2. Grup 4444 Salatı tefriciye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K Kazen lütfen ilgilenir misiniz

Sen bu arkadaşın dua grubunda mısın anlamadm Bi kaç dua grubuna katılamadım o yüzden anlamadm. Bu grup New in arkadaşa ne oluyo ki

Sen bu arkadaşın dua grubunda mısın anlamadm Bi kaç dua grubuna katılamadım o yüzden anlamadm. Bu grup New in arkadaşa ne oluyo k
Evet, kendi topiginde bir başkasına dua tavsiye ettim diye bana newin yazdığı mesajlar onlar. Allah'a havale ediyorum Allah bildiği gibi yapsın herkesi :)

Arkadaşlar kusura bakmayın bir arkadaşımız(ben engellediğim için msjlarını almadım), biraz ileri gitti. Gece gündüz benden dert anlatıp esma dua isterken, (daha dün istedi):Sonra bi baktım insanlara gelin ben size öğretirim anlatırım diyor benim gruplarımdahayır herkes tecrübesini paylaştığı grupta neden özelden anlatıyorsun? Arkadaşlar ben Allah'ın isimleri ve gönderdiği Hak dinin kitabı Kur-an'ı Kerim surelerinden başka bir şey ve kişiler tavsiye edilmesini doğru bulmuyorum. İnsanlar dertli olduğu için çare arıyor ve inanmaya hazır tutunacak dal arıyor. Bunu fırsat bilmek bence doğru değil. Uyarıyorum olmuyor. Gidip kendi gruplarında ne yapıyorlarsa yapsınlar; benim grubumda değil.

Lütfen çok acil olmadıkça bir birinize numaralarınızı vermeyin
Canım bunun numara alıp vermekle ilgisi yok. Herkes birbirine bir şey sorup öğrenir am
Sen bu arkadaşın dua grubunda mısın anlamadm Bi kaç dua grubuna katılamadım o yüzden anlamadm. Bu grup New in arkadaşa ne oluyo ki
Canım teşekkür ederim desteğin için

Ah keşke bu kadar hakka girmesen. Birincisinben kimseye öğretim anlatırım demedim, kız derdini özelde bile bana söylemedi, böyle olunca açıktan yazmak istemedim derdi olduğunu söyleyince. Bakınız mesaj da aşağıda, benim ona tavsiye ettiğim de bizzat Allah'ın esmalari ve vakıa suresi,neyi fırsat bilmisim.. hakkım asla helal olmasın

Eklentiler

• S00605-17241918.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 125
Şimdi anladm New le mesajlaştınız sen birine Esma önerdin diye New sana bunları yazdı öyle mi. Banada özelden yazanlar oluyo dua topiklerinden görüp şu derdin varmış bunları oku diyenler oluyo Allahın esmaları ne zararı olacak ki kendinde işe yaramış bizede tavsiye ediliyor ben bunda sakınca görmüyorm böyle bişeye vesile olup özelden böyle şeyler yazman yanlış bence @newplanet daha öncede bu tarz muhabbetler oldu diğer gruplarda da bunlar beni rahatsız ediyor benide çıkarır mısın lütfen

Evet , ben birine Esma ve dua onerip yardımcı olmak istedim diye kendisi bana yukarıda attığım sekilde ve üslupla konuştu üstelik birde diyor ki fırsat biliyor yahu yardım ettik neyi fırsat bilmisiz cuma günü çok büyük kul hakkına girdi ben Allah'a havale ediyorum Allah bilsin

Arkadaşlar hepimiz buraya dua etmeye, birbirimize yardimci olmaya, biraz da kafa dağıtmaya geliyoruz. Neden kalp kırıyorsunuz.yapmayin böyle lütfen
Canim ben ömrü hayatımda birine Esma dua sure tavsiye ettiğim için böyle bir muameleyle karsilamasmadim

aypare ackerman bravo bütün aylardır verdiğim emeği hiç ettin. Hakkım sana ne kadar geçti biliyorsun. İlk defa birisine hakkımı helal etmiyorum şimdi benim arkadaşlarıma emek emek biriktirdiğim insanlarla okumaya devam et. Zahmetsizce hazır ayların emeğinin üzerine kon. Ben insanların yardımlaşmasını istemesem gece gündüz çabalayıp öyle bir topik açar miyim??? Hakkıma giren kapıma gelsin diyeceğim de nasılsa yine yardım ederim Allah da seni utandırsın aypare o kadar haysiyettin varsa.

Sen gerçekten çok değişik bir insansın , hem birine dua önerdim diye bana dünyanın lafıni et, gelip hakkıma gir,15kisiye dua okumusken tam bana sıra gelmişken ayrıldı de benim hakkima bir kez daha gir hemde emegime kon de. Pardon da neye konmusum? Topiklerin den çıktım zaten? Allah seni utandirsin.

Arsız bu dua grubu daha başlamadı. Bugün sana okuyup yarın çıksın dedik!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…