2.evlilik

Neden konuşmadınız ki. Önemli konular bunlar. Tercih sizin tabi.
Biz apar topar evlendik birbirimizle tanıştıktan kısa hir süre sonra bunlari konuşacak fırsatımiz olmadı eşim benim bende eşimin başına gelenleri ortak arkadaşlar aracılığı ile biliyorduk az çok

Anladım yani eşiniz çocuğunu kendisi yetiştirmek isteseydi elinde bir sürü sebep vardı ama istememiş demek ki.
Kendi de psikolojik olarak iyi durumda değilmiş aldatildığıni bilen herkes eşime laf etmiş adam yıllarca iş arkadaşlarına dahi boşandığıni anlatmamış mahallesini semtini vs değiştirmek zorunda kalmış yıllarca köyüne gidememiş bayram vs de
Kadın kendisi tek tek anlatmış sen işteyken şunu eve aldım şurda şunu yaptik senin verdiğin para ile ona şunu aldım vs diye eşim yakalar yakalamaz kadını öldürmeye çalışmış kadın bağırınca komşular toplanmış ailelerden abla abi vs de gelmiş eşim de sorun anlatsın o.... herşeyi demiş kadın da tek tek yıllar içinde nasıl aldattığını anlatmış

Ay töbe bu ne ya severek mi evlenmişler görücü falan mı? Hani kadında ki rahatlıkta ilginç öldürülebilirdi de çok uç laflar bunlar

Ay töbe bu ne ya severek mi evlenmişler görücü falan mı? Hani kadında ki rahatlıkta ilginç öldürülebilirdi de çok uç laflar bunlar
Kadının psikolojik sorunlari varmış raporları vs esim çocuk doğduktan sonra yaşanan olay sonrası özel bir kliniğe yatırmış defalarca tedavi ettirmiş her ayrılmak istediğinde kadın intihar etmiş eşime seni sevmiyorum dermiş eşimde sevmiyorsan boşanalim dermiş kadın ben salakmıyım seni boşayacak dermiş bunu ulu orta söylermiş
Eşim çok çırpınmis ama başaramamış kadının babası vefat etmiş çocukken bu yüzden kayınpederim babasız bir kızı boşayamazsın demiş yeni evli iken
Daha 1 aylık evli iken evden kaçmış eşim ta o zaman boşanmak istemiş ama ailesi buna engel olmuş boşanma vs diye
Eşimin annesi sırf birilerine inat olsun diye eşimi istemedigi halde zorla duygusal baskı ile evlendirmiş eşim çırpındıkça batmış

Zaten eşim ona şiddet uygulasin diye bilerek yapmış görümceme bir kere kardeşin beni hiç dövmüyor bana bağırmıyor böyle erkek mi olur erkek dediğin az sert olacak vs demiş
İlk 4 5 yıl eşim kimseyi inandiramamis sonra sonra kadın konuştukça evden kaçtıkça intihar ettikçe eşimi anlamaya başlamışlar

20 yaşında tam olgunluğa erişmemiş ve annesinin doldurdugunu düşündüğünüz olaylar için yuvamı yıkacaksınız madem oyle neden evlendiniz bu evlilikten beklentiniz neydi bi insan evlenirken sadece iyi şeylerimi düşünür evliliğin olumsuz yanlarını hiç düşünmediniz mi illaki sorunlar sıkıntılar olacaktı bunları hesaba katıp adım atmanız lazımdı

birde empati yapın aynı durumu eşiniz oğlunuzla yaşasa ne yapardınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…