2 ayda boşanılır mı?

Biraz sevdim nasi oluyo.hemde 3 evliliginizde bunu yapmaniz ilginc.bence bi sure evlenmeyin belliki pek dogru secim degil sizin icin

Niye eşim bu fevri hareketleriyle hasta olamaz mı.
Olabilir tabi sizin teşhisiniz olduğu için tedaviyi size önerdim. Önceki konularınız,genel olarak ısrarcılığınız,verilen cevaplara değil kendi isteklerinize önem vermeniz çok makul bi kişilik olmadıgınızı düşündürdü bana. Eşiniz boşanmak için elinden geleni yapmış hala evliliği oldurma derdindesiniz mesela.

Heyet mi ay bunlar? Muzakereler kararlar vs vs.. Adam bosanma icin tenezzul edip sizle bile konusmamis. Keske darp raporunuz vs olsaydi. Simdi onun yaptiklarini siz de yapmalisiniz. Bir avukatla gorusun. Bipolar raporunuz varsa dimdizlak koyarlar ortada benden demesi...

Raporum falan yok.ben öyle ağır hasta değilim. Zaten evlenmeden önce eşimi doktorumla görüştürdüm

Raporum falan yok.ben öyle ağır hasta değilim. Zaten evlenmeden önce eşimi doktorumla görüştürdüm
Esiniz bunca seyden sonra doktorunuzdan bir rapor isteyebilir. Kuzenimde bipolar hastasi ve bunun teshisi konduktan sonra adli bir durum icin doktor kolayca bir rapor yazabilir. Illa cok agir hasta olmaniza gerek yok. Esiniz oyle akillica hamleler yapmis ki bunu da yapar gibi geldi. Zaten raporla vs resmi olarak ispatlayamayacak olsa bosanma dilekcesine koymazdi. Acil karsi dava acin.

Kaç başlık okuduğumu artık hatırlamıyorum bu kadınlar yani hemcinslerim niye böyle anlamıyorum sosyolojik tez konusu aslında. Niye yani zayıf hissetgmz için mi neden kararlı durulmuyor kaç konu okudum kadınlar bissuru fiziksel ve pskoljk şiddet yaşıyor sonundada ama seviyorum falan filan.ona sevgi denmiyor bence korkmak.

Akıllıca hamle yapar tabi.çünkü onunda 2. evliliği ve ilk boşanması çekişmeli boşanma ile bitmiş

butun konularinizda agir konustum demissiniz ve ayrilma sebepleriniz hep bu agir konusmalariniz neler soyluyorsunuz bu agir konusmalarinizda
ve neden hayatiniza giren herkese bukadar takintili davraniyorsunuz yani eski mesajinizda adam ayrilmis gorusmeyelim demis baska sehire bile gitmissiniz pesinden adamin anlam veremedim ben bunlara kaybetme ve yanliz kalma korkusumu yasiyorsunuz

Erkekler kafalarinda bitirince geri donusu olmuyor. Bitirmis ki dava acmis. Bunu kabullenin ve hakkinizi arayin. Esinizin donmesini ya da vazgecmesini beklemeyin.
E boşanma davası acipta sonra dönenlerde oluyor evlilikte.1 yıl aylar sonra dönen bitirilmeyen evlilikler oluyot

E boşanma davası acipta sonra dönenlerde oluyor evlilikte.1 yıl aylar sonra dönen bitirilmeyen evlilikler oluyot
Donecekse zaten doner. Ancak donmeme ihtimali de var. Bu yuzden haklarinizdan vazgecmeyin. Yoksa pisman olursunuz.
Donenler var evet ama donmeyenler de var.

Bilmediğim için soruyorum.. evlilik devam ederken bi tarafın evi boşaltması suç değil mi?? Sizde bunun için tazminat talep edebilirsiniz.. benden habersiz beraber aldığımız eşyaları kaçırdı diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…