2. Grup 4444 Salatı tefriciye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lütfen çok acil olmadıkça bir birinize numaralarınızı vermeyin :KK43:

bunlar hep bundan oluyor zaten ... hayır başka platformda kavga edip gelip buranın tadını kaçırıyorlar.

arkadaş sıkıntını Whatsapp'ta yaşadıysan git orada çöz bizim ağzımızın tadını neden bozuyorsun ?

neyse Mune Mune gelsin gerekli kontrolleri yapsın

aypare ackerman aypare ackerman yaptigin hic hos degil sen onca kisinin hakkina giriyorsun suan bende sana hakkimi helal etmiyorum dua topigindeyiz farkindaysan ne olur sa olsun hic hos davranis degil
O bana dünya hakaret ederken hoş mu peki? Üstelik haksız yere? Ne yaptım da hakka girdim? Kaç kişiye böyle yapılmış özelden insanlar bana yazıyor.

Arkadaşlar bence tartışmanın anlamı yok , kalmak isteyenlerle birlikte duamızı okumaya başlayalım hepimizin ayrı ayrı dertleri var zaten böyle ufak tefek şeyler ağzımızın tadını bozmasın dua için bir aradayız 🤲

Sen ogrenciyken ogretmenlik yapmaya kalkarsan haketmissindir emin ol
Benim tartışan iki arkadaşlada bi hukukum yok ve burda yaptığınız şey ilgi alanıma girmediği için yorum yapmıcaktım, ama şu yazıyı okuyunca dayanamadım. Siz ve newplanet gibi şahıslar yüzünden insanlar dinden soğuyor tıpkı benim gibi... Eminim çok vakit geçirip, didinmişsinizdir o yüzden şuan Adnan oktarın müritleri gibi koşulsuz şartsız bir destekleme güdüyorsunuz ama size tavsiye çok komik duruyorsunuz. Whatsapp ss lerini okuduktan sonra nasıl halen newplaneti destekleyebiliyorsunuz gerçi bu sorunun cevabını biliyorum 🤣🤣aypare nickli arkadaşı da tanımam etmem Newplanet durum paylaşınca gördüm ve geldim okudum meraktan Whatsapp ss lerini okuduktan sonra olay benim için bitti.. Kendini adeta cemaat imamı sanmış Newplanet isimli arkadaş ve tüm ilgiyi alakayı üzerinde istemiş hem de böyle "hassas" bir konuda.. Adeta kıskançlık ve ego patlaması yaşamış üzerine birde yalan ve kıskançlık... Şimdi ben bunca şeyi niye yazdım bunu da açıklıyım yukarıda da dediğim gibi ilgi alanıma girmiyor diye karışmamıştım, fakat senin yazını görünce sinirlendim çünkü sen ve senin gibiler tüm konuşmaları gözleriyle görmesine rağmen Fanatik gibi adeta dergah müridi gibi hocanızı savunuyorsunuz ve bu bana inanılmaz komik ve üzücü geldi o yüzden dahil oldum. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır!! Haksız kimseleri sırf hukukunuz var diye savunmayın....

Madem ilgi alanina girmeyen bir sey icon cabalama arkadasim by
Benim tartışan iki arkadaşlada bi hukukum yok ve burda yaptığınız şey ilgi alanıma girmediği için yorum yapmıcaktım, ama şu yazıyı okuyunca dayanamadım. Siz ve newplanet gibi şahıslar yüzünden insanlar dinden soğuyor tıpkı benim gibi... Eminim çok vakit geçirip, didinmişsinizdir o yüzden şuan Adnan oktarın müritleri gibi koşulsuz şartsız bir destekleme güdüyorsunuz ama size tavsiye çok komik duruyorsunuz. Whatsapp ss lerini okuduktan sonra nasıl halen newplaneti destekleyebiliyorsunuz gerçi bu sorunun cevabını biliyorum 🤣🤣aypare nickli arkadaşı da tanımam etmem Newplanet durum paylaşınca gördüm ve geldim okudum meraktan Whatsapp ss lerini okuduktan sonra olay benim için bitti.. Kendini adeta cemaat imamı sanmış Newplanet isimli arkadaş ve tüm ilgiyi alakayı üzerinde istemiş hem de böyle "hassas" bir konuda.. Adeta kıskançlık ve ego patlaması yaşamış üzerine birde yalan ve kıskançlık... Şimdi ben bunca şeyi niye yazdım bunu da açıklıyım yukarıda da dediğim gibi ilgi alanıma girmiyor diye karışmamıştım, fakat senin yazını görünce sinirlendim çünkü sen ve senin gibiler tüm konuşmaları gözleriyle görmesine rağmen Fanatik gibi adeta dergah müridi gibi hocanızı savunuyorsunuz ve bu bana inanılmaz komik ve üzücü geldi o yüzden dahil oldum. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır!! Haksız kimseleri sırf hukukunuz var diye savunmayın....

Sen kimin derecede ogrenimi var biliyormusun asla bilemessin sen öğrendiğinden mesulsun bende benden madem ki komik geldi ac halay oyna gereksiz konusma

Sen kimin derecede ogrenimi var biliyormusun asla bilemessin sen öğrendiğinden mesulsun bende benden madem ki komik geldi ac halay oyna gereksiz konusma
Kimin ne derece eğitimi olduğu bu konuda önemsiz. Aypare isimli arkadaş Bildiği bir konuda veya yanlış bile olsa bildiğine inandığı bir konuda başka birine yardımcı oldu diye üstelik "Dua, din, iman" topiğinde birine yardım etti diye.. Kendini herkese adadığını ve bunu Allah rızası için yaptığını iddia eden newplanet adlı şahıs tarafından tacize uğramış üstelik bunları aypareden duymuyoruz. Kanıtlı bir biçimde gözlerimizle şahit oluyoruz. Neyse ben sizin gibi insanların mentalitesi konusunda epey ihtisaslıyım zaten ülkemizin genel sorunuda siz ve sizin gibilerin zihniyetini. Allahın izniyle yakında kurtulucaz bu zihniyetten.. Ayrıca mahalle kadınları gibi saldırmayı bir kenara bırakıp bazı şeyleri anlamaya gayret gösterin... Neyse selametle 🤚

Gecen gun new birine bisey yazmisti. Kişiliğine gore esma onermisti. Bende yazının altina bende isterim yazdim. Hatta doluscaz simdi altina diye...
Peki ben simdi ona boyle bisey yazdigim icin birine bisey oneremiyormuyum. Ne ayip ne gunah var bunda. Bende sanal veya yuzyuze bir suru kisiye su sureyi oku. Su esmayi su sayida oku diyorum. Hadsizlik mi bu. Biri birine bisey sorunca ogrenci mi oluyor.. bu kadar kizmanin hic anlami yoktu. Herkes hakkını helal etsin arkadaslar. Zaten daha başlamamıştık. Benimde artik burda kalmam hos degil.

20200605_202848.jpg

Eklentiler

• 20200605_202904.jpg
    20200605_202904.jpg
    136,7 KB · Görüntüleme: 37
  • 20200605_202856.jpg
    20200605_202856.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 33
  • 20200605_202853.jpg
    20200605_202853.jpg
    187,5 KB · Görüntüleme: 35
Durum