18 Nisan Yalova Buluşma Fotoğrafları

maaşallah hepiniz çok güzelsiniz buluşmada güzel olmuş belli
benimm benim çok tatlı çıkmışsın sende bebem...........

amanin de hemşolarım delikafadulden
izmit buluşmasına da gelseniz, tabi olursa :))))

çok güzel resimler..dostluğunuz daim olsun inşallah! a.s.

ayyy yaz geldi herkes buluşuyo...
kıskanıyorum ama yaaa...
süppersiniz valla...
dostluğunuz daim olsun şekerler...

çok güzel görünüyosunuz maşallah allah dostluğunuzu daim etsin inşallah.....

ben canım sakın aman ha ekleme öpüyorum seni cicişşş...Şeniz

resimler çok güzel çıkmış keşke daha çok çekilseydik yelizcim toprak ı eve göndermiştim yoktu ya yanımızda

biliyorum canımda keşke göndermeden önce çekseydim..o tombik yanaklarından öpüyorum oğluşunu...

kızlar bana küstünüzmü yoksa hiç cevap vermediniz bende gelmek isterdim ama malesef olmadı :1hug:

kızlar hepiniz çok hoşsunuz.yalova şimdi ne güzeldir.eltimlerde orda oturuyor.

kızlar bana küstünüzmü yoksa hiç cevap vermediniz bende gelmek isterdim ama malesef olmadı :1hug:

canım size küstük evet ben bir dahaki buluşmada size işkenceli cezalar düşünüyorum hatta :tomato::tomato:

iyi valla fıstık sen ne yapayon bakalım... ben eve tıkılı kaldım kızım beni cezalandırdı bu gün de ben evdeyim o babasıyla bisiklet sürmeye çıktı... en kısa zaman da yine görüşelim ya ama yer seçimini bu sefer ben karışmayayım karışanada mani olmayayım.. öpt

yanii karışma bencede depolanmıs yağlarım senın yuzunden ısyanlarda.....ohh ıyı oldu sana bırakırsan çocuğu dün evde..benımkı geldiğimde sokaktaydı..halasıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…