2 ayda boşanılır mı?

Burcu ne :işsiz:
Konu sahibi yanlış anlamanızı istemiyorum ama önceki konularınız da aynı.
Birini buldunuz mu kendinizi kaybediyorsunuz.
Ani kararlar veriyorsunuz.
Biraz sakin olun.
İlaç kullanıyor musunuz?
Burcu Boğa.evet kullanıyorum ama benim hastalığım çok hafif.ani kararı ben değil eşim veriyor

Bence sen boşanma. Kocamı seviyorum falan ben barışmak istiyorum de.

Şimdi düşünelim. 2 kere boşanmış bir kadın 3. Kez evlendi ancak daha 2. Ayında boşanmak zorunda kaliyor yine. Sizin hayatınıza biri girmesi tekrar sevmeniz zaman alir. O yuzden bunlar olana kadar bodanmaya yanasmayin. Böylece kendisi tekrar evlenmez veya kendine yeni bir hayat kuramaz. Tekrar evliliği düşünmeniz karşı tarafın bipolar ve 3 kere evlenip boşanmış bir insanı kabul etmeleri özellikle ailesinin biraz zor gibi gözüküyor. Siz de bence bu sebeple hala barışmak için bir şansım olur mu diye düşünüyor olabilirsiniz. Sizi eşiniz zor durumda bırakıyorsa, mahkeme sürecinde çirkeflik yapıyorsa sizde bu adamın ipini tutun bırakmayın.

Ben olsam bu arkadaşla barismazdim. Ama evliliğini de daha 2. Ayında bırakmazdım. Nerden baksan 3-4 yıl bu herifi süründümen lazım. Ayrı hayatımı kurardım ne zaman ki birilerine ilgi duymaya başlarım hayatıma birileri girecek gibi olur o zaman hadi anlaşalım der öyle bosanirdim. Bu arada bundan sonra da hamile kalana kadar evlenmezdim.

Sürekli adam mı size eziyet etti yani? Bence taraflı anlatıyorsunuz.Tamam kadınları destekliyoruz da tek suçlu karşı taraf değil bence.Konu başlığına cevaben evet boşanılır 2 ayda da 2 günde de.Buna takılmayın.Ayrıca ne için tazminat talep ediyormuş eşiniz , onu açıklayın mesela?

Şimdi düşünelim. 2 kere boşanmış bir kadın 3. Kez evlendi ancak daha 2. Ayında boşanmak zorunda kaliyor yine. Sizin hayatınıza biri girmesi tekrar sevmeniz zaman alir. O yuzden bunlar olana kadar bodanmaya yanasmayin. Böylece kendisi tekrar evlenmez veya kendine yeni bir hayat kuramaz. Tekrar evliliği düşünmeniz karşı tarafın bipolar ve 3 kere evlenip boşanmış bir insanı kabul etmeleri özellikle ailesinin biraz zor gibi gözüküyor. Siz de bence bu sebeple hala barışmak için bir şansım olur mu diye düşünüyor olabilirsiniz. Sizi eşiniz zor durumda bırakıyorsa, mahkeme sürecinde çirkeflik yapıyorsa sizde bu adamın ipini tutun bırakmayın.

Ben olsam bu arkadaşla barismazdim. Ama evliliğini de daha 2. Ayında bırakmazdım. Nerden baksan 3-4 yıl bu herifi süründümen lazım. Ayrı hayatımı kurardım ne zaman ki birilerine ilgi duymaya başlarım hayatıma birileri girecek gibi olur o zaman hadi anlaşalım der öyle bosanirdim. Bu arada bundan sonra da hamile kalana kadar evlenmezdim.
Zaten tekrar evlenmeyi asla düşünmüyor o.bende sizin gibi düşünüyorum.biri karşıma çıkana kadar dursun nikah.bu arada hem onlar hem ben iyice düşünuruz.çünkü onların yaptigida normal değil. Hele eşimin ani kararı ve yaptıkları hiç sağlıklı değil. Ben daha dikkatli ağırbaşlı hareket etmek istiyorum.

Sürekli adam mı size eziyet etti yani? Bence taraflı anlatıyorsunuz.Tamam kadınları destekliyoruz da tek suçlu karşı taraf değil bence.Konu başlığına cevaben evet boşanılır 2 ayda da 2 günde de.Buna takılmayın.Ayrıca ne için tazminat talep ediyormuş eşiniz , onu açıklayın mesela?
Maddi manevi zarara uğramış.ev kurma vs...ve bende hakaret etmişim küçük düşürme vs.bu gibi aramızda geçen şeyler. ..yok taraflı değil. Çok uzun olmasın yazı diye kısa kestim biraz.

Gerçekten iyiliğiniz için yazıyorum.
Bunlar öylesine aldıklarım daha pek çok da var.
Bırakın bence çok takıyorsunuz hayatınıza girenleri.

Ben bir sene önce biten bahsettiğim ilişki için geçen aradım.fakat 3 kez telefonum meşgule alındı.3 tane mesajda çektim karşılık gelmedi.sadece hakkını helal et vs..gibi genel ifadeler kullandım.ses seda yok.gerçekten kesin bitince başlama olmuyor sanırım.ama durmadanda istemedğim halde aklıma geliyor...
yani şimdi arkadaşlar nasıl olumlu düşünüp kendime gelicek gelicek telkini yapayım,bilmiyorum ki...

Bende de benzer durum var.sakın üzülme sakın.değmiyor.ne hakaretler ne küçümsemeler gördüm.sonunda beni bunalıma soktu gitti.bir sene sonra yine aradım,helallik isteyeyim dedim.çünkü çok tartışmalı ayrılmıştık.ama o da ne...pişman oldum aradığıma.arıyorum suratıma kapatıyor mesaj çekiyorum cevap vermiyor...yaw helallik istedim.en sonunda lütfen birdaha arama prensip gereği konuşmuyorum,yazmış...Allahım Ya rabbim yaa...hiç üzülme hiç.ne bencilliktir bu canımÇok üzgünüm çoook

bende bir hafta oldu ayrılalı.o ayrılmak istedi.sebebide adam bana çok kızmış olmalı diye düşünüyorum.çünkü sorduğumda tam net bi cevap vermedi.sadece iki iyi birbirine uymayabilir,ilerde daha başka sorunlar yaşamamak için vs...gibi şeyler dedi ve bitirdi.
Kızmış olmasını şundan düşünüyorum; ona beni aramadığı için çıkışmıştım telde. Azarladım ve üstüne gittim.Patır patır konuştum.Ondan sonra yüzüne kapadım teli.ve 3 gün görüşmedik.ardından nasılsın diye mesaj attım ama cevap gelmedi.bikaç kez aradım açmadı ve en sonunda aynı gün o aradı ve yukarıdakileri dedi.bitirdim dedi.
Biz iyi anlaşıyorduk.kısa süre görüştük.Bir buçuk ay fakat gerçekten yüzyüze çok geldik gezdik dolaştık harika zaman geçirdik.çok seviyeli ve fikir ve duygu paylaşımı içinde geçti.
neyse o ayrıldım dedikten sonra ben çok aradım mesajlar çektim cevap vermedi.farklı şehirlerdeyiz..hatta bilet aldım yanına gittim ama görüşmeye bile gelmedi.mailler attım vs.ses yok.yani bir kez konuşmadı.ben anlayamadım.pat diye ne oldu.tamam kırıcı davranmış olabilirim ayrılabilirde ama bir kez olsun tel açılmaz mı.tamam artık bidaha arama denmez mi.son konuşmamızdada çabuk çabuk kapatmaya çalıştı.helalllik istedi ve senin gibi belki karşıma dürüstü çıkmayacak,pişmanda olabilirim belki senden sonra kimsede olamayacak ama kararım değişmeyecek ne dersen de, dedi.Çok ciddi soğuk konuştu.Kova burcu kendisi.Ama beni şok etti.daha ayrılmadan bir hafta önce hediyeler yollamıştı.adam birden kesti ve birdaha kesinlikle ısrarlarıma karşılık vermedi.sonra mail attım " peki istediğin gibi olsun,senden özürdiliyorum ama insan hata yapabilir,düzeltilebilirdi,çok erken karar verdin"dedim ve 4 gündür aramıyorum,3 gündür mail vs de atmıyorum.Çok üzgünüm:KK43:

Ama telafi etmeye çalıştım.Ta uçakla yanına gittim.havaalanında bekledim.gelmedi.biletlerini de maille ona attım,gittiğime dair.şüphesi olmasın diye.özürdiledim maille.insanlar birbirinin eksiklerini tamamlamak için var.kimse kusursuz değil,dedim.sanmaki başkasıyla sorun yaşamayacaksın,dedim.beni uyarsaydın keşke vs..diye yazdım ona.benim bu şekilde davranmama sebeplerde var.onları biliyor.sıkıntılarım var.o kadar güzel gezdik tozduk,hemen bitirilir mi.Birde ilk bitirdiği gün beni face ten silmemiş,sadece ilişkisi var yazısını silmişti.yani arkadaşlığından silmemişti.sonra ben yanına geliyorum,bilet aldım vs ..deyince tellerinide kapadı,facetende sildi ve arkadaş olarak bile ekleyemiyorum.Yani ilk başta bitirmek için tel.açtıktan sonra facete arkadaş listesinde duruyodum.Anlayamadım.Beni deniyor mu acaba dedim.kafam karıştı.baya bi toparlamaya çalıştım ben.mesajlar aramalar.hiçbirine yanıt gelmedi.meşgule hiç almadı.sadece cevap vermedi.geleceğim yanına dediğim zamanda,telini tamamen kapadı 2 gün.sonra açtı.

Terazi....Ben belli bir zaman geçsin,yine arayacağım.Öyle düşünüyorum.Biraz durulsun.Benim konuştuğum kişide çok duygusal biriydi...İlgi gösterirdi.Dikkat ederdi.Böyle birini kaybetmek beni üzüyor...mafoldumben

benimki kova burcu....zaten bir ay görüşmüyorduk...bayada ağır konuştum..mümkün değil dönmez diyorum....dönerse mucize....olağanüstü bişey olur...o kadar yani...piree için yorgan yakar ve alıngandır kova burcu...onca laftan sonra gururunu hiçe sayıp döner miiii.........yokkkkk...hiç sanmam...zaten yolladığım hediyeyi de suratıma fırlatır gibi geri yollamış...rezil oldum kargo şubesindeki adamlarada....ığğğ....inşallah en kısa zamanda unuturum...:63:

istemeyen istemiyorum diyebilir mesajlarımın aramalarımın kesilmesi için.çok mu zor...ama hiç tepki yok.elbette insanı kararsız bırakıyor...umut kesemiyorsun...

Bu arada bundan sonra da hamile kalana kadar evlenmezdim.

En son cümleyi anlamadım.

Konularınızda hep burçlar var. Kova burcu akrep erkeği...
Ne önemi var ki,astroloji bilim olarak bile kabul edilmezken hayatınızı buna göre mi yönlendiriyorsunuz,garip:KK64:
Insanın mutlu olması için evli olması gerekmez. Insan mutlu evliliğine sahip çıkmalı ama mutsuzsanız bu ısrar niye?

Karşı taraf biran önce kurtulmak istiyor farkında mısınız bilmem ama size alacak karar bırakmamışlar
Yani bu kadar olay üzerine bu aşamaya nasıl geldi anlamadım hata payı sizde daha fazla olabilir mi??
Sanki adam sizden yılmış gibi

Karşı taraf biran önce kurtulmak istiyor farkında mısınız bilmem ama size alacak karar bırakmamışlar
Yani bu kadar olay üzerine bu aşamaya nasıl geldi anlamadım hata payı sizde daha fazla olabilir mi??
Sanki adam sizden yılmış gibi
Valla anlattığım gibi ne olabilir ki o kadar.hatalarım tabiki olmuştur.ama hiç oturup bi konuşmuyor ki karşı taraf.birde bu bipolar ömür boyu geçmiyormuş. Bende yeni ogrendim.onu da sakladım sanıyor sanırım. Birde kişiliğimin farklı çıktığını söylemiş dava kagidinda.halbuki ben hep dürüst oldum herseyimle.bu aldatma olayı yayıldı ya ona kızdı çok galiba.ailece kizdilar sanırım.

Valla anlattığım gibi ne olabilir ki o kadar.hatalarım tabiki olmuştur.ama hiç oturup bi konuşmuyor ki karşı taraf.birde bu bipolar ömür boyu geçmiyormuş. Bende yeni ogrendim.onu da sakladım sanıyor sanırım. Birde kişiliğimin farklı çıktığını söylemiş dava kagidinda.halbuki ben hep dürüst oldum herseyimle.bu aldatma olayı yayıldı ya ona kızdı çok galiba.ailece kizdilar sanırım.

Suçlamak için konuşmuyorum yanlış anlamayın ama Bir değil iki değil 3. Evlilik bence kendinizi bi tartın.
Farkında olmadan belki de karşınızdaki kişiye hayatı yaşanamayacak hale getiriyor olabilirsiniz
(Aldatma olayına girmiyorum bile o ayrı rezalet yaptığı eşinizin)

Arkadaşım konularını okudum.
Karşındakini çok sıkıyırsun sevince çok üstüne düşüyorsun. Etraftan aldığın tüm sinyallere kendince anlam yüklüyorsun. Yapma. Sal ipini gitsin. Maddi olarak en az zararı alacak şekilde boşan ve kafanı dinle sağlığına önem ver.
Öbür konular evlilik değildi. Bu farklı. Hem şimdi üstüne düşmuyorum hiç.

Suçlamak için konuşmuyorum yanlış anlamayın ama Bir değil iki değil 3. Evlilik bence kendinizi bi tartın.
Farkında olmadan belki de karşınızdaki kişiye hayatı yaşanamayacak hale getiriyor olabilirsiniz
(Aldatma olayına girmiyorum bile o ayrı rezalet yaptığı eşinizin)
Ama diğer ikisinde ben istedim boşanmayi ve anlaşmalı boşanma oldu.bu öyle değil ki.bu çekişmeli ve karşı taraf beni boşanmaya zorluyor.

Bence siz evlilik olaylarını rafa kaldırın sağlam bi psikiyatristle hem terapi hem de ilaç sürecine girin,erkeklerin çoğu boşanmaya çalışır ama eşiniz gibi koşarak kaçmaya çalışan seyrektir. Bize anlatmadığınız bişeler varmış gibi geliyor bana.

Bence siz evlilik olaylarını rafa kaldırın sağlam bi psikiyatristle hem terapi hem de ilaç sürecine girin,erkeklerin çoğu boşanmaya çalışır ama eşiniz gibi koşarak kaçmaya çalışan seyrektir. Bize anlatmadığınız bişeler varmış gibi geliyor bana.
Niye eşim bu fevri hareketleriyle hasta olamaz mı.

X