2.çocuğunu aralık 2008 de bekleyenler buraya

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
benim ilk çocuğum 14 yaşında.biraz yaş farkı fazla olacak ama 2.kez anne olmak istedimbenim gibi kardeşler arasındaki yaş farkı çok olan var mı???yerimseniben

• Konu Sahibi EU1
valla benim 3.5 yaşında oğlum senin kadar beklesem heralde cesaret edemezdim yanlış anlama

• Konu Sahibi EU1
slm kızlar benimde 5 yaşında bir kızım var şimdi 4 haftalık hamileyim

• Konu Sahibi EU1
valla benim 3.5 yaşında oğlum senin kadar beklesem heralde cesaret edemezdim yanlış anlama

ben de küçükken cesaret edemedim.zaman geçince insan zorluklarını unutuyor.şimdi sanki ilk bebeğim gibi heyecanlıyım.tek çocuk kalmasın diye düşündüm...:teytey: kızımda çok istedi.allah hepimize o güzel günleri göstersin

• Konu Sahibi EU1
neredesiniz kızlar.herkesin ilk çocuğumu......
:sm_cool:

• Konu Sahibi EU1
benim 17 yaşında bir kızım ve 14 yaşındada bir oğlum var.Ben ne yapacağım hiç bilmiyorum. Sanki diğerlerini büyüten ben değilim.bu bebek bana sanki ilkmiş gibi geliyo.Kızım anneliğe özenir oldu sanırım bana bırakmayacak bile bebeği oğlum desen ona keza pek bir hevesliler kardeşleri olacağı için.yaş farkı büyük çocuklar kardeşlerini daha bir sahipleniyolar sanki ben onu gözlemliyorum şimdilik.Allah hepinize kolaylıklar versin.a.s.

• Konu Sahibi EU1
slmm benimde 4 yaşında bi kızım var 8 haftalık hamileyimm
kızım babasına çok düşkün inş. doğacak bebişimde bana düşkün olur (aslında sırf kızımla eşime inat doğurcam bu bebişi)

• Konu Sahibi EU1
ya benim oğlumda bana çok düşkün eylülde tam 4 olup 5 ten gün alıcak sıkıyo beni bazen babaya hiç düşkün değil derler ya erkek anneye kız çocuğuda babaya düşkün olur bakalım inşallah farklı cinsiyeti tadarız yani ben kızım olsun isterim rabbim herkezin gönlüne göre versin

• Konu Sahibi EU1

inşallah canım allah gönlümüze göre verir

benim kızım da babasına çok düşkün:roflol: umarım ikinci bebeğim de bana düşkün olurda evde yalnız kalmam:teytey:

benim kızım da babasına çok düşkün:roflol: umarım ikinci bebeğim de bana düşkün olurda evde yalnız kalmam:teytey:

aynı cnm bende evde yanlıs kalıyom inş bu seferki bana düşkün olur:smiley-cool:

slm kızlar benimde 5 yaşında bir kızım var şimdi 4 haftalık hamileyim

kelebeğim sen de mi genç anne oldun? ben kızım dünyaya geldiğinde 21 yaşındaydım:1rolleyes: sen ilk kaç yaşında anne oldun?: kızımla abla kardeş gibi duruyoruz:teytey:
herkes öyle diyor. bu sefer öyle olmayacak:1rolleyes:
allah hepimize bebişlerimize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin

canım ben kızımı 18 yaşında dünyaya getirdim oğlumuda 21 yaşında senin dediğin gibi kızımla beni yanyana görenler inanmıyolar kızım olduğuna helede mağazalarda kıyafet falan denerken. birde bizim bedenlerimizde aynıydıdıdıdıdıdıdı artık olamayacak malesefKötü Kazenbazen birbirimizin kıyafetlerini de giydiğimiz oluyodu.artık anne kızdan ziyade kanka gibiyiz seninde dediğin gibi busefer kardeşinmi diyen olmayacak:dance:allah yar ve yardımcımız olsun canım.a.s.

slm kızlar benimde 5yaşında bir kızım var şimdi 4 haftalık hamileyim

selam arkadaşlar benimde 8 yaşında bir oğlum var ve ikinciye hamileyim

Mrb arakadaslar ...bende ikinciye hamileyim :) henuz 8 haftalik
Ilk cocugum ;oglusum su ana 3 yas 1 aylik ....Oglusum cok heyecanli ve sabirsiz ;hemen gelsin istiyor kardesini :)
Isteyerek ,bilincli bir sekilde istedik bu bebegimizi de Allah'ta nasip etti ...
Dun kontrole gittik ....kalp atislarini dinledik ...daha minicik ...9 aralik tahmini dogum tarihi ama ben ilkini sezeryanla yaptigim icin bu da dogumda oyle olacak ,hayirlisi insallah ...
Tum hamile arkadaslara kolay bir hamilelik ve dogum diliyorum ...

hayırlısı olsun arkadaşlar ne güzel insan her bir cocukta bir defa daha anne oluyo ve cok güzel bir duygu rabbim herkese yaşatsın inş.

benımde ıkıncı cocugum 2.5 yasında ömer asafım var oğlanlar anneye duskun olur tabııııııııı ıns bıde kızım olur bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…