2. çizgi varmı?

bence hamilesin canım. bir gün arayla tekrar yap silikde olsa yinede çıkıyorsa var demektir.

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

amin canım.bakalım emin olamıyorum.her ay hüsranla sonuclanıyor.iyi dileklerin için tessekkürler

Merhaba fatmagul bencede hamilesin. Insallah hayirlisiyla alirsin bebegini kucagina.

Evet kizlar hakli olabilirsiniz iliskiye girmeme konusunda ama düsünemedim. Ilk gebeligimdi. Yapicak bisey yok hayirlisi olsun.
Allahim tekrardan nasip eder insallah ozaman daha dikkatli olurum

canım bugün dr gittim dr bile dedi ilişkiye girmeyin kanaman olursada hemen gel diye ama olsun rabbim yine kısmet eder canını sıkma..

Son düzenleme:
iyi canım güzel aramızda az fark var :))) buraya yaz gidince tamam. he bide senin tedaviylemi oldu ?

yazarım tabi canım sende yaz.yok tedavi olarak sadece prolaktınım cok yüksekti onun için ilaç verdi düssünde hamıle kal die baska tedavi olmadım.ama cok korkuyorum benım hormonlar biraz ayarsız bebegim düşer die

canım ya çok dikkat et ben hiç bi iş yapmıyorum hep yatıyorum oturuyorum işi yasakladı eşim :))) canım sen kaç yıllık evlisin bide yaş kaç özelden yaz istersen ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…