17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

kızlar cnm arkideşim ırmak2004 de geliyoooooooooooooooooo:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile2alkisalkisalkishihoyyyt

hadi bayanlar buluşmaya 1 saat kaldıkaydirigubbakcemile5
ben cicişlerimi giyip , saçımı kurutup çıkıyommmmmmmmmmmmhihoyyyt

kızlar bende gelmeye çalışcam..........es se ka inş tanışırız.......

kızlar kar cagrı yaptı bned ecıkıyorum uskudara yaklasmıs opuldunuz

Pudra şekerim Şeniz
Sabırsızlıkla resim bekliyorum.sengözlerimebaksanab

hehehe ben eve geldım laklacı karular bı turlu ceneyı bırakamadılar kı ohhh en son gelenler bıtlıyı goremedınız ya canıma degsın bu arda hepınızı tanıdıgıma cook ama cookk sevındım kızlar gelırken caktırmadan bıtlerımı kafalşarınıza atım operken fark etmedınız muhahahah kar sende o uzn saclıyı kacırma takıl peısne sacını sacına bagla :))

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

selam yaaaaa..............bende nıye kaşınıyorum dıyodum..............senden geçtı demekkkkkkkkk
nasılsınız arkadaşlar................çok oturdunuz mu benden sonra...........

evet y a resımler nerde marak ettım kar ve esse ayarlayamadımımı...............

guzel çıkmışsındır ............herkes çok tatlıydı.............

el-muallım sagol canıms ende guzledın tanıdgıma sevındım amamkımseden msn alamadım:)) ılac katıcaktım gazozlarına bugun pazar kapalı ydı eczaneler asıl resım kazenın geldıgı resım topık kapanmazsa ıyıdır resımden :)))

resımler için ayrı topık acın yaaa.. buraya yuklemeyın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…