18 Nisan Yalova Buluşma Fotoğrafları

canım ya ben pek depolanmış yağ göremedim ama.... neyseeee.. sağlığın iyimi kız dün vallahi bizi şaşırttın yani, gerçi gençlik işte ne yapacaksın... bizde o yaşlarda senin gibiydik dermişim... bu arada oğluşunu da öpüyorum canım..

gülen yüzleriniz solmasın kızlar maşallah

maşalah sizlere ,
ben ,,,seni gördüğüme sevindim izmirden sevgilerrrrr:1hug:a.s.

Son düzenleme:
Hepiniz çok güzel çıkmışsınız..
Dostluğunuz daim olsun hanımlar...
O gülen yüzlerinizden gülümsemeniz hiç eksik olmasın.. a.s.

güzel dileklerde bulunan tüm kk şekerlerine sonsuz sevgi ve teşekkürler...kaydirigubbakcemile3

çok güzelsiniz kızlar dostluğunuz baki olsun inşallah
düşman çatlatıyosunuz haaa:jeyyar:
ben gacısı çok hoş çıkmışsın balım daha ne istiyon nan:mymeka:bide diyoen kötü ben çıkmışım

Ne güzel ya Hu..
Allah yüreğinizden sevgiyi ve muhabbeti eksik etmesin bayanlar..
Dostluğunuz daim olsun

Süpersiniz maşallah. Neşeli bir toplantı olduğu belli yüzünüz hep gülüyor, Gülmeniz eksilmesin buluşmalarınız bol olsun. KK sayesinde ne güzel arkadaşlıklar , dostluklar kuruluyor. Kazen'e bir kez daha teşekkürler. sitemizi kurduğu için:))))))

ben yazları esenköy'de oluyorum.sık sıkta yalova'ya geçiyorum...özledim yaaa oraları..çınarcık'ta ayrı güzel...senağlamasenağlamasenağlamadostluğunuz daim olsun hanımlar Allah muhabbetinizi arttırsın:enbuyukkk:

maşşallah hepiniz harika görünüyosunuz yüzünüzdeki gülümseme eksik olmasın

geldiğin zaman haberimiz olsun şipşak buluşma ayarlayalım...

ayrıca bütün arkadaşlara iyi dilekleri için teşekkürler..:enbuyukkk:a.s.

geldiğin zaman haberimiz olsun şipşak buluşma ayarlayalım...

ayrıca bütün arkadaşlara iyi dilekleri için teşekkürler..:enbuyukkk:a.s.

davetin ve samimiyetin için teşekkürler...buluşursanız gelirim valla... haberleşirizkaydirigubbakcemile5a.s.

offfff fotograflara bayıldım baktıkca icim gidiyor kızlar ya ben yoktum aranızda offfffffffffffffffffffff inş 2cide her biriniz cok harika cıkmışsınız hepinize kooooooocaman öpücükler by

arkadaşlar bu akşam fotografları kaldırmayı düşünüyorum bilginize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…