18 Nisan Yalova Buluşma Fotoğrafları

eşim koptu resımlere..mıllet anyaya sen konyaya bakmışsın diyo bı saattır guluyorum ya...

cok guzel bi gundu
fatos (ben ) ilk once baya bi sert mizaclı geldi bana
ama ozunde muthiş bi karakter
iyi niyetliligi paylasımcı ruhu
saatler ilerledikce farkettim
yeliz daha oncedende konusmuslugumuz vardı
sakin mizaclı mukemmel bi insan
hani derler ya insanın içinin guzelligi yuzune vururmus diye
meral içinde aynı seyi soluyorum sakin
bi arkadas fazla konusamadık cunku
adyalı cıvıl cıvıl
kardesleride ole
en buyuk olan ablamız ressam olan
sıcakkanlı cana yakın
son olarak feraykanal guzel bi dinleyici
sıcak bi insan
kısacası işin ozu her biri birbirinden degerli 7 tane insan tanıdım
dostlugumuz arkadaslıgımız umarım bu bir iki saatlik bulusmayla sınırlı kalmaz
kendi adıma cok guzel bi gundu
sizleri tanıdıgıma memnun oldum

hanımlar çok hoşsnuz,daha nice buluşmalara

şimdi anca fırsat buldum pc yi açtım resimlerinizi gördüm hepiniz birbirinizden güzelsiniz maşallah nazar değmesin. böylece sizleri resimlerden tanımış oldum. yalovaya geleceğim günü haber verecem ama buluşuncaya kadar yolda merhaba kk. dersem şaşırmayın şimdi siz beni daha tanımıyorsunuz ben sürprizleri severim. sizi öyle görünce orda olamayışıma çok çok üzüldüm. hepiniz nekadar sıcacık candan görünüyorsunuz. birbirinize öyle kaynaşmışsınızki imrenmemek mümkün değil. hepinize istanbuldan sevgiler sizlerle tanışacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.hepiniz kendinize iyi bakın. öptüm.

buluşmalar coştu maşşallah :nazar: güneş çıktı kk kendini dışarı attı .sonrakileride bekleriz :dance:

gerçekten güzel bir gün geçirdik diye düşünüyorum iyiki sizi tanıdım
bundan sonra umarım hep görüşürüz
yalnız diğer yakışıklı toprak oğlanın resmini çekmemişiz ona üzüldüm
ama bir dahakine onuda tanıştırırız sizlere sırnaşık şey

çok güzel ve samimi bir buluşma olmuş kızlar

hepinizde çok güler yüzlü ve şekersiniz

hele bebiş çok tatlı maşallah
allah nazarlardan esirgesinnn

oyyyyyyy cok güzelsiniz kıslar masallah :lepi:
ben seni gördüm güzelim Şeniz
yeliz kıss sen hangisisin onu anlamadım CADIARZU
dostlugunuz daim olsun inş a.s.

ben yokum herkesin resmi var benimki yok ben gönüllü foto ekleyicisiyim..
yavyuum koskoca beni görmedinmi...birde belli olsun diye pembeleri giymişim aşk olsun..

resimler çok güzel çıkmış keşke daha çok çekilseydik yelizcim toprak ı eve göndermiştim yoktu ya yanımızda

my.php
adyalı ve benım bıttığimiz an...gamyoncuiremsu

allahalla ekleyemedım ne dense
canım hayırdır bizi bitiren ne anlamadım
yoksa sende demi fotolar vardı kız bak kötü poz istemem... zaten ikimizin yanyana fotosunda buruşuk yüzüme ses çıkarmadım sana jest olsun diye..
vallahi şaka bir yana, heyecanlı güzel bir gündü hayata dair böyle mutluluklar yaşamak çok hoş... tabiki sizlerin iyiliği güzelliği ve cana yakınlığıda buna sebep...
bu siteyi keşfedip üye olduğuma şimdi daha çok seviniyorum... hepinize kucak dolusu öpücükler...kaydirigubbakcemile3

bu arada arkadaşlar gelen msjlar için de ayrıca herkeze teşekkürler belki birgün olur ya t.c çapında buluşma olur hepimiz tanışırız...a.s.

yelizciğim resimler ve siz çok hoşsunuz malesef gelemedim buluşmaya size haberde veremedim kusura bakmayın arkadaşım bende aranızda olup sizlerle tanışmayı çok isterdim ama olmadı kısmet ,ama sizin çok güzel bir gün geçirdiğiniz her halinizden anlaşılıyor inşallah bir dahaki sefere tanışırız görüşürüz arkadaşlar a.s.a.s.

canım hayırdır bizi bitiren ne anlamadım
yoksa sende demi fotolar vardı kız bak kötü poz istemem... zaten ikimizin yanyana fotosunda buruşuk yüzüme ses çıkarmadım sana jest olsun diye..
vallahi şaka bir yana, heyecanlı güzel bir gündü hayata dair böyle mutluluklar yaşamak çok hoş... tabiki sizlerin iyiliği güzelliği ve cana yakınlığıda buna sebep...
bu siteyi keşfedip üye olduğuma şimdi daha çok seviniyorum... hepinize kucak dolusu öpücükler...kaydirigubbakcemile3

ıkımızın kaymış bı resmı var bende ekleyemedım bır turlü

X