2.çocuğunu aralık 2008 de bekleyenler buraya

benımde ıkıncı cocugum 2.5 yasında ömer asafım var oğlanlar anneye duskun olur tabııııııııı ıns bıde kızım olur bakalım hayırlısı

hayırlısı olsun canım oğlunun ismini çok ama çok beğendim okuduğum an birden çok sıcak bir isim geldi kulağıma adıyla büyüsün oğluşun sağlıkla ve sıhhatle yeni gelecek olan bebişinde tabiiii.

benim de iki kizim var biri 7 biride 4 yasinda simdide 9 haftalik hamileyim ama bu kaza oldu

benim de iki kizim var biri 7 biride 4 yasinda simdide 9 haftalik hamileyim ama bu kaza oldu

canım hayırlısı olsun 3. cocuklar genelde kazayla oluyo galiba benimde 3. cocugumda bende 9 haftalıkım allah yardımcın olsun canım.

cok sağol bılıyonmu o oğlumun sıcaklıgıdır cunku acayıp sıcak bı cocuk adıyla bıle yansıtıyo yanı... oğlum dıye soylemıyorum:dance: hepımızınkı ıns sağlıkla buyurler

benimde kizim 28 aylik yani bebek olana kadar 3 yas olacak bende aralikta dogum dedi doktor ama benim ilk ameliyat oldugu icin bu normal olsun istiyorum ama artik hayirlisi neyse o olsun insallah

benimde kizim 28 aylik yani bebek olana kadar 3 yas olacak bende aralikta dogum dedi doktor ama benim ilk ameliyat oldugu icin bu normal olsun istiyorum ama artik hayirlisi neyse o olsun insallah

hayırlısı olsun canım allah tamamına erdirsin.

:dance:anlaşılan çoğunlukla herkesin ilk çocuğu.......
biz azınlıktayıza.s
cesaretliyiz bizler galiba....:teytey:

Yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz..:1hug:
Neden kimse girmiyor bu topige :mymeka:ikinci cocukta hevesler azaliyor mu ?:mymeka:
inanin ki ben cok hevesliyim dun bebisim icin alis veris yaptim neler aldim neler ..:asigim:.

merhaba benimde 2. bebişim olacak inşallah.8 haftalık hamileyim.5 yaşında bir oğlum var

Arkadaşlar selam.Benim 5.5yaşında Ata isminde bir oğlum var.İkinci bebek de Aralıkta doğacak. İnşallah hepimiz sağlıklı bebeklere sahip oluruz. Ben de tabiki öncelikle kız olsun istiyorum ama oğlum olursa da çok üzülmem çünkü Ata öyle uslu ve mutlu bir bebekti ki erkek olursa yine öyle olacakmış gibi geliyor bana ...

slm kızlar benim de 8 yaşında bir oğlum var 11 haftalık hamileyim Allah hemize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin arkadaşlar ban oğluma daha söyleyemedim bana çok düşkün sanım çok kıskanıcak

merhabalar. benim kızımda 7 yaşını yeni doldurdu. 11 haftalık hamileyim. size katılıyorum valla inşallah 2. bebişimde bana düşkün olur. kendimi çok dışlanmış hissediyorum bazen :1no2:

benim kızım da babasına çok düşkün:roflol: umarım ikinci bebeğim de bana düşkün olurda evde yalnız kalmam:teytey:

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz ...
Allah hepimizi tamamina erdirsin ...:1hug:
14 haftalik oldu bebisim ama hala bulantilarim devam ediyor ..:bbo:
Sizde var mi ?

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz ...
Allah hepimizi tamamina erdirsin ...:1hug:
14 haftalik oldu bebisim ama hala bulantilarim devam ediyor ..:bbo:
Sizde var mi ?

Zepp'im amin arkadaşım.Benim de,hayırlısıyla 15 haziran pazar günü 12.haftam bitmiş ve 13.haftam başlamış olacak.Ama bulantı ve yeme sorunum var.Hayırlısı ALLAH(C.C)'tan.
Nasip olursa inşallah,2.evladım olacak.3.sınıfa geçen bir oğlum var.Herkese hayırlı ve salih evlatlar,hayırlı bir hamilelik ve sonrasını diliyorum.Sevgiler.a.s.a.s.a.s.

Maydanozum hosgeldin aramiza canim :):1hug:
Gecer insallah canim benim hala bulanti sorunum devam ediyor :bbo:15 .haftaya basladik ...gecer diye bekliyorum artik ...
oglumda boyle gecmemisti hamileligim :1no2:
Bu minik kus beni cok ugrastiracak sanirim :)

amin canim ,Allah hepimizi tamamina erdirsin ,hayirlisi ile a.s.

kızlar benimde 5 yaşında bir kızım var şimdi 12 haftalık hamileyim

Hosgeldin :) ne guzel ...
Allah tamamina erdirsin :1hug:

çok teşekkürler canım salı günü randevum var doktorda çok heyecanlıyım sanki ilk çocuğum gibi allah herkese tattırsın bu duyguyu:sm_cool:

çok teşekkürler canım salı günü randevum var doktorda çok heyecanlıyım sanki ilk çocuğum gibi allah herkese tattırsın bu duyguyu:sm_cool:

Bende canim:asigim:
benim randevuda 23 haziranda 4 ayi bitirmis olacagiz :)buyuk ihtimalle cinisyeti belli olur ....Icimden erkek geciyor ama Allah hayirli evlat nasip etsin herseyden evvel ....
haberlerini bekliyorum :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…