2. çizgi varmı?

Kizlar:-( dün gece kanamam oldu bugünde devam ediyor. Özele gittik bugün kan aldilar kada bakalim gebelik icin diye doktor hanimi aradik bhcg 190 dedi gebelik var ama daha cok erken dedi carsamba tekrardan kan vermeye gel dedi deger yükselicekmi diye ama kanamam var. Acaba bebegimimi kaybediyorum bu durumda olan varmi ?

Arkadaslar bir fikir verin. Hamilelikte kanama normalmi? Yani adet kadar yok ama acik kirmizi renkte kanamam var. Ayrica bu c. Iliskiden kaynaklanabilirmi?

Arkadaslar bir fikir verin. Hamilelikte kanama normalmi? Yani adet kadar yok ama acik kirmizi renkte kanamam var. Ayrica bu c. Iliskiden kaynaklanabilirmi?

bazı kadınlar 9 ay adet görüüyr.bende çok az kanamam oldu bu ay kahverengi leke ama testte bişe çıkmadı ( lekelenme devam edyo..dilerim korkack bişe yoktur

baska bir doktora gorun beklemeden progestan falan verir belki Allah yardimin olsun

Kizlar bebegimi kaybettim :-( bugün tekrar kan verdim ve hcg degerim 44 e düsmüs

cnm sana gecmış olsun sakın sakın bebnın yaptıgım hatayı yapıp kendıı hırpalama ben kahrettım kendımı kımyasal gebelıktı benımkı cok agladım ama sukurkı kurtaja gerek kalmadan kanamaya gıttı sonrkı ay bı kere adet oldum sonrada hemen hamıle kaldım su ana 5 aylık olduk sakın umudunu kayetme tatlım dr bana kaorunma surecı bıe vermdı

canım geçmiş olsun keşke ilişkide bulunmasaydın bende daha 3 haftalık hamileyim ama 3 aya kadar ilişki yapmayın düşük olmasın diye dediler inşallah tekrar olur üzme kendini..

canım geçmiş olsun keşke ilişkide bulunmasaydın bende daha 3 haftalık hamileyim ama 3 aya kadar ilişki yapmayın düşük olmasın diye dediler inşallah tekrar olur üzme kendini..

tatlım beım eger rısk varsa kanama vb ılışkı önerılmıyo ama sorunsuz bi gebelıkse ilişkıde soru yok mesela ben kızımda hamıle oldumu 3 aylıkkn ögrenmıştım denırya ustune görme biz tam gaz bebek calışması yaptık meger ıcımde bebeişim buyuyomuş

ya tabiki öyle ama şu an bu devirde çok düşük oluyor rabbim hayırlısını versin herşey tabiki allahtan ama tedbirimizi alacağız taktiri allaha bırakacağız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…