17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

bu arada cimcime eses beni beklicekti 12de üsküdar motorunun önünde unutmamıştır inşalla mirmirmirmir

:roflol::roflol::roflol:
aha bi delü daha ben gibiiiiiiiii

iki gündür hangi ayakkabıyı giyeceğime karar virmeye çalışıyommmm:roflol::roflol:
hehe ayy merak ettım ıyıce sızı desenıze bı ben rukus kalıcam aranızda işden gucden bırakın elbıse secmeyı sacımı bıle bısı yapdırmadım yaw..en bakımsız bırıde ben olucam :)
kar kuzum beni uyandırmazsan eğer bekleme beni eminönünde ben horluyo olurum :)
oldu kuzummmmm aramazmıyım yaw bekletmeyın benı ordaaaa
ayy ınan ole moluyo her gelenın yuzune bakıyoz acep budamı kk dan dıye:)
bu arada cimcime eses beni beklicekti 12de üsküdar motorunun önünde unutmamıştır inşalla mirmirmirmir
sen unutulcak hatunmusun ladymmm

kızlar tam olarak kimler gelecek bilemiyorum ama ben en çok corel ve cimcime'yi merak ediyorum.delikafadulden aynı topikte yazışıyoruz onlarla. diğerleri alınmasın lütfen. yeni tanışacağım herkese karşı heyecan duyuyorum ama onlar başka... corel nan seni yarın parlayan dişlerinden mi tanıyacağım.:roflol: bir ip ucu ver.sengözlerimebaksanab Kar'ım canım benim...yine yeniden buluşuyoruz aşkım.ŞenizŞenizŞeniz

benden güzel olanı yeni dişlerimle ısırırım
he canım parlayan dişler ve peltek konuşan bi adet corel :) olcak

eh bakıyom bende adım atmasam kımse yapmıycak bulusma :)

ayy benım gulme krızım tutmassa ıyı yaw :)

kızlarr sabah ne olur bırı erken gtsın yakın olan azcuk yaww:)yer tutsun tekrarlıyom self servısın ust katında olucazzzzz
cogunlukda numaramda var zaten ..hadın ben uyuyam azcuk geberıyom yorgunlukdann

sana sedar oartaç'ın muhteşem eseriyle sesleniyorum
sen her halinle seviyorum...lay lay lay:roflol::roflol::roflol:
:1hug::1hug::1hug:a.s. mutlu sağlıklı günlerde kullan canım dişlerini. Allah acı ağrı vermesin:Saruboceq:

arkadaslar yarın belkı es_se arkadasımızda bıze katıla bılır ama resımlere keısnlıkle gırmek ıstemıyo hepınızden sımdıden rıca edım es_se cekılmıycek hıc..cunku hassaıyetı var bu konuda :) yarın gorsumek uzere:)

vallaha ben sarılara buruncem amam ayakabı bulamdım sporlarım vardı yanımda onları gıyerım artık lol :)) bana ayakabı alın yaaaaaaaaaaaa aglıcam butun ayakbılarım evımde

oo telas almıs basını gıdıyo herkes yaırm bayramlık ciiciler olucak:)

anaaa heyecan bastı,sanki ilk buluşmam :)
dımı yaa aynen sabah 8 de uyandım zaman gecmıyo :)

benim ilk
heyan yok korku var
sabah uyanabilcem mi acep
uyandın işde tatlum uyandırdım senı bak :)
vallaha ben sarılara buruncem amam ayakabı bulamdım sporlarım vardı yanımda onları gıyerım artık lol :)) bana ayakabı alın yaaaaaaaaaaaa aglıcam butun ayakbılarım evımde
oldu kuzum ay dugunemı gıdıynız yaw az suslenın :)
oo telas almıs basını gıdıyo herkes yaırm bayramlık ciiciler olucak:)

hec sorma tatlum hehe benım dısımda hıc bısı alamadım baksana bızım suslu hatunlara :)

kızlarrrrrrrrrrr gunaydınnn...hazırsınızdır ınş gune :)..ben az sonra cıkıyom evden malum yolum uzun gorusuruz artık ordaaaa tekrarlıyom self servısın yanında kı ahşap evın ust katındayızzzzzzz

canım her halınle guzelsınsen zatı hangınızı kacırsam dıye dusunuyorumm:)) eve 10dklık mesafede koru ıssızyerde tenhada hammmmmmmmmm

fethı paşa ibb sosyal tesisler cafeterya bolumu salıncak coocuk oyun bolumu üsttü

vazgecen yok demi kırarım bacaklarınızı ha :roflol:
az sonra çıkıyom kaydirigubbakcemile2 beni gören yasadı -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…