17. Yarışma Duyurusu (Ödüllü) : Doğa Hayvanları Foto Yarışması

Yarışma kategorisi : Doğa Hayvanları Foto Yarışması

Not: Doğada ki tüm hayvanların fotosu yarışmaya dahildir..Sadece evcil,evde beslediğimiz hayvanlar dışında çekim yapacağınız hayvan fotoları ile yarışmaya katılabilirsiniz..

Daha anlaşılır olması için konu başlığını bu yönde düzeltme yaptım..

Bir aday bir foto ile yarışmaya katılacaktır..
Fotoyu adrese yollaerken lütfen site içi kullanıcı adınızı eklemeyi unutmayınız..

Foto için adres yarisma@kadinlarkulubu.com

Yada site içi özel mesajlada alabilirim çalışmalarınızı..

Fotolar kendi çekiminiz olmalı,netten alıntı foto ile yarışmaya katılımı kabul etmiyoruz..

Kolay gelsin..

bende bir fotoğrafla katılmak istiyorum ama boyutu biraz büyük
nasıl boyutlandıracağımı bilmiyorum mafoldumbenmafoldumben
bana yardım edermisiniz

Şimdilik 6 adayım ve beraberinde 6 adet hayvan fotom oldu..Hepsi birbirinden güzel..:nazar:

Yine oy kullanırken çok zorlanacaksınız..a.s

Not: Yarışmalar hakkında bilgisi olmayan üyelerimiz için Yarışma Kuralları a.s
http://www.kadinlarkulubu.com/yarisma-duyurulari/108356-yarisma-kurallari.html

Başvuru devam ediyor.. Başvuru Bitiş: 1 Eylül 2009

Yarışma Ana Sponsoru

KK Kart Pro'ya teşekkür ederiz.

Sponsor Link : Kadınlar Kulübü Pro Üyelik ve Kart Hakkında... - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

bende bir fotoğrafla katılmak istiyorum ama boyutu biraz büyük
nasıl boyutlandıracağımı bilmiyorum mafoldumbenmafoldumben
bana yardım edermisiniz

Sorun değil büyük olsun ben boyutunu küçültürüm..Elbette yardımcı olurum..yerimseniben

Yeter ki küçük boyutta olmasın..O fotoyu foruma eklemek zor..
cloudy gönderebilirsin canım fotoyu,dediğim gibi boyutu sorun değil..yerimseniben

bende katılmak ıstıyorum..

ınsallah istedigim gib cekebılırım :)

Hadi bakalım o zaman kolay gelsin diyelim sanada..

Ben de makinayı alıp yarın kendimi dışarı atacağım..:lepi:Kimbilir belki benden de bir kare olabilir bu yarışmada..yerimseniben

Sorun değil büyük olsun ben boyutunu küçültürüm..Elbette yardımcı olurum..yerimseniben

Yeter ki küçük boyutta olmasın..O fotoyu foruma eklemek zor..
cloudy gönderebilirsin canım fotoyu,dediğim gibi boyutu sorun değil..yerimseniben

teşekkür ederim
tamam ben o zaman yolluyorum
elinize ulaştığında ilgilenir ve bana bilgi verirseniz çok mutlu olurum :1rolleyes:

teşekkür ederim
tamam ben o zaman yolluyorum
elinize ulaştığında ilgilenir ve bana bilgi verirseniz çok mutlu olurum :1rolleyes:

Evet foto elimde,boyutlandırmada sorun yaşamadım..Kısaca seninde şansın bol olsun..yerimseniben

hmm incelemelere bi baslim çekebilirsem ben katılırım tşklerrr

Tamam canım katılımını bekliyorum..a.s

Arkadaşlar fotoyu adrese gönderirken lütfen KK'da ki ''Kullanıcı Adınızı'' eklemeyi unutmayınız..

Mail yolu ile başarısız olursanız,site içi ''Özel Mesajla'' da bana fotoları iletebilirsiniz..

Bir aday,bir hayvan fotosu ile katılım yapabilecek ve foto karesinde ki hayvan ''Evcil Olmayacaktır..''

''Çekimleriniz size ait olmalı'',netten alıntı ile katılım yapan arkadaşlar yarışmaya dahil edilmeyecektir..

Foto yolladıktan sonra lütfen bu başlık altında fotonun elime ulşaıp ulaşmadığını teyit ediniz..yerimseniben

Yarışma Ana Sponsoru

KK Kart Pro'ya teşekkür ederiz.

Sponsor Link : Kadınlar Kulübü Pro Üyelik ve Kart Hakkında... - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Bende çook katılmak istiyorum konu hayvan olunca opuyorumnanaktan güzel bi kare yakalarsam size mail atacağım

yarışma için foto gönderdim umarım bi sorun çıkmaz

bide ne zaman oylamaya açılacak yarışma merak ettimde??

Canım Yarışmalarımız ile ilgili çaıklama kısmındanda bilgi alabilirsin

Yarışma Kuralları!!!

1* Yarışmalarımıza nicklerle değil,yönetimce verilecek numaralarla katılabileceksiniz.Çalışmalarınızı verdiğimiz adrese postalarken,nickler mutlak belirtilecektir.

2* Bu yarışmaların adil olmasını istediğimizden,yönetimle ortak hareket ederek,bir JÜRİ oluşturduk.Jüri her kategoride değişecektir.
Bu jüri;her adaya aynı mesafede olan,adil olacaklarından gram endişe duymayacağımız arkadaşlarımızdan oluşuyor.(jüri üyelerinin nickleri,yönetimle ortak fikrimizdir)

3* En çok oy alan adayların çalışmaları(görsel yarışmalar hariç),son durak olan jürinin önündeki masaya yatırılacaktır.
Bu durmda,anormal bir şekilde oyu artmış(kurnazlık karışmış)bir çalışma bile,jüri engeline takılacak,onlar tarafından tarafsızca değerlendirmeye alınacaktır.. Sonuç olarak;ister özelden,ister msn vasıtasıyla,oy arttırma çabaları sonuçsuz kalacaktır.

4* Yarışmacı adaylar,özellikle’’ paylaşım geçmişinde’’,eserlerini öne çıkaracak,bilgi,yorum,ima ve yönlendirmelerden uzak dıuracaktır..Aksi taktirde bu diskalifiye sebebi olacaktır.

5* Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar,şayet böyle bir yorum olursa silinecektir.

6* Aynı şekilde adayların da,ilgi başlık içinde ve hali hazırda oylama devam ederken,dikkatleri kendi çalışmasına çekecek,yorum ve imalardan uzak duracaktır.
Yarışmalarımız; rekabet ve eğlence doğrultusunda bizlere keyif versin,örnek olsun..En önemlisi; ''Hakeden Kazansın'' fikrinden sapmayalım!

Canım Yarışmalarımız ile ilgili çaıklama kısmındanda bilgi alabilirsin

Yarışma Kuralları!!!

1* Yarışmalarımıza nicklerle değil,yönetimce verilecek numaralarla katılabileceksiniz.Çalışmalarınızı verdiğimiz adrese postalarken,nickler mutlak belirtilecektir.

2* Bu yarışmaların adil olmasını istediğimizden,yönetimle ortak hareket ederek,bir JÜRİ oluşturduk.Jüri her kategoride değişecektir.
Bu jüri;her adaya aynı mesafede olan,adil olacaklarından gram endişe duymayacağımız arkadaşlarımızdan oluşuyor.(jüri üyelerinin nickleri,yönetimle ortak fikrimizdir)

3* En çok oy alan adayların çalışmaları(görsel yarışmalar hariç),son durak olan jürinin önündeki masaya yatırılacaktır.
Bu durmda,anormal bir şekilde oyu artmış(kurnazlık karışmış)bir çalışma bile,jüri engeline takılacak,onlar tarafından tarafsızca değerlendirmeye alınacaktır.. Sonuç olarak;ister özelden,ister msn vasıtasıyla,oy arttırma çabaları sonuçsuz kalacaktır.

4* Yarışmacı adaylar,özellikle’’ paylaşım geçmişinde’’,eserlerini öne çıkaracak,bilgi,yorum,ima ve yönlendirmelerden uzak dıuracaktır..Aksi taktirde bu diskalifiye sebebi olacaktır.

5* Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar,şayet böyle bir yorum olursa silinecektir.

6* Aynı şekilde adayların da,ilgi başlık içinde ve hali hazırda oylama devam ederken,dikkatleri kendi çalışmasına çekecek,yorum ve imalardan uzak duracaktır.
Yarışmalarımız; rekabet ve eğlence doğrultusunda bizlere keyif versin,örnek olsun..En önemlisi; ''Hakeden Kazansın'' fikrinden sapmayalım!

bilgileri okudum barzey
onlarla alakalı bi sorun yokta
na zaman başlayacak onu merak ettimCADIARZU

Bende çook katılmak istiyorum konu hayvan olunca opuyorumnanaktan güzel bi kare yakalarsam size mail atacağım

Tamam canım foto gönderirsen bu başlık altından teyit et lütfen olur mu?

ok uzman'im kaydirigubbakcemile5
bi arsivimimi karistirayim ise yarar birsey bulursam gonderecegim sana ; )

Tamamdır canım senin foto cepte..yerimseniben Şansın bol olsun..

bilgileri okudum barzey
onlarla alakalı bi sorun yokta
na zaman başlayacak onu merak ettimCADIARZU

Başvuru Bitiş: 1 Eylül 2009 tarihinde..Başvuru biter bitmez en fazla bir gün sonra fotoları oylamaya açacağım..

Adaylar kullanıcı adı ile değil,tarafımdan verilen numalaralarla oylamaya katılacaklar.

Görsel Yarışmalar başlığına bir göz atarsan aslında daha iyi olur?http://www.kadinlarkulubu.com/gorsel-yarisma-f304/

Başvuru biter bitmez,Allah'tan bir mani olmazsa ertesi günü yarışma oylamasını başlatırız..Bunun için bir yandan fotolarınızı düzenliyorum ki vakit kaybı olmasın diye..

Bu ada da yolladığın foto tamamdır,sorun yok..Bol şanslar..

X