Saç Uzatma Yöntemleri 2 haftada 2 cm uzayan saçlarr

biseu sorabilirmiyim bende konu acmistim sac uzatmamla ilgli ve bide sac derimi tirnak ucumla kazidgmda hafif beyaz bir tabaka geliyo bu normalmi
Maske kullanıyorsan saç derin yeniliyorolabilir yani saç derisi sürekli değişir bi de sıcak sudan olabilir saçını ılık suyla yıka bide masaj yaparak yıka fazla bastiriyorsan olabilir ama öyle acayip şekilde kavliyosa bi cildiye doktoruna görün derim

Bayıldım yaaaa ☺

Sarimsagin suyunu nasil cikardin cnm? Bide sarimsagin suyu direk uygulaninca sac koklerini yakmiyor mu

Ben şuan ara verdim Can'ım 15 gün agustosda tekrar dax devam edicem bugün ölçtüm 32 cm olmuş saçlarım

cildiyeye gorundum iki tane sorun yok diyo ama belki cok kazidgm icindir yani sac derisi yumusak kazindgnda tabiki cikar abest segil zaten de hfif bi beyaZlik geliyo sirkeli su yapiyorum bakalim

Sarimsagin suyunu nasil cikardin cnm? Bide sarimsagin suyu direk uygulaninca sac koklerini yakmiyor mu
İyice ezdim sonra eldiven giyip avcumun içine koydum. Saçlarımı ayırıp saç diplerine bastırıp çektim. Sarımsak elimde suyu saç diplerimde kalıyor canım. Evet başta biraz yakıyor

İyice ezdim sonra eldiven giyip avcumun içine koydum. Saçlarımı ayırıp saç diplerine bastırıp çektim. Sarımsak elimde suyu saç diplerimde kalıyor. Biraz kopyala yapıştır oldu ama :)) sarımsak biraz uğraştırıyor ama değer canım ben sarımsakla bu hale getirdim bence denemelisin

sadece uzatıyor öu bunlar
saçında gürlşme kalınlŞma sağladı mı
Benim saçımın ön kısmı dökülmüştü küçükken sarımsak sürünce hepsi tekrar çıktı. Kaşlarım küstüğünde de uyguladım aynı şekilde. Sarımsağın bir özelliği de tüy çıkarmasıdır zaten :)

Ben inversiyon yöntemini denemek istemiştim etkisi ikiye katlansin diye 1 hafta her gün Daxı saçıma sürüp yıkamak gerekiyordu aslında 4 gün dayanabildim ama etkisini gösterdi gerçekten şimdide haftada 2 ve ya 3 kez yapıyorum tek kullandığım ürün o zaten ayda 3 cm gibi birşey uzadı sacim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…