17 ocakta kocaelili bayanlar bulusuyor (yani yarın)

Umutsuz35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
188
6
:lepi:kızlar yeni bir baslık acıp burdan da duyurayım istedim.Biz kocaelide yasayan bayanlar olarak yarın saat 1 de ncitynin icindeki keyfin de bulusuyoruz.Duyduk duymadık kalmasın.Katılmak isteyen herkesi bekleriz.:içelim:

:a015:hayatım özeldede yazdım yurtta bir kişi olsa hadi geleyim ama tek başımayım ancak akşam buluşabilirim sizinle çokta istiyordum ya :Saruboceq: e ben gelemem o zaman

evet yarın buluşmak üzere inşallah ben iki kuzumla birlikte gelicem çok kalamam ama sizleri tanımak istiyorum görüşmek üzere

oykucum sende gelsen cok guzel olurdu seninde katılmanı cok isterim ama 5kisi bana mesaj attı 1 de uygunum gelicem diye.Simdi saat 6dan sonra dersek yine karmasa olcak toplanamıycaz ve bu haftada kalacak yoksa.ama bu bulusmada ben belli bir periyodda bulusalım diye teklif edicem gelen arkadaslara.eger herkes ok derse her ayın belli bri tarihinde boyle bir araya geliriz insallah.Sen her cumartesi saat 6 dan sonramı cıkıyorsun isten tatlım ?

:a015:hayatım özeldede yazdım yurtta bir kişi olsa hadi geleyim ama tek başımayım ancak akşam buluşabilirim sizinle çokta istiyordum ya :Saruboceq: e ben gelemem o zaman

ya kıslar ben kaçırdım buluşmayı nasıl geçti en kısa zamnda yeniden toplanalım olurmu:?

Yine bendelikafadulden
Hadi kızlar yorumlarınızı ve fotograflarınızı dort gozle beklıyoruma.s.
En azından hasret gıderelım gurbet elde sızınle degıl mı:asigim:

X