2,5 yaşındaki oğlum ölen kuzenini görür mü

gayet korkuyu bilecek yaşta hanım efendi çocuklar aptal değiller sadece ölümün ne olduğunu kavrayamazlar şuanda hatta uzun bir süre uf olduda yanlış birşey yok dizini yaraladıgında örnegın uf uf dıye uflerız o sebepten uf oldu deriz. bukadar çok takılmayın hepimizi ailelerimiz yetiştirdi bir kaç kelime için yanlış insanlar mı olduk sanmam vicdanlı bi çocuk olduğunu düşünüyorum .
Ben ölüm için söylemedim zaten uf kelimesinin yanlış olduğunu söyledi arkadaş benimde ilk çocuğum çok tecrübeli olduğum söylenemez ama mümkün oldukça iyi yetistirmeye çalışıyorum uf kelimesinide çok kullanırım arkadaş yanlış diyince bilmeden yanlış bisimi yapıyorum diye sorguladim ister istemez

Velev ki goruyor. Neden uzerind gidiyorsunuz konunun ? Diyelim gormuyor hayal gucu veya olumu hissetmis etkilenmis yine uzerind gidiyorsunuz. Konudma mevzudan olumden uzaklastirmaniz gerekirken yok ziyarete gelmis yok korkuyor musun ? Isin dini boyutunu bilemem tıbbi boyutu apayri ama gercek ne olursa olsun tutumunuz yanlis.

X