Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Kızlar bu sabah terazide beni gülümseyen bir 88.5 karşıladı :) Çok sevindim. Sanırım kalıcı.

Bu arada arkadaşlar 2 çocukla ebeminkini gördüm ama diğer yandan hayatımın en kolay ve zevkli diyet sürecini yaşıyorum. Bu zamanı harcamayıp (yani böyle hızlı kilo verme süreci) istediğim rakama inene kadar diyetimi bozmayacağım.

Bu arada ekmek gurubunu 9 porsiyona indirmek de işe yaradı. Saydım dün nalansu da 9 porsiyon yemiş mesela. Demek ki bu rakam iyi.. Cumartesi diyetisyenle konuşurken de kendi yöntemimi sorgulayarak orta bir yol bulacağım:)

günaydın hatunlar,tebrik ederim leahcığım tartıda kilonun azaldığını gördükçe daha da motive oluyorsun değil mi verdikçe veresi geliyor insanın kaydirigubbakcemile3
kızlar ben bildiğiniz gibi samsunda yaşıyorum ve aslen trabzonluyum , akrabalarımın çoğuda ankara ve istanbulda yaşıyor.bu nedenle trabzona gelen geçen her akraba muhakkak bize uğruyor ya dinleniyor yada yatıya kalıyor.hatta akrabalar bizim evin adını ibrahim palas koymuş ( babamın adı ibrahim ) kendi aralarınsa sen ne zamana yer ayırttın acaba boşlar mı diye espri yapıyorlarmış kaydirigubbakcemile3 anlayacağınız bizim sezon hareketli geçriği için akşamları spora vakit bulamıyorum ve ağustos ortalarına kadar da full doluluk oranımız devam eder.dün yatmadan önce 30 mekik 30 squat yapabildim ancak spor adına ...

21,07,2009 günlük beslenme
sabah:klasik kahvaltı
ara:yok
öğle:5-6 adet kara lahana dolması
ara:2 adet pirinç ve mısır patlağı
akşam:1 adet ızgara balık
ara:1 nektarin 2 det kayısı

4 lt ye yakın su tükettim

meyram mrb
nalansu iyi tatiller.
pazar muhabbeti yapılmış,
bende geçen haftadan beri dr a gitmek üzere tahlillerle uğraşıyorum.
sonuçta tahliller için aç kalınca ben çok fena oluyorum. o gün hasta haline geliyorum.
yazıları paylaşmayı çok özledim.

iyi geceler kızlar selam silviş altta yakaladım seni singincim nerde hiç denk gelemedik bi türlü hadi hepinizi çook öptüm bby
ay hep sobeleniyorum sana :) eskiden selişim vardı onla oynardık böyle sobelemece sonra sayfanın altındaki konuda kimlerin olduğunu gösteren kısmı kladırdlar bi dönem baya keyfimiz kaçmıştı :) nostalji oldu sırnaşık şey

selam kizlar nasillsiniz,sizleri özledim bi selam vereyim dedim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selamlar meyracım... a.s.

Kızlar bu sabah terazide beni gülümseyen bir 88.5 karşıladı :) Çok sevindim. Sanırım kalıcı.

Bu arada arkadaşlar 2 çocukla ebeminkini gördüm ama diğer yandan hayatımın en kolay ve zevkli diyet sürecini yaşıyorum. Bu zamanı harcamayıp (yani böyle hızlı kilo verme süreci) istediğim rakama inene kadar diyetimi bozmayacağım.

Bu arada ekmek gurubunu 9 porsiyona indirmek de işe yaradı. Saydım dün nalansu da 9 porsiyon yemiş mesela. Demek ki bu rakam iyi.. Cumartesi diyetisyenle konuşurken de kendi yöntemimi sorgulayarak orta bir yol bulacağım:)

senin için çok sevindm lehacım.diyetisyen görüşmenne sonrada aranızda geçenleri bizmle paylma bakalım ne önerileri olcak merak ediyorum

günaydın hatunlar,tebrik ederim leahcığım tartıda kilonun azaldığını gördükçe daha da motive oluyorsun değil mi verdikçe veresi geliyor insanın kaydirigubbakcemile3
kızlar ben bildiğiniz gibi samsunda yaşıyorum ve aslen trabzonluyum , akrabalarımın çoğuda ankara ve istanbulda yaşıyor.bu nedenle trabzona gelen geçen her akraba muhakkak bize uğruyor ya dinleniyor yada yatıya kalıyor.hatta akrabalar bizim evin adını ibrahim palas koymuş ( babamın adı ibrahim ) kendi aralarınsa sen ne zamana yer ayırttın acaba boşlar mı diye espri yapıyorlarmış kaydirigubbakcemile3 anlayacağınız bizim sezon hareketli geçriği için akşamları spora vakit bulamıyorum ve ağustos ortalarına kadar da full doluluk oranımız devam eder.dün yatmadan önce 30 mekik 30 squat yapabildim ancak spor adına ...

21,07,2009 günlük beslenme
sabah:klasik kahvaltı
ara:yok
öğle:5-6 adet kara lahana dolması
ara:2 adet pirinç ve mısır patlağı
akşam:1 adet ızgara balık
ara:1 nektarin 2 det kayısı

4 lt ye yakın su tükettim

ha ha ibrahim palas ha güzelmiş.bizde kısaca yol geçen hanıydık canım.coğrafi konumumuz sebebiyle tüm türkiye ve avrupa trafiği bizm üzerimizdne akardı bir zamanlar... evde büyükler olunca illaki herkes bize gelirdi.babamın yarı ömrü hava alanı ve otogar diğer yarısı işte geçti biz kendisini göremeden rahmetli oldu malesef..

leah tebrikler.mooncum kolay gelsin.
ben bir kaç gündür giremedim. diğerr sayfaları okuyup aranıza dönerim.
sevgiler..

yokluğun hissediliyo singingim opuyorumnanaktan

meyram mrb
nalansu iyi tatiller.
pazar muhabbeti yapılmış,
bende geçen haftadan beri dr a gitmek üzere tahlillerle uğraşıyorum.
sonuçta tahliller için aç kalınca ben çok fena oluyorum. o gün hasta haline geliyorum.
yazıları paylaşmayı çok özledim.

hayırdır rutin kontorlller mi bi rahatsızlık mı var canım ne tahlili?şeker dengende bi sorunmu var acaba aç kalınca çok fena oluyosan.umarım bişey yoktur.sonuçları bizmle paylaş.. a.s.

selam kıslaar..

silvişim babana rabbim rahmet etsin.istanbulda yaşayıpta herşeye yetişmek mümkün değil vallahi.nasıl bir şehir allahım.çok hareketli.çooook kalabalık.allahım yardımcınız olsun.e hasta olan gelir,tatile çıkan gelir istanbuylda oturunca gelen misafirde hayli yük olur ev sahibine.gelen gezmek istiyor.bi dışarı çıkssn yol parasından batarsın sanırım.kolay gelsin canım.işiniz zor.

leah tebrikler canım ya .kıskandırıyorsun beni ha.

mooncum sende yoğunsun demek.aman bu tempo sadece kilo verdrir iinşaallah hasta olmayında....

singing abla tahliller ne tahlili ablacım.bized yaz sonuçları.

meyram hoşgeldin canım.bizler okuduğun gibi iyiyiz.sen nasılsın?

salı günü neler yedim:
sabah :klasik kahvaltı
ara :yok
öğle :bir adet milföy peynirli börek.
akşam :karpuz ekemk peynir yedim
gece :2 kaşık dondurma
spor :15 dk. ay yürüyüşü ve 45. dk. yürüyüş.

silvişim enfurtu tşk ler .
babanın mekanı cennet olsun. anılar kalıyor insanlara.
biraz sıkıntlıyım kızlar. sonuçları paylaşırım ok.silviş bende şekerden korkuyorum zaten. hamilelikte şekerim sınırdaydı.o konuya eğilmedim henüz ama düşünüyorumda.
yarın gene hastahanede olacağım.
bugün yediklerim sabah
domates 2 dilim ekmekpeynir.
öğlen 5 kaşık sebze yemeği 2 kaşık yoğurt
saat 16.30 ara dışardaydım.1 simit.
akşam
4kaşık peynirli makarna
ara
10 adet kıraz

ALLAH rahmet eylesin silviyacığım,mekanı cennet olsun

amin canım. sağol

selam kıslaar..

silvişim babana rabbim rahmet etsin.istanbulda yaşayıpta herşeye yetişmek mümkün değil vallahi.nasıl bir şehir allahım.çok hareketli.çooook kalabalık.allahım yardımcınız olsun.e hasta olan gelir,tatile çıkan gelir istanbuylda oturunca gelen misafirde hayli yük olur ev sahibine.gelen gezmek istiyor.bi dışarı çıkssn yol parasından batarsın sanırım.kolay gelsin canım.işiniz zor.

leah tebrikler canım ya .kıskandırıyorsun beni ha.

mooncum sende yoğunsun demek.aman bu tempo sadece kilo verdrir iinşaallah hasta olmayında....

singing abla tahliller ne tahlili ablacım.bized yaz sonuçları.

meyram hoşgeldin canım.bizler okuduğun gibi iyiyiz.sen nasılsın?

salı günü neler yedim:
sabah :klasik kahvaltı
öğle :bir adet milföy peynirli börek.
akşam :karpuz ekemk peynir yedim
gece :2 kaşık dondurma
spor :15 dk. ay yürüyüşü ve 45. dk. yürüyüş.

amin canım sende sağol... eskidendi o günler gelen giden keisldi artık.zaten bizde artık İstanbulun biraz dışındayız..

knock! knok! kimse yokmuuuu...
gıcırrr...
:roflol:
hayret bugün kapıyı ilk ben açtım :))
nasılsınız kızlar?
bugün son zamanalra nibeten biraz erken kalktı.geçenlerde söylemiştim komşumuz ameliyat olcak diye işte onun hastanedne çıkışı oldu bugün gidip onları aldım.birazda nkahvaltı yapıcam öğle gibide yazlığa gidicez.akşama dönerim.listeyide ekleyip kaçayım.görüşürz....

2.TAKIM 114.ETAP ETAP
singing kettle ( 74.4/)
EN-FUR-TU (72.5/)
Silviya (77.00/76.2/0.8/1.04% )
megilara (65.0/)
moonserose0 (54,5/)
nalansu09 (75.0/)
LEAH ( 89.7 )
sheker_cadi(77/) Yeni Üye
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( )

Son düzenleme:
silvişim enfurtu tşk ler .
babanın mekanı cennet olsun. anılar kalıyor insanlara.
biraz sıkıntlıyım kızlar. sonuçları paylaşırım ok.silviş bende şekerden korkuyorum zaten. hamilelikte şekerim sınırdaydı.o konuya eğilmedim henüz ama düşünüyorumda.
yarın gene hastahanede olacağım.
bugün yediklerim sabah
domates 2 dilim ekmekpeynir.
öğlen 5 kaşık sebze yemeği 2 kaşık yoğurt
saat 16.30 ara dışardaydım.1 simit.
akşam
4kaşık peynirli makarna
ara
10 adet kıraz

amin canım saol! mesajın gözümden kaçmış şimdi farkettim.umarım şeker falan yoktur.iyi haber bekliyorum canım alır almaz mutlaka paylaş sonuçları.öpüyorum kocaman...

kızlar bende artık kilomu perşembeden giricem.bildirmleri ben yapıyorum nede olsa diye cumaya bırakyıodum ama işte elimizde olmayan aksilikler olabiliyo.bu yüzden bende artık perşembeden giriyorum kilomu.tartı bugün sevindirdi beni çünki 76 ları göreli çok çok uuzn zaman olmuştu.tekrar bu raama inmek keyiflendirdi.zaten 75 in altına inersem süper olcak 70 altıda kırlma noktam benim... oyyy çok heycanlandım birden :sm_cool:

şekercim sobe... listeye aldım bak seni... bugün tartı günü tartıldın mı bakiim? :)

2.TAKIM 114.ETAP ETAP
singing kettle ( 74.4/)
EN-FUR-TU (72.5/)
megilara (65.0/)
moonserose0 (54,5/)
nalansu09 (75.0/)
LEAH ( 89.7/88.3/1.4/1.56 % )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( )
[/QUOTE]

Enfurtu mesajını yeni gördüm.. Bende kıskanacak ne var?.. Senin bulunduğun kilo bana uzak mı uzak...mafoldumben

Silviş senin hedef kilon kaç? Geçen see sanırım 80'lerdeydin di mi ? 86 filandın temmuzda?

canlarım walla ösledim sizi yafff
ben hala tatildeyim kızlar,kısıtlı zamanda giriyorum nete
malum deniz kum güneş
zemuszemus
beni de sabit geçiniz,sanırım haftaya bildirim yapamayacağım
öpüyorum hepinizi,umarım keyifler iidir

Silvişim çok sevindin 76 ları görmüş olmana.
ve evet tahlillerimi verdim ama sonuçlar 3 hafta yada 1 ay sonra çıkacak. tatil dönemi ya herkes tatillerde iş yapacak insanların yerine bakanlar var ama işte......
ve dönüşte eşim bana bir süpriz yaptı.bir yere gideceğiz dedi. ben açım ya kahvaltı yapalım ondan sonra dedim. ama biz kahvaltı diye girip kumpir yedik vallahi.
neyse ben onun işi ile ilgili bir şey sanıyorum alt kat kuaför elinden bir şey çıkardı sordu yukarda dediler
eeeee yukarı çıkarken 2 benen 2 inceltiyoruz broşürlerini gördüm.
ve sonuç apar topar 12 seans almak üzere kayıt oldum.ama ben 3 bölümden toplam 36 seans olacak
eğer böyle olmassa ben düşüneyim derim kesin vazgeçerim. çünkü 1 bize uzak
2 benim küçük çocuğum var
3böyle şeylere pek inanmam
3 ya devam edemessem vs.
ama para peşin elim mahküm ve bu öneri eşim tarafından getirildi. harika oğluşumu artık idare edecez biraz babaanne ,bazen ben götürürüm,
biraz onları orda yakın bir alışveriş merkezine götürürüm.
hergün enfazla 40 dakika yapabiliyorlar lpg ben alamıyorum bacak damarlarım çok yüzeyde.
neyse göbek ,basen ve bacak bölgesinden 12 şer seans alacağım.
tabi bunun diet ve hareketle desteklenmesi gerekiyor.
adet döneminde yapılamıyor.
neyse yarın gidip nasipse yaptırayım paylaşırım.
tek korkum bir sorun çıkıp yarım kalması.
inşallah güzel bir sonuç alabilirim.

2.TAKIM 114.ETAP ETAP
singing kettle ( 74.4/73.7/0.7/0.94%)
EN-FUR-TU (72.5/)
megilara (65.0/)
moonserose0 (54,5/)
nalansu09 (75.0/)
LEAH ( 89.7/88.3/1.4/1.56 % )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( )

X