiyor. ve daha çok sebze ağırlıklı besleniyorm

hepsi bu :-)

şimdilk hoşçakaln

analiz cevabın için teşekkürler canım ama 6 aylık uzun bi hedef koymuşsun.1-2 aylık kısa hedefler koyarsan hem sonuca ulaşıp ulaşmadığını çabuk görürsün hemde kendini toplarman için daha iyi olur diye düşünüyorum.benimki sadece bi öneri eğer biraz daha kısa vadeli bi hedef belirlersen onu yazalım analiz rapor sonucuna ama yok hedefim bu değiştirmiycem diyosan ki bu senin hakkın ona göre yayınlarım.megicimde cevabını verdiğine göre sendne gelecek son cevaba göre analizin cevabını göndericem ilgili topiğe

canım şuan 00.23 itibari ile tarih ayın 17 sini gösteriyo.sanırm doğum gününü kutlayabilirm. Sağlıklı mutlu nice güzel günler yaşa.hamilelik endişhesini de atlattığına göre huzurlusundur artık.Hakkında hayırlııs olsun kocaman kocaman öpüyorumŞeniz Nice yıllaraa.s.

günaydın canlarım ...28 oldum bende ...yaşlanıyom galiba ...offf ..ossun kadın 30 unDA KADINDIR DıMı AMA ...

kiz o sayfalara baktim goremedim ben sayfalarda temizlik yapilmis yonetim tarafindan sanirim

hayirlisi olsun nalansu senin adina sevindim:Saruboceq:
kaydirigubbakcemile3 :hulya: :hulya: :hulya: tüh patik örcektik biz kaydirigubbakcemile3
hic sorma bende baslamistim patik ellimde kalacak bakkaydirigubbakcemile3
günaydın canlarım ...28 oldum bende ...yaşlanıyom galiba ...offf ..ossun kadın 30 unDA KADINDIR DİMİ AMA ...

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan tekrar kutlu olsun

aa ciddi mi :1shok: ama ben 1-2 fotoya baktım da onlar o değilmiymiş kafamçokkarıştı

X