2.çocuğunu aralık 2008 de bekleyenler buraya

arkadaşlar benimde 2. çocuğum olcak ilk bebişim erkek 8 yaşında

kızlar ben iyice tatlıya düştüm ya canım ne görsem istiyor komşularım yüzün parlıyor oğlun olacak diyorlar ama sizce ne olabilir tahminleri alayım lütfen

kızlar ben iyice tatlıya düştüm ya canım ne görsem istiyor komşularım yüzün parlıyor oğlun olacak diyorlar ama sizce ne olabilir tahminleri alayım lütfen

:) eger guzellestiysen erkek bence
ama tatli yiyorsan kiz ...:)
Benim bebegin cinsiyeti belli oldu erkek ,bir oglusum daha olacak nasipse cok eksi yedim :)

aaaaaaaa...ne kadar gerilere dusmus bu topik arkadaslar ...

Nerdesiniz ?umarim herkesin sihhati yerindedir ,bebisler iyidir ...

benimde 14 aylık bir oğlum var ve şu anda 29 haftalık hamileyim!!!! hala alışamadım bu duruma çok erken oldu ama hayırlısı, kısmet böyleymiş...şimdiki bebişim ise kız:))))

arkadaşlar merhabalar..
bu topk 2.ci dogumun aralıkta yapanlar için ben 3çü dogumumu yapçam .3çü dogumunu yapanlarla ilgili topik yoktu buraya yazıyorum
2kızım var biri 15yaşında.biri 4yaşında.33yaşındayım
ve şuan 25haftalık hamileyim.dogacak olan yavrum erkek.adınıda allah nasip ederse metehan koyacagız.
sevgiler herkeze..

olsun canim aramiza hosgeldin :1hug:sende saglicakla alirsin insallah bebisini :ecrin_bebek:

benimde 14 aylık bir oğlum var ve şu anda 29 haftalık hamileyim!!!! hala alışamadım bu duruma çok erken oldu ama hayırlısı, kısmet böyleymiş...şimdiki bebişim ise kız:))))

Allah bağışlasın ne güzel.Benim hayırlısıyla ilk bebeğim olacak.İkinci bir bebek daha istiyoruz sonrasında ve aralarında çok fazla yaş farkı olmasın istiyorum.Bu açıdan sana imrendim doğrusu.Çok şanslısın.Allah ikinci bebeğini de sağlıklı kucağına almanı nasip etsin.

selam arkadaslar benımde 3 cu cocugum olcak kısmetse bende katılabılırım galıba aranıza bırı 10 bırı3.5 yasında ıkı kızım varsımdı ıse 3cu kızım yolda kısmet olursa 9haftamız kaldı hayırlısıyla bebıslerımızı kucamıza alırız ınsallah

Merhaba irem aramiza hosgeldin ...
Masallah Allah bagislasin yavrularini ,gelecek prenseste sagasaglim gelsin insallah a.s.

mrh arkadaşlar,bende yeni katıldım aranıza ve 2.hamileliğim.16 aylık bi kızım var ve 30 haftalık hamileyim.zor oluyo ve olacak biliyorum..erkek bebek bekliyorum.inş kızım birşey anlamaz,kıskanmaz da arkadaş gibi büyürler.en çok kızım için endişeleniyorum ya onu ihmal edersem diye...

aramiza hosgeldin sihri ;hayirli dogumlar :1hug:
Daha kucukmus kizinda ,insallah kolay atlatir canim

tşk ederim canım..hepimize Allah kolaylık versin...

sihri kızın ufakmış bayağı Allah kolaylık versin isteyerekmi oldu benim oğlum 4 yaşında acaba erkenmi davrandım diye terddütlerim var Allah kolaylığını verir inşallah

merhaba sihri
ben ilk bebegimi bekliyorum .burda ne işin var diye sorarsan yazdıklarını okuyunca annemin itirafları aklıma geldi.. ben ve kız kardeşim arasında da senin bebişler kadar yaş farkı var.. bizim biraz daha fazla.. annem hep benim zor bi bebek oldugumdan bahseder.. kardeşin çok kolay bir bebekti çünkü hayatımızı hep sana göre düzenledik der. herşeyi, kardeşime olan ilgilerini bile bana göre düzenlemişler ben kıskanmayayım diye.. tabii şimdi yaptıgının yanlış birşey oldugunu biliyor ve biraz pişmanlık duyuyor.. Allah sana kolaylıklar versin canım. bizler daha bilinçli anneler olacagız inşallah tabii o zamanlar annelerimiz biraz daha bilinçsizmiş ama annelik güdüsüyle yaklaşıp hatalar yapmamalıyız.. kıskancak diye düşme üstüne yavrunun sakın.. doğal davran..

umarım yanlış anlamazsın ben daha nnelik ne onu bile bilmiyorum ama içimden bunu paylaşmak geldi canım

caqnım teşekkür ederim paylaşımın için yanlış anlşaşılacak birşey yok..isteyerek olmadı 2.bebeğim ama kucağıma aldığımda iyiki olmuş diyeceğim...benimde kızım çok ilgi isteyen bir çocuk.dahada çok küçük.bende herşeyi ona göre düşünüyorum.ona bi zarar gelsin istemiyorum .tabi küçüğüde ihmal etmemek lazım.kolay olmayacak,elbet üzüleceğiz............bebeklerim için en doğrusunu yapmaya gayret edeceğim inş.

merhaba!benim 8 yaşında bir kızım var ve şu anda 7,5 aylık hamileyim.aradan bukadar zaman geçtikten sonra hem doğumdan korkuyor hemde sanki bebeğime hiç bakamayacakmışım gibi bazen karamsarlaşıyorum.aslında geçmişe dönebilseydim aralarında bu kadar yaş farkı olmasını istemezdim.kızım kardeş duygusu hiç yaşayamadı bundan sonrada iki kardeşin yaşayabileceği birçok duygudan mahrum kalacağını düşünüp üzülüyorum.rabbim hepimize kolaylıklar versin...a.s.

benimde kızım 8 yaşında ve şimdi 7,5 aylık hamileyim.bunca zamandan sonra nasıl büyüteceğimi bilemiyor ayrıca doğumdanda çooook korkuyorum.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…