2.evlilik

Evet gerizekalıyim ya anlayamam tabi ki

Keşke hayat ve olaylar böyle kolay olabilseydi

gayet o kadar kolay, mahkeme vermiş madem çocuğu alıp baksaydı misler gibi. Yalnız başına bakamıyorsan da anlaşıp bakacak eş bulur onunla beraber bakarsın. Zaten 15 yaşındaymış çocuk, okula gidiyordur kendine bakabiliyordur. Eşin sadece palavra ve bahanelerden ibaret, açıkça berbat bir kadın olan anneye atıp çocuğunu gitmiş. Allaha büyük konuşmayayım ama senin kocanı kapıya köpek olarak bile bağlamam. Karabaşın bile bu dünyada bir işlevi var , hırsıza havlıyor senin kocanda o da yok kazık kadar 15lik yarı yetişkin bir çocuğa bile bakmamk için bahaneler uydurup kaçmış.

Yakalanmış zaten kadın. Çocuk biliyor bu durumu. Sırf kadın diye haklı çıkarmaya çalışmayalım.
Biliyor olmasi başka bir şey, bunun uluorta tekraren konuşulması başka bir şey. Kadın diye hakli çıkaran yok nerede hakli çıkarılmış kadon? Ben çocuk açısından baktım yazılana sadece.

Yakalanmış zaten kadın. Çocuk biliyor bu durumu. Sırf kadın diye haklı çıkarmaya çalışmayalım.
Bu olaylarin üzerinden 5 yıl geçtikten sonra eşimle tanıştım ve oğlu eşime ve bana hakaret ediyor iftiralar atıyordu kendimi savunmam gerekiyordu çocuğa asla annen babanı aldatmış demedim demem
Sadece mesele benimle ilgili değilken baban sana karşı bu kadar iyiyken neden bunu yapıyorsun üstelik ayrılık nedenini ve annenin suçlu olduğunu bildiğin halde dedim ? Bu kadar bunun dışında çocuğa hiç birşey demedim yıllar içinde

Teşekkürler ederim
Eşimi savunacak halim yok zaten

Sırf kadın diye hemcinsimiz diye aklamaya çalışmayalım. Kadın berbat bir insanmış.Hemcinsimiz diye herşeyi savunacak değiliz. Çocuğunun yanında o hakaretleri eden kadını asla savunmam.

ben de kadını savunmuyorum farkındaysanız, kdın açıkça manyaksa alsa babası baksaymış o kadına bırakmasaymış diyorum. Adam bir iskele babası, çocuğunu böyle biriyle insan nasıl bırakır

Çocuk da istiyorsa kadın intihar ediyorsa sürekli ne yapsın adam kaldı ki 5 yıl boyunca nafaka vs dışında da devamlı çocukla ilgilenmis

Ben kocama yapılan saygısızlığa sahit olduğum için böyle dedim defalarca şahit oldum üstelik çocuk babasına eşek gibi dediğimi alacaksın bile dedi
Herkes bütün çevremiz de farkında çocuk 29 gün babayı engelliyor telefonda 30 gün maaş günü açıp engeli arıyor para almaya geleceğim diye
Vermeyince de kavga çıkarıyor adamın parası gerçekten olmuyor mesela o zamanda zorla marketten avmden kartla alışveriş yaptırıyor
Olaylar bildiğiniz gibi değil
Ama. İnanın bana asla ses etmedim karışmadim yarım birgün onlar iyi olur ben kötü olurum diye
Eşim.asgari ücretle çalışan biri kazanıyor ki veriyor evladına.dedim
Bana ne değil mi ?

Sizin konunuz üzerinden böyle durum yasayanlara ders olsun. Duyguları biriktirmek hiç iyi sonuç vermiyor. Konu ne olursa olsun taze taze konuşulup çözüme ulaşmalı.siz de şuan oturup güzel güzel konuşup sorunlarınızı halledin. Olur ya da olmaz en azından netleşir.

İşte babanın ağırlığı nerede ? Ben çocuğuma istediğim kadar babanı kullan diyim. Babası set çektikten sonra ben ne yapabilirim, çocuk ne yapabilir?

Ben burda şunu merak ettim kendini bıçaklayan kadına mahkeme neden çocuğu verdi. Eşin iftiraya uğradığını kanıtlayabilirdi.
Mahkeme vermedi eşim ayrıldıktan sonra kadın intihar etmiş çocuğumj isterim diye eşimde almış çocuğu hastaneye götürmüş.kadin yalvarıp yakarmis çocuğumu götürme diye oylelikle çocuk orada kalmis
Eşimde aylık çocuk adına çocuk orada diye para yollamış

Anladım yani eşiniz çocuğunu kendisi yetiştirmek isteseydi elinde bir sürü sebep vardı ama istememiş demek ki.

Bu yaştan sonra da zor düzelmesi 15 16 yaş geç kalınmış. Anne baba görevini yapamamış.

Neden konuşmadınız ki. Önemli konular bunlar. Tercih sizin tabi.
Eşim eski eşinin konusu açılınca sinir krizi geçiriyor ve hastalanıyor o yüzden bir kere çok fena ağlamıştı çocuklar gibi ne olduğunu anlayamadım sakince yanında durup sakinlesmesini bekledim telefonuna bakıyordu çaktırmadan.aldim meğer kadın mesaj yazmış işte sende beni unutamadın geçmişe sünger.cekelim beni affet o kadını yolla beraber yaşayalım gibi

Bana bakıp hem benim hayatımı mahvetti hemde geri dön diyor diye ağlamıştı
Bu olay tekrarlanmadi kadını eşim.engelledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…