2.çocuktan sonra eşimle aramızdaki uzaklık geçer mi

Cinsellikten sonra daha bi bağlı oluyor düzeliyoruz ama anladım ki cinsellik önemliymiş.Dert aramıyorum gerçekten hep olumlu düşünmek istiyorum.Benim oğlum da kolik açık hava iyi geliyor evde daha beter
Cinsellik çok önemli. Size üç tavsiyem var.
1- Dışarı gezmesine ara verin. Bunun yerine kolik bebeği gündüz alın dışarı çıkın havası değişsin.
2- Evde daha çok vakit geçirirseniz işlerinizi daha kolay yola koyarsınız. Böylece cinsel hayatınızı da artırmış olursunuz.
3- Evde ne kadar çok vakit o kadar çok iş bitmesi. O kadar bebeğe vakit ayırma. O kadar da eşinin senle vakit geçirmesi demek.
En azından bebek yaşına gelene kadar size bu gerekli.

Yani çok mattah bir kocanız ve evliliğiniz varmış gibi 2. Çocuğa ne gerek var

Bu inatla siz boşalabilirsiniz üzgünüm . Eşiniz sizden saygı , ilgi , değer görmek istiyor! Onu önemsediğiniz ne bileyim onun. İçin süslenin giyinin. İşten gelince giyiminize dikkat edin . Bir sürü şey …. Böyle inatlaşırsanız ikiniz içinde hiç iyi olmayacak …

İçinize qtmayın oturun konuşun. Bir de sizin anlattıklarınız tamam ama karşı ne anlatacak o da bence bişeyleri atmış içine. Onu 9vrenin iki taraflı oluyor bu işler. Biraz da çok triplingeldiniz . Yeri gelince cazgır olacaksınız geri gelince iyi. Nasıl desem o an deyin bu ne şimdi diye. Ya da trip atılmayacak toplu ortam ise sürat yapmayın. Bence konuşun halledin

Çok haklısınız eşimle konuştuk gerçekten o da yanlış anlamış bazı şeyleri dediğiniz gibi trip atmak kötü oluyor

Fazla gözünüz de buyutuyosunuz olayları.suan hala lohusa kafadindasiniz ve olaylara farklı bakıyorsunuz.benimde 3.5 aylık bebeğim var toplasan 3 defa ilişkiye girdik.az ama iki çocukla anca böyle oluyor.esimde bı değişme yok hala aynı öküz sizde çok düşünmeyin her hareketini erkekler bizim gibi değil çok basit düşünüyorlar.uzerlerine gidince de daha çok saçmalıyorlar.

Düzelir. İkinci çocuk,ekstra artan sorumluluklar derken herkesin ayarı bozulmuş. İyimser olun herşey çok yeni. Belki eşiniz de sizden,sizin haberiniz olmayan şeyler bekliyordur. Üzerine gitmeden sevgi dolu olmaya çalışın. Biliyorum söylemesi kolay ama iki çocuk annesi ve ikinci çocuktan sonra boşanmış biri olarak yazıyorum. İlişkide eş olmayı unuttuğumuz an roller karışıyor. Siz eski siz olun.Yapabilirseniz az da olsa kendinize bakın. Zamanla yeni düzen normaliniz olacak ve ilişkiniz de tazelenecek.

Küçücük bebekle okadar misafir geldi gittik olmasa keşke.Belkide bundan rahatsızlık duyuyor eşiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…